TELESERVİS ÜCRET İADESİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. e398ci
        Like  

.

User deleted

aynıcihazı tekrar göndermişler :angry: tabi teslim almadım .ya bu nasıl bir servistir aradım daha önce kabul etmediğim bir cihazı neden tekrar gönderiyorsunuz istemiyorum dedim.biz üretici firma ne gönderirse onu yolluyoruz diyorlar.inanılır gibi değil :angry: :angry:

.
  2. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

Biraz önce yine konuştum geçen hafta önümüzde ki hafta belli olur diyorlardı. Şimdi Araligin 15 parca gelir firmaya ihtar çektik diyor. İsterseniz değişim cihazi verelim dediler ben de hayir değişim cihazi diye daha düşük cihazlar gönderiyor musunuz deyip kesinlikle değişim istemiyorum dedim. Parai adesi sorunca karar cikarin para iadesi yapalim dedi. En iyis evraklari hazirlayip para iadesi istemek.

Telefon da kendinden bir de eminki Aralık 15 kadar kesin gelir diyor. Gelseydi şimdiye milletin ki gelirdi. Oyalaya bildikleri kadar oyalayacak bunlar.

.
  3. oburixar
        Like  

.

User deleted

o parçalar sanırım bizim iade ettiğimiz telefonların parçaları :) sadece tahmin olarak söylüyorum ama iade edilen cihazları alıyorlar parçalar bitene kadar diğer müşterilere onları kullanıyorlar. parçalar bittikten sonra tekrardan iade almaya başlıyorlar.

.
  4. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (oburixar @ 3/12/2013, 11:03) 
    o parçalar sanırım bizim iade ettiğimiz telefonların parçaları :) sadece tahmin olarak söylüyorum ama iade edilen cihazları alıyorlar parçalar bitene kadar diğer müşterilere onları kullanıyorlar. parçalar bittikten sonra tekrardan iade almaya başlıyorlar.

Öyle olsa daha çabuk sonuçlanırdı diye düşünüyorum 33 gündür serviste . Sonuçta birini iadeye çıkarıp o cihazda ki parçayı diğerine takmak daha hızlı yapılacak bir işlem. Yalnız şöyle de bir durum var. Hemen hemen bütün cihazlar aynı şikayetler ile serviste. Benim cihaz anakart bekliyor, bence oyalıyorlar, ne kadar vakit kazanırlarsa o kadar kar. Şu ana kadar sitede telefonu yapılıp geri gönderilen arkadaş yok takip ettiğim kadarıyla. Bugün evrakları hazırlayıp yarın başvurmayı düşünüyorum zaten.

.
  5. djsabay
        Like  

.

User deleted

dostum beklemen hata benim cihazda seninle hemen hemen aynı tarih 21.10.2013 de servise verdim hala bekliyor cihaz ama ben 20 gun dolar dolmaz verdim tuketici haklarına. Gittim kendime lg g2 aldım. yeter onlarımı beklicem nokia 6300 la 1 ay geçirttiler bana yasal hakkımız essek gibi o parayı odeyecekler...

edit : imla

.
  6. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (djsabay @ 3/12/2013, 16:21) 
    dostum beklemen hata benim cihazda seninle hemen hemen aynı tarih 21.10.2013 de servise verdim hala bekliyor cihaz ama ben 20 gun dolar dolmaz verdim tuketici haklarına. Gittim kendime lg g2 aldım. yeter onlarımı beklicem nokia 6300 la 1 ay geçirttiler bana yasal hakkımız essek gibi o parayı odeyecekler...

edit : imla

Konunun yeri değil ama bende almayı düşündüğüm için soruyorum.
    LG G2 için neler söyleyebilirsin. Telefonun özelliklerini biliyorum, 5-10 dk kullandım da ama uzun süreli bir kullanıcının yorumları önemli benim için.

.
  7. fairboy
        Like  

.

User deleted

benimde hedefimde g2 var:D herşey g2 için

.
  8. djsabay
        Like  

.

User deleted

hızı ekran kalitesi özellikle bataryası süper bende siyah 16 gb var 2 hafta oldu alalı henuz ne kasma ne bir sacma reset olayı yasamadım canınızı sıkarsa hafıza sıkar bana 16 yetiyor lakin cok hafıza kullanıyorsanız 32 alın sd yuvası yok. Benim yaşadığım tek sorun şebeke çekim kalitesi vodafone kullanıyorum kapalı alan özellikle bodrum gibi alt katlarda şebeke gidiyor atrix de aynı sartlarda cekim daha iyiydi sanki. Genel olarak sorunları varmı ? evet minik şeyler söylene bilir lakin bu fiyata daha iyisi yok ben kesinlikle tavsiye ederim. en azından servisi teleservice değil !!!

