TELESERVİS ÜCRET İADESİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ozgur32
        Like  

.

User deleted

3 kere gönderdim teleservice e. 3. de motorolanın bastırması ile ilgilendiler incelediler. önce anakart değişim kararı cıktı sonra iade :)
    bekliyoruz hacı 1 bucuk ayı gecti telefonu gondereli :)) 18 inde 2 ay olacak.

.
  2. ozgur32
        Like  

.

User deleted

iki gündür müşteri hizmetlerini arıyorum. ödeme günleri salı ve perşembeymiş gerekli aciliyeti sağlıcaklarmıs :P peh
    maillere de aynı şeyi dönüyorlar. gerci bugunde bekleyin olmazsa perşembe tekrar arayın gerekli işlemler için yardımcı olcam dedi kadın ama :)

.
  3. Endelo46
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (ozgur32 @ 15/1/2014, 09:53) 
    iki gündür müşteri hizmetlerini arıyorum. ödeme günleri salı ve perşembeymiş gerekli aciliyeti sağlıcaklarmıs :P peh
    maillere de aynı şeyi dönüyorlar. gerci bugunde bekleyin olmazsa perşembe tekrar arayın gerekli işlemler için yardımcı olcam dedi kadın ama :)

Dostum Hangi numarayı aradın 2 defa para iadesi hesaptan döndü 3. ibanı gönderdim (göndereli 1 ay oldu) deli olucam mail atıyorum hergün
    yok aciliyet yok öncelik verdik bekle allah bekle

.
  4. skywalker84
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar atriximi bu ikinci gönderişim teleservise daha önce ana kart değişti bundan dolayıda imei değişti bunları belirterek ve fatura fotokopisi ile beraber teleservise gönderdim faura tarihi 23.02.2012 olmasına rağmen Tamir Bilgileri kısmında bunlar yazıyor
    CIHAZINIZIN URETICI KAYITLARINA GORE GARANTI SURESI DOLMUSTUR.
    cihazinizin onarimi cihaz fiyatidir
    EKONOMIK OLMAYAN ONARIM
    Iade Edilmistir
    müşteri hizmetlerine garanti süresiyel ve faturayla ilgili mail attım bakalım

şimdi ne yapmalıyım
    motorola u.s.a globale şikayet etmeye çalıştım fakat türkçe bilen olmadığı için başka yerlere yönlerdirdiler avrupa ingiltere gibi siz hangi kanaldan türkçe bilen kişilerle görüştünüz link atabilirmisiniz
    birde illa gündüz mıu görüşmem lazım

.
  5. ozgur32
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Endelo46 @ 15/1/2014, 18:48) 
    QUOTE (ozgur32 @ 15/1/2014, 09:53) 

Dostum Hangi numarayı aradın 2 defa para iadesi hesaptan döndü 3. ibanı gönderdim (göndereli 1 ay oldu) deli olucam mail atıyorum hergün

teleservice in sitesindeki 0850 ile başlayan numarayı aradım. hesaptan döndü derken ne demek istedin hacı ?

QUOTE (skywalker84 @ 15/1/2014, 19:23) 
    merhaba arkadaşlar atriximi bu ikinci gönderişim teleservise daha önce ana kart değişti bundan dolayıda imei değişti bunları belirterek ve fatura fotokopisi ile beraber teleservise gönderdim faura tarihi 23.02.2012 olmasına rağmen Tamir Bilgileri kısmında bunlar yazıyor
    CIHAZINIZIN URETICI KAYITLARINA GORE GARANTI SURESI DOLMUSTUR.
    cihazinizin onarimi cihaz fiyatidir
    EKONOMIK OLMAYAN ONARIM
    Iade Edilmistir
    müşteri hizmetlerine garanti süresiyel ve faturayla ilgili mail attım bakalım

şimdi ne yapmalıyım
    motorola u.s.a globale şikayet etmeye çalıştım fakat türkçe bilen olmadığı için başka yerlere yönlerdirdiler avrupa ingiltere gibi siz hangi kanaldan türkçe bilen kişilerle görüştünüz link atabilirmisiniz
    birde illa gündüz mıu görüşmem lazım

İngiltere kanalında var türkce bilen. www.motorola.com adresine girersen tr den direk o kısma yonlenirsin. support kısmından chat secebilirsin.

.
  6. orhans42
        Like  

.

User deleted

https://motorola-global-en-roe.custhelp.com/app/home/

.
  7. Endelo46
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (ozgur32 @ 16/1/2014, 09:00) 
    CITAZIONE (Endelo46 @ 15/1/2014, 18:48) 
    CITAZIONE (ozgur32 @ 15/1/2014, 09:53) 

teleservice in sitesindeki 0850 ile başlayan numarayı aradım. hesaptan döndü derken ne demek istedin hacı ?

