TELESERVİS ÜCRET İADESİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mayor37
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bthngnc @ 24/2/2014, 15:07) 
    benim 20 iş günü 22.02.2014 c.tesi doldu
    direk tüketici hakem hayetine mi vereyim yoksa teleservise yazı mı yazayım

kardeş 20 gün doldumuş ne yapılacagını bilmiyorum ben eyer bulursan banada söyle diye yazıyım dedim :)

.
  2. bthngnc
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mayor37 @ 24/2/2014, 21:25) 
    QUOTE (bthngnc @ 24/2/2014, 15:07) 
    benim 20 iş günü 22.02.2014 c.tesi doldu
    direk tüketici hakem hayetine mi vereyim yoksa teleservise yazı mı yazayım

kardeş 20 gün doldumuş ne yapılacagını bilmiyorum ben eyer bulursan banada söyle diye yazıyım dedim :)

aslında yapılacak şey belli ama hangi yol hızlı olur deneyimli arkadaşlardan bilgi almak istedim

Teleservice biz yazı yazmadan iade sürecini başlatmalıydı.Bazı arkadaşlar motorola'yla iletişime geçtiklerinden bahsetmişlerdi
    Tüketici hakem heyeti kesin sonuç ama o da 2-3 ayı buluyor
    Ben teleservise ücret iadesi istediğimi belirttim cevaba göre Tüketici hakem heyetine durumu anlatan bir dilkeçe yazacağım ekte cihaz fatura fotokopisi, kargo gönderim kağıdını iliştireceğim

.
  3. Mayor37
        Like  

.

User deleted

hadi ya olmadı bu ben cihaz faturasınıda gönderdim ne olacak şimdi :D???

hadi şimdi baktım benim iş olmuş :( gönderirler 10 güne artık :(

.
  4. madmax59
        Like  

.

User deleted

benimde ücret iadesi kararı çıkalı 15 gün oldu. ücret iadesi bekliyorum en son iban bilgilerini istediler gönderdim bakalım ne kadar sürecek.

parayı alınca 1000TL civarında sıfır olarak hangi telefonu alayım diye 15 gündür araştırıyorum hala telefon bulamadım illa bi eksik yanı çıkıyor

.
  5. Mayor37
        Like  

.

User deleted

bi bana ücret iadesi gelmedi yok böyle birşey :( senin tele nolduydu madmax59

.
  6. bthngnc
        Like  

.

User deleted

QUOTE (djsabay @ 17/2/2014, 11:13) 
    tüketici hakem heyeti ücret iadesi kararı verdi kararın teleservice e tebliginden sonra 10 gün dolmadan ücret iadesi yapıldı cuma günü böylece benimde 4 ay süren garanti sürecim tamamlandı darısı diger bekleyen arkadasların basına...

ben teleservise ücret iadesi istediğimi söyledim buna kendilerinin karar vermediğini söylediler
    Yani işi tüketici hakem heyetiyle çözeceğim
    Tüketici hakem heyetine şikayet ederken hangi firmayı şikayet ettiniz Teleservis mi? yoksa malı aldığınız yeri mi?

.
  7. madmax59
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mayor37 @ 25/2/2014, 14:59) 
    bi bana ücret iadesi gelmedi yok böyle birşey :( senin tele nolduydu madmax59

kamera ve wifi problemi vardı birde ekranın orta bölümünde siyahlık oluşmuştu

.
  8. bthngnc
        Like  

.

