[ROM] Android 4.4 CM 11

JBX kernelli stabil bir 4.4 rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. eddl
        Like  

.

User deleted

gapsı yüklerken android logosu ve ünlem işareti çıktı flaslamadı

.
  2. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (eddl @ 29/11/2013, 11:51) 
    gapsı yüklerken android logosu ve ünlem işareti çıktı flaslamadı

Önce kernel yükleyin ve restart atacaktır zaten. ardından romu yükleyin ce telefonu başlatıp tekrar BMM recovery den gapps flashlayın. İlk kurmamda bende de öyle olmuştu. GAPPS'ı alternatif linkten de indirebilirsin. Konuya ekledim.

.
  3. anticor
        Like  

.

User deleted

Yeni 4.4 gelmiş ve adı "Gummy-2.0-12-01-13-UNOFFICIAL-umts.zip" Daha denemedim. indirdim kuracağım az sonra. Ve önceki CM11 ile antutu da 10500 civarı puan aldım. Orjinal performance ayarları ve 28.11.2013 tarihli JBX 4.4 kerneli ile.

.
  4. anticor
        Like  

.

User deleted

Yeni Kernel ve CM 11 4.4 02-12-2013 tarihli sürümleri eklendi.

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticor @ 3/12/2013, 13:55) 
    Yeni Kernel ve CM 11 4.4 02-12-2013 tarihli sürümleri eklendi.

ne gibi değişiklikler var ?

.
  6. sene1983
        Like  

.

User deleted

anticor kernel nasıl flashlıyoruz? BMM'de yeniyim bu yüzden bir hata yapmak istemiyorum.
    Ayrıca System1' de deneyebilir miyim?

.
  7. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sene1983 @ 3/12/2013, 15:48) 
    anticor kernel nasıl flashlıyoruz? BMM'de yeniyim bu yüzden bir hata yapmak istemiyorum.
    Ayrıca System1' de deneyebilir miyim?

Hocam BMM kullanmasını biliyor sun sanırım en azından :) şimdi ilk olarak linkten rom dosyasını ve gapps bir de kernel 4.4 olanı indir. dosyaları telefonun hafızasına at BMM recovery menüsüne gir ardından switch system den sistem 2 yi seç ve önce kerneli flashla. ardından telefon kapanıp tekrar açılacak ve bu sefer rom dosyasını ve gapps i flashla wipeları yap işlem tamam. Bir sorun olursa yardım ederim. AMa olacağını sanmıyorum. tekrar başlatırken hata falan verirse başlatma "no" de baştan kur sırası ile hepsini.

.
  8. sene1983
        Like  

.

User deleted

kurdum romu fakat

* Bluetooth çalışmıyor.
    * Sd kart mount edilmemiş olabilir çünkü file explorerdan sd karta ulaşamıyorum.
    * Ekran Görüntüsü almıyor
    * 2G/3G otomatik ayarı yok. Sürekli 2G yada 3G var.
    * Ekranı kilitlediğimde ekran o güzel kapanışını yapıyır fakat bir an gelip gidiyor tekrar. (bu sorun bütün romlarda var gerçi)

Siz romu hala kullanıyor musunuz anticor? Memnun musunuz? Sizde bir Eksiği var mı?

Edited by sene1983 - 4/12/2013, 13:19

.
  9. anticor
        Like  

.

User deleted

Bende sorun yok. Hala kullanıyorum. 2 aralık tarihlisini daha üklemedim. Ama kernel son sürüm ü yülledm.

.
  10. sene1983
        Like  

.

User deleted

Çok ilginç ya, ben mi kuramıyorum acaba diyeceğim :))
    Müsait bir vakitte system 3 'de deneyeceğim artık...

.
  11. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sene1983 @ 4/12/2013, 13:20) 
    Çok ilginç ya, ben mi kuramıyorum acaba diyeceğim :))
    Müsait bir vakitte system 3 'de deneyeceğim artık...

En son sürümleri slot 2 ye kurdum.

ilk olarak sysrem 2 ye gel ve wipeları yap. Ardından CM 11 02-12-2013 ü kurdum sonra kerneli ve ardından gapps i kurdum.

Ek: kerneli kurarken hepsini işaretle sadece motorola stock kamerayı işaretleme. hepsini işaretle ve kur.

.
  12. sene1983
        Like  

.

User deleted

Ya bu kurulum olayının bir standartı yok mu sadece bu konuda 3 farklı kurulum anlattınız xda'ya baksam iki farklı kurulum anlatımı da oradan çıkar. :)

Bence bu romlarda herkesin farklı farklı hatalar almasının sebebi bu
    Çünkü bir rom konusnda bakıyorsunuz 3 veya 4 farklı kurulum yöntemi anlatılmış

Şimdi bu anlattığın şekilde deneyeceğim.

.
  13. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sene1983 @ 4/12/2013, 17:01) 
    Ya bu kurulum olayının bir standartı yok mu sadece bu konuda 3 farklı kurulum anlattınız xda'ya baksam iki farklı kurulum anlatımı da oradan çıkar. :)

Bence bu romlarda herkesin farklı farklı hatalar almasının sebebi bu
    Çünkü bir rom konusnda bakıyorsunuz 3 veya 4 farklı kurulum yöntemi anlatılmış

Şimdi bu anlattığın şekilde deneyeceğim.

Ben az önceki anlattığım şekilde kuruyırum her zaman :) Ve hata olmuyır bende :P

.
  14. sene1983
        Like  

.

User deleted

teşekkür ederim. Biliyorum çok oldu ama... Son bir şey. :)
    kerneli kurarken hepsini işaretle demişsiniz.
    kurulum aşamasında iki sayfada da tick atma yeri var. bu iki sayfanın tamamına da mı tick atacağız? yoksa kurulumun ikinci sayfasındaki seçeneklerin tümünü mü tickleyeceğiz :)

.
  15. anticor
        Like  

.

User deleted

Ben hepsini işaretlerdim. En altlarda biryerde moto x camera ve moto stock camera var sadece moto stock camerayı işaretlemedim :)

.
69 replies since 22/11/2013, 01:24   5286 views
  Share  
.