.
  9. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (djsabay @ 3/12/2013, 22:48) 
    hızı ekran kalitesi özellikle bataryası süper bende siyah 16 gb var 2 hafta oldu alalı henuz ne kasma ne bir sacma reset olayı yasamadım canınızı sıkarsa hafıza sıkar bana 16 yetiyor lakin cok hafıza kullanıyorsanız 32 alın sd yuvası yok. Benim yaşadığım tek sorun şebeke çekim kalitesi vodafone kullanıyorum kapalı alan özellikle bodrum gibi alt katlarda şebeke gidiyor atrix de aynı sartlarda cekim daha iyiydi sanki. Genel olarak sorunları varmı ? evet minik şeyler söylene bilir lakin bu fiyata daha iyisi yok ben kesinlikle tavsiye ederim. en azından servisi teleservice değil !!!

32 GB modelini araştırıyorum, 1630 TL 12 Taksitli olarak buldum, uygun bir fiyat bence. Garantisi BAŞARI tarafından sağlanıyor. Kötü mü bilmiyorum ama teleservice rezaletinden sonra garantisiz telefon bile daha iyi benim için. Bu kötüyse daha kötüsü ne olabilir diye düşündürüyorlar adama teleservice yetkilileri. 2014 senesinde en geç mart ayına kadar 4.4 KitKat alacakmış bu yönden çok sevindim. Bir ATRIX olmasada :D idare eder diye düşünüyorum. Yorum için teşekkür ederim djsabay kardeş.

.
  10. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

Bugün tekrar görüştüm. Bu seferde bilgi ekranın da çok kisa sürede sonuçlanacak yazıyor dedi. Bir önceki aramada ayin 15 dediniz ondan önceki arama da bu hafta dediniz çelişkilerle dolusunuz dedim. Ben bilemem size ne söylediler diyor. Telefon kayitlari acik ve net dedim susuyor. Hala parça gelecek kısa sürede demez mi? O parça gelse zaten gelirdi. Gelse de cihaz elimize gelse.

Evraklari toparladim yarin isten erken cikip vereceğim.

.
  11. djsabay
        Like  

.

User deleted

Dostlar daha once motorola musteri hizmetlerinden sevgul hanım a ulasmıs derdimi anlatıp telefonun faturasını gondermistim. Soyle bir cevap atmis.

Subject
    repair centre Turkey

Discussion Thread
    Response Via Email (Sevgul)
    Musteri Referans Numarasi:

Merhaba djsabay Bey,

Dosyaniza kararin cikmasinin cok uzun surdugunun farkindayim ama iyi bir haberle size cevap yaziyorum.

Telefonunuza ucret iadesi karari verildi, Teleservice en kisa zamanda sizinle iletisime gecip banka detaylarinizi
    sizden isteyecek. Ucret iadesinin hesabiniza odenmesi sureci de biraz uzun surebilir.

Sabriniz icin tesekkur ederim.

Sevgul

Motorola Mobility
    www.motorola.com

Lakin halen tele service bilgi ekranında

İş emri:
    00000000
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-10-22
    Tamir Bilgisi:
    Telefonunuz yedek parca beklemektedir
    Durum:
    Cihazınız servisimizde yedek parça için beklemektedir.

Gorunmekte. Ve ücret iadesi cikti ama hala bekliyeceksiniz diolar anlıyacagınız heralde bir 3 ay sonra felam alirım parayı :))) ölmezsek :P

.
  12. fairboy
        Like  

.

User deleted

hayırlı olsun darısı bize:)

.
  13. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

Bugün Tüketici Hakem Heyetine baş vuruda bulundum. Bir ay ile üç ay arası sürebilirimiş. Eve geldikten sonra Sevgül hanıma ulaştım ve onunla konuştum. Epey bir bilgi aldı. Ücret iadesi yönünde yardımcı olacağını söyledi. Telerserive bünyesinde bu hanım efendi gibi işini yapmaya çalışan birkaç kişi olsa bu sorunların hiçbiri ile karşılaşmayız. Hadi hayırlısı bakalım.

.
  14. enas57
        Like  

.

User deleted

tüketici haklarına gittikten 1 saat sonra , sevgül hanım aynı maili bana atmıs fakat gitmiştim artık ...

darısı sizin başınıza :)

AN1056487
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-09-25
    Tamir Bilgisi:
    UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum:
    Cihazınız servisimizde yedek parça için beklemektedir.

.
  15. djsabay
        Like  

.

User deleted

Kargo Giriş Tarihi:
    2013-10-22
    Bitiş Tarihi:
    2013-12-06
    Tamir Bilgisi:
    UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum:
    Cihazınız üst servise transfer edilmiştir.

.
259 replies since 13/11/2013, 14:39   9979 views
  Share  
.