[ROM][AOSP/4.3] Eclipse v5.1 build 6- Razr (Spyder) XT910 - Light & Dark!

XT910'da Android 4.3 ve Kaymak Stabilite!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Çin romu kur tabiki

.
  2. eray841
        Like  

.

User deleted

bu romu merak ettim tr dil desteği varmı acaba benim cihazı ota yoluyla 4.1.2 ye güncellemiştim sonra root yapıp safetrap ile anlatıldığı şekilde miu kurmuştum miuyu pek beğenemedim cihazı tamamen sıfırlayıp bu romu 4.1.2 üstüne kurabilirmiyim malum güvenlik seviyesi 7 oldu birde cihazım her açıldığında yada restart yaptığımda app fast boot menuye giriyor ordan normal recovery yapıyorum hem app fast boot menu hatasından kurtulmak istiyorum hemde bu romu kurmak istiyorum cihazı nasıl sıfırlayıp kurabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

evet Türkçe dil desteği var. fakat rom HD video kayıt yapmıyor. Başka bir sorununu görmedim ben. Bmm ile kurulum yaparsanız app fastboot hatası ne ise ondan kurtulursunuz.

.
  4. eray841
        Like  

.

User deleted

teşekkürler hemen deniyorum o zaman

.
  5. eray841
        Like  

.

User deleted

romu bmm ile kurdum ama slot seçmeyi unuttum install zip diyip sonra wipeları yaptım fast boot hatası devam ediyor benim telde o hata kaybolmadı birde tr yapıyorum çoğu yer ingilizce her restartta ingilizce oluyor yaptığım ayarlar sıfırlanıyor birde pin sormuyor ve şebeke gelmiyor yapamadım birtürlü ama hız olarak ve kameranın çekme hızı hoşuma gitti

.
  6. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ne yaptığını anlamadım dostum. rsd ile ics ya da jb flashla. ardından safestrap ile bu romu tekrar kur

.
  7. eray841
        Like  

.

User deleted

ota yoluyla 4.1.2 ye güncellemiştim rsd ile hangi sürümü flashlayım geçen denemiştim hata vermişti

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

telefon fastboot moduna al (cihazı kapat ses açma + ses kısma + power tuşuna aynı anda bas) gelen menüden ses kısma tuşu yardımla aşağıya in AP FASTBOOT moduna ses açma tuşuna bas. ardından usb kablosuyla bilgisayarla bağlantıyı kur.
    Rsd lite 6.15 programını çalıştır (eğer yoksa önceki versiyonunu kaldır bunu kur; www.mediafire.com/download/7puan3uzhwu1pm6 )
    Burdan 4.1.2 Retail UK indir flashla; http://sbfdownload.droid-developers.org/um..._fb_CFC.xml.zip

.
  9. eray841
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 20/10/2013, 16:25) 
    telefon fastboot moduna al (cihazı kapat ses açma + ses kısma + power tuşuna aynı anda bas) gelen menüden ses kısma tuşu yardımla aşağıya in AP FASTBOOT moduna ses açma tuşuna bas. ardından usb kablosuyla bilgisayarla bağlantıyı kur.
    Rsd lite 6.15 programını çalıştır (eğer yoksa önceki versiyonunu kaldır bunu kur; www.mediafire.com/download/7puan3uzhwu1pm6 )
    Burdan 4.1.2 Retail UK indir flashla; http://sbfdownload.droid-developers.org/um..._fb_CFC.xml.zip

çok teşekkürler telefon düzeldi rsd ile tr yükleyebilceğim orjinal 4.1.2 varmı acaba

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

tabi var. konusu burda fakat; http://forum.donanimhaber.com/m_82677012/tm.htm

anlattığım gibi romu kurun. safestrap ile değilde orda anlattığım gibi boot menu manager (bmm) ile kurun. kurduktan sonra cihazı ayarlayın ardından boot menu manager i tekrar google playden indirip açın, ve recovery'i silin. ardından eğer bu sayfadaki romu kurmak için ([ROM][AOSP/4.3] Eclipse v5.1 build 6) safestrap'ı indirip kurun, install deyin ve custom recovery kurun. ve ilk sayfada anlatıldığı gibi kurun. slot-1 e kurun romu.

burda anlattığım özetle, Stock romun üzerine bmm ile Türkçe rom kurmak. ardından Safestrap ile slot-1 e rom kurmayı anlattım. kafanızda soru işaretleri kalmasn diye :)

.
  11. sene1983
        Like  

.

User deleted

yazılımsal tuşlar olmasaymış iyiymiş. ekranın boyutunu küçültür. kullanan var mı bu romu? bi eksiği var mı?

.
  12. DrSayko
        Like  

.

User deleted

4.3 eclipse 6.1'i kullandığımdan beri pilin inanılmaz çabuk tükendiğini farkettim. sizde de aynı sorun var mı? neyseki 4.1.2 üzerine kurmamıştım. sorunun çözümünü bulana kadar uzak duracağım bu rom'dan..

.
  13. mfcsy
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar benim yazılım 4.1.2 au türkçe jb4.3 yapmak istiyorum.konu başındaki anlatımı anlayamadım.adım adım yapılacak işleri biri anlatırsa çok sevinirim.birde hangi 4.3 roo daha kullanışlı onu rica etsem.

.
  14. mfcsy
        Like  

.

User deleted

ısc4.0.4 kullanırken root yapıp au412 romu kurdum.şimdi jb4.3 kurmak istiyorum.tekrar root gereklimi bmm yi indirdim çalışmadı.şu işi ilkokul çocuğuna anlatır gibi anlatacak tecrübeli birisi yokmu.saygılar.

.
  15. eddl
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 20/10/2013, 13:12) 
    evet Türkçe dil desteği var. fakat rom HD video kayıt yapmıyor. Başka bir sorununu görmedim ben. Bmm ile kurulum yaparsanız app fastboot hatası ne ise ondan kurtulursunuz.

romu kurdum lg camerayı da yükledim..1920x1080 video formatını ayarladım.10 snyelik video cekimi yaklasık 7mb tuttu..

.
113 replies since 10/10/2013, 21:50   5080 views
  Share  
.