MoKee OpenSource For XT910|X912

Android 4.3.1,hızlı ve görseli zengin, temiz bir rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. metinardicli
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (kerimcan @ 24/7/2014, 00:53) 
    türkçe dil seçeneği var mı?

bir de yeni sürümü çıkmış 4.4.4 nasıl kurulacağını anlatabilirmisiniz?
    1080p kayıt da varmış
    bu arada benim cihazımda (xt910) art mod v4.31 var bunu nasıl yükleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Dostum bende de Artmod v4.31 var ve slot-2`ye Mokee 4.4.4 kurdum. Artik artmod`u acip bakmiyorum bile. O kadar güzel bir Rom ki...
    Öncelikle lazim olan dosyalari indir ve SD kartina at. (Mokee ana sayfasinda, ben Release yani stabil sürümü kurdum. Nightly sürümü bilemiyorum)
    Sonra root lu olan cihazina BootMenuManager yükle, kuruluma izin ver ve bittikten sonra Reboot seceneginden Recovery`e sec.
    Recovery menüsünde system switch`e bas ve slot2 yi aktive et. Yükleme yapacak, bittikten sonra System2`ye gecis yap. Kirmizi olan men+ maviye dönecektir. Üstte System2 diye yazacaktir. Simdi sirasiyla Cache&data clean ve dalvik cache clean yap. Sonra install from zip sec ve SD karttaki indirdigin dosyayi sec. Sonra Gapps lari yükle ve ana menüden boot options`a git ve boot to system2 sec. Birak telefon acilsin. Islem bitti. Kolay gelsin.

.
56 replies since 2/12/2013, 02:12   2351 views
  Share  
.