İban numarası verirken siteden (Bankanın sitesinden YKB)hesaplatmıştım sitenin verdiği ibanı verdim teleservise ücret iadesi hesaptan dönmüştür diye aradılar beni

.
  8. ozgur32
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Endelo46 @ 16/1/2014, 15:29) 
    QUOTE (ozgur32 @ 16/1/2014, 09:00) 

İban numarası verirken siteden (Bankanın sitesinden YKB)hesaplatmıştım sitenin verdiği ibanı verdim teleservise ücret iadesi hesaptan dönmüştür diye aradılar beni

hacı senin yine iyimiş :) en azından hesaptan dönmüş :) bende hala bir hareket yok. Kasım 18 de vermiştim telefonu aralık 13 ten beride ucret iadesi bekliyor :dunno.gif:

.
  9. Endelo46
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (ozgur32 @ 16/1/2014, 15:58) 
    CITAZIONE (Endelo46 @ 16/1/2014, 15:29) 

hacı senin yine iyimiş :) en azından hesaptan dönmüş :) bende hala bir hareket yok. Kasım 18 de vermiştim telefonu aralık 13 ten beride ucret iadesi bekliyor :dunno.gif:

Ben telefonu 26-09-2013 tarihinde verdim tamir için şu an 6600 ile idare ediyorum :biggrin2.gif:

.
  10. oguz
        Like  

.

User deleted

Tamir Bilgisi: UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum: Beklemede (Faturada yer alan isme ait banka hesap bilgisi bekliyor)

Dün böyle bir bilgi geçmişler. IBAN ı geçen hafta vermiştim. Bugün aradım tekrar. 15 iş günü içinde salı veya perşembe günlerinden birinde gönderilecektir diyor. Ücret iadesi kararı ayın 7 sinde çıkmıştı. 15 iş günü olarak bu kayıt tarihini mi alıyoruz, 7 sinde çıkan kararı mı?
    Not: Bunlarda iş günü kavramı zaten yok. Ayrı mesele. Uymuyolar zaten. En azından yasal dayanağımız olsun konuştuğumuz zaman...

.
  11. ozgur32
        Like  

.

User deleted

QUOTE (oguz @ 17/1/2014, 10:10) 
    Tamir Bilgisi: UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum: Beklemede (Faturada yer alan isme ait banka hesap bilgisi bekliyor)

Dün böyle bir bilgi geçmişler. IBAN ı geçen hafta vermiştim. Bugün aradım tekrar. 15 iş günü içinde salı veya perşembe günlerinden birinde gönderilecektir diyor. Ücret iadesi kararı ayın 7 sinde çıkmıştı. 15 iş günü olarak bu kayıt tarihini mi alıyoruz, 7 sinde çıkan kararı mı?
    Not: Bunlarda iş günü kavramı zaten yok. Ayrı mesele. Uymuyolar zaten. En azından yasal dayanağımız olsun konuştuğumuz zaman...

Yasal dayanağın olsa ne olcak. hakem kararı ile gidenlerde bekliyor bizim gibi :) uzun süredir para mı vermiyorlar nedir hala vermedi adamlar parayı :)

hep aynı terane. Adamlar ödemek mi istemiyor nedir :)

.
  12. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Ücret iadesi hakkında yeni gelişmeleri lütfen belirtin. Firma ile irtibata geçtiğiniz yazışmalar, elektronik postalar veya konuşma detaylarını belirtirseniz arayan veya iletişime geçen kişilere ayı yanıt geldiğinde söyleyebilecekleri bir şeyler olsun.

.
  13. ozgur32
        Like  

.

User deleted

beklemeye devam :) bu hafta bari ödeyin diye mail attım. ödemeniz bu hafta yapılacaktır diye döndüler. Burdan hareketle gelecek hafta ödeyin bari desem yine aynı cevabı alıcaktım kanımca :)

.
  14. Endelo46
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (ozgur32 @ 21/1/2014, 06:51) 
    beklemeye devam :) bu hafta bari ödeyin diye mail attım. ödemeniz bu hafta yapılacaktır diye döndüler. Burdan hareketle gelecek hafta ödeyin bari desem yine aynı cevabı alıcaktım kanımca :)

Benim Mailllere cevap bile yazmıyolar artık :woot:

.
  15. ozgur32
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Endelo46 @ 21/1/2014, 10:40) 
    QUOTE (ozgur32 @ 21/1/2014, 06:51) 

Benim Mailllere cevap bile yazmıyolar artık :woot:

Vala bana sanada [email protected] dönüyor. oda bıraktı hatta bugün dönmeyi :)

.
259 replies since 13/11/2013, 14:39   9979 views
  Share  
.