User deleted

teleservis topu brighstar'a, brighstart teleservise atıyor. Tüketici hakem heyetine hem telefonun ücret iadesi hemde 10 iş günü içinde muadili cihaz vermemesinden kaynaklı aldığım yeni telefonun bedelinin karşılanması talepli başvurumu yaptım

.
  9. djsabay
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (bthngnc @ 25/2/2014, 15:32) 
    CITAZIONE (djsabay @ 17/2/2014, 11:13) 
    tüketici hakem heyeti ücret iadesi kararı verdi kararın teleservice e tebliginden sonra 10 gün dolmadan ücret iadesi yapıldı cuma günü böylece benimde 4 ay süren garanti sürecim tamamlandı darısı diger bekleyen arkadasların basına...

ben teleservise ücret iadesi istediğimi söyledim buna kendilerinin karar vermediğini söylediler
    Yani işi tüketici hakem heyetiyle çözeceğim
    Tüketici hakem heyetine şikayet ederken hangi firmayı şikayet ettiniz Teleservis mi? yoksa malı aldığınız yeri mi?

dostum senin konumundaki arkadaslara yardımcı olması icin ben sürecimi yazdım foruma aslında ben paramı aldım tüketici hakem heyeti kararıyla kendime g2 aldım forumada sırf madur varmı die baktım mesajını gordum. Teleservice i şikayet ediceksin onlar bi cümle ezberlemişler yok biz servisis bizi baglamaz die yasalar ole demiyor essek gibi oderler paranı ben 4 ay bekledim sonucta icraya gitmeden odediler tebligatı alınca paramı surec uzun lakin haklısın kazanırsın kolay gelsin

.
  10. ugur
        Like  

.

User deleted

Tüketici haklarındaki personel bana hepsiburadaya yani faturayı kesen satıcıya göndermemi istedi.Ben de oraya gönderdim.

.
  11. suicide
        Like  

.

User deleted

herhalde bu konuda benim kadar bekleyen yoktur. 23.09.2013 de gonderdigim atrix 22.02.2014 de tamirden dondu. cok degil 5 aycik. 07.11.2013 de hakem heyetine basvurdum onlarda hala karar veremediler (burdan hepsinin allah belasini versin diyorum) en son dun tesadufen ogrendim ki motorola tr hatti ile gorusmek mumkunmus. bu sabah aradim melih beyle gorustuk gayet samimi gibi geldi bana bakalim sonuc ne olacak. 6 ayda karar veremeyen bir hakem heyetinin oldugu yerde servis ne halt etse hakli bence, ayiptir lan toplamda 7.5 ay olmu neredeyse vicdansiz herifler.

.
  12. asdasfas
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar benim cihazımda algılamama problemi var. Ücret iadesi çıkar diye düşünüyorum. Fakat hangi belgeler istenecek benden?
    Okuduğum kadarıyla(bütün başlığı okudum) fatura ıslak kaseli garanti belgesi var. Kimlik vs. isteniyor mu neler istiyorlar?

.
  13. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (asdasfas @ 10/5/2014, 21:05) 
    Arkadaşlar benim cihazımda algılamama problemi var. Ücret iadesi çıkar diye düşünüyorum. Fakat hangi belgeler istenecek benden?
    Okuduğum kadarıyla(bütün başlığı okudum) fatura ıslak kaseli garanti belgesi var. Kimlik vs. isteniyor mu neler istiyorlar?

Hocam fatura fotokopisi, garanti belgesi fotokopisi, telefonun bütün aksesuarları ve telefonun orijinal kutusu gerekiyor.

.
  14. bthngnc
        Like  

.

User deleted

ben ücret iadesini aldım servise göndermemden sonra aradan 3.5 ay geçtikten sonra alabildim
    teleservise telefonlarını gönderenlere tavsiyem gönderdikleri gün tüketici hakem heyetine başvursun en az 1 ya kazançları olur.
    ben bana teklif edilen motorola G'yi almadım şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi daha iyi anlıyorum alsaydım garantisi kasımda bitecekti(ilave 2 yıl garanti yok) ve ücret iadesiyle kampanyalarla aynı telefonu daha ucuza alabiliyorum

.
  15. cadiz16
        Like  

.

User deleted

Mert 38 veya moto G kullanan arkadaşlar moto G alınabilir bir telefon mu eksik yönü varmı sizce ?

.
259 replies since 13/11/2013, 14:39   9979 views
  Share  
.