[ROM][GSM]Razr Android 4.1.2 ARTMOD V4.31

Türkçe ve stabil

« Older   Newer »

Share  
.
  1. fatayt
        Like  

.

User deleted

cihazımda 982.124.14.xt910.retail.en.AU romu var
    artmod romunu yüklemek icin root gerekiyor ancak
    bir türlü root atamadım. bu rom için çalışan bir root yöntemi link verirmisiniz.

.
  2. sene1983
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fatayt @ 25/11/2013, 19:14) 
    cihazımda 982.124.14.xt910.retail.en.AU romu var
    artmod romunu yüklemek icin root gerekiyor ancak
    bir türlü root atamadım. bu rom için çalışan bir root yöntemi link verirmisiniz.

Şunu dene: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2402943

.
  3. fatayt
        Like  

.

User deleted

tşk

.
  4. sene1983
        Like  

.

User deleted

Harika bir açılış animasyonu var. Batarya durumu iyi, çekimde problem yok. Rom'da herşey çalışıyor. Açıkcası stock romdan tek farkı motorolanın uygulamaları vb. gereksiz uygulamaların silinmiş olması. hiç reboot yada donma olayı yaşamadım. Herhalde bu romun rağbet görmesinin sebebi bu. Problemsiz oluşu.

Fakat, sanki bir hantallık var romda. Denediğim diğer romlar kadar akıcı bulmadım. Bir de biraz yoğun kullanmaya başlayınca 750 MB'i geçiyor ram ve yavaşlamaya başlıyor cihaz.

Şu konu benim için önemli: hiç kişiselleştirilebilir değil. Mesela diğer tüm romlarda benim sevdiğim çok basit bir olay var, telefonla birisini arıyorsunuz, karşıdaki telefonu açınca titriyor. Bu ve benzeri kişiselleştirebilmelere olanak sağlamıyor.

Sonuç olarak, bence tek artısı stock romdan; motorolanun koyduğu gereksiz uygulamalarının temizlenmiş oluşu. Ya da benim farkedemediğim artıları varsa yazarsanız biz de öğrenmiş oluruz.

.
  5. 35grk35
        Like  

.

User deleted

aradığınız özellik karşı taraf cevaplayınca titremesi ex dialer programında mevcut

.
  6. harmanim
        Like  

.

User deleted

Xt912 için uygunluğu var mı acaba? Orjinal al rom yüklü uzerinde

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (harmanim @ 27/11/2013, 22:28) 
    Xt912 için uygunluğu var mı acaba? Orjinal al rom yüklü uzerinde

XT912 için aşağıdaki linkten final xt912 rom'U indirip flashlayabilirsin.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2260951

.
  8. harmanim
        Like  

.

User deleted

Şemseddin bey dediğiniz Romu indirip kurdum fakat türkçe dil desteği yoktu. Türkçe dil desteği için ne yapmalıyım?

Edited by harmanim - 29/11/2013, 14:39

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

play store'dan indirebileceğin morelocale2 ile google uygulamalarının tümü ve telefon rehberi + mesajlar Türkçe oluyor, launcher da Türkçe fakat telefonun çekirdeği yan, ayaları hala ingilizce. Benim için önemi yok, yükledim şimdilik deniyorum.

.
  10. funky33
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar; telefona bu room u yükledim yeniden başlattım ama customer ıd error verdi ve açılmadı, bende fast boot modda açtım ve vipe leri yaptım yeniden başlat dedim ve artık hiç açılmıyor sadece customer ıd yazıları ve motorola logosu geliyor 2-3 saniye sonra ekran kararıyor açılmıyor, telefonun 4.0.4 versiyondaki cid i var elimde sadece başkada birşey yok, ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok, 2 gündür araştırıyor ve uğraşıyorum ancak bir arpa boyu yol alamadım , yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. model xt910

.
  11. thek54
        Like  

.

User deleted

Cihaziniza cid i flashlayinca sorun cozulur. Komutlari hatirlamiyorum forumda mevcut. Cid dosyanizin ismini cid.img olacak sekilde degistirmeyi unutmayin.

.
  12. 35grk35
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53855516&st=60 al kardeş bu sayfadaki cid geri yükleme nasl yapılır anlatılmış burdan yapabilirsin.

.
  13. funky33
        Like  

.

User deleted

teşekkürler hemen deniyorum

.
  14. funky33
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar sorun şu, telefon fast boot mode olarak açılmıyor yani ses kapama+açma+power tuş kombinasyonunu uygulayınca motorola kırmızı logo ve customer ıd eror yazı geliyor ve sonra ekran kararıp kalıyor açılmıyor bu durumda nasıl flash atabilirim

.
  15. 35grk35
        Like  

.

User deleted

kapama+açma+power bunu yaptıktan sonra ekran gittiğinde hemen tekrar kapama+açma+power yap o ekran gelcek sonra verdiğim linkteki bilgiyle cid geri yükle

.
62 replies since 21/11/2013, 19:01   2888 views
  Share  
.