MoKee OpenSource For XT910|X912

Android 4.3.1,hızlı ve görseli zengin, temiz bir rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

gapps linki eklendi. Unutmuşuz. :)

.
  2. Shredder
        Like  

.

User deleted

Yaklaşık bir haftadır bu romu kullanıyorum gayet memnunum bu gün kulaklık taktım kulaklık çalışmıyor başka kulaklıkta denedim aynı romda böyle bir sorun varmı yoksa benim telefonmu bozuldu ?

.
  3. 35grk35
        Like  

.

User deleted

kulaklık girişi tarafına toz kaçmış olabilir bende de öyle olmuştu kürdanla zarar vermeden temizlemeye çalıştım bir sürü toz çıktı içinden şimdi sapasağlam çalışıyor

.
  4. 0zgur
        Like  

.

User deleted

QUOTE (35grk35 @ 22/12/2013, 21:53) 
    kulaklık girişi tarafına toz kaçmış olabilir bende de öyle olmuştu kürdanla zarar vermeden temizlemeye çalıştım bir sürü toz çıktı içinden şimdi sapasağlam çalışıyor

aynı sorunu 35grk35 arkadaşımızın dediği gibi halletmiştim.toz vs kaçabiliyor kürdan yardımıyla temizleyebilirsin arkadaşım.

Semseddin üstad realease linkinde problem olabilir mi acaba yoksa ben mi acamadım? Tavsiye edebileceğiniz sürümü hangisi?

İyi forumlar diliyorum herkese saygılar...

.
  5. anticor
        Like  

.

User deleted

4.4 ünü kurdum ama biraz sıkıntılı gibi. Bİrçok kez restart attı. Ve birçok kez dondu... Ama şu aşağı yukarı kaydırırkenki efektler varya sevdiim onları...

.
  6. sene1983
        Like  

.

User deleted

ben de bu romu kurdum fakat bir türlü home tuşunu çalıştıramadım. titreşim var home tuşuna basınca ama anaekrana dönmüyor maaleseef. xda'da kaç sefer yazdım cevap alamadım. Bir de tarayıcıyı çalıştıramadım. BMM'de denemiştim. İnat ettim sırf çalıştırabilmek için Safestrap'ı yükledim. Yine aynı sonucu aldım. Başka bir versiyon denedim gene çalıştıramadım. Sonra pes ettim :)

.
  7. Shredder
        Like  

.

User deleted

Yeni sürümmü çıkmış ben pek anlayamadım

http://download.mfunz.com/?device=umts_spyder&type=release

13.12.07 yazıyor

sayfayı yeneiledim 131229 geldi

.
  8. Shredder
        Like  

.

User deleted

Tekarar merahaba arkadaşlar

Biraz araştırdım romun yeni sürümü çıkmış

kurdum çok güzel bi rom olmuş

4.4.2 :

gapps :
    http://d-h.st/EIM

.
  9. ErgN
        Like  

.

User deleted

Aynen 4.4.2 çok sağlam olmuş.

.
  10. anticor
        Like  

.

User deleted

Şu anda BluANDROID v5 e geri döndüm slot 1 de yani ve Xblast TOOLS' ile mükemmel derecede özelleştirdim telefonu.Neredeyse istediğim gibi oldu ve 4.1.2 olduğundan da stabil de. Sorunu da yok yani. Ama şu xblast tools'u kullanabilmenizi tavsiye ederim. ROOT'lu bir program. xframeworkde kuruluyor. Konu açabilirim bununla ilgil hatta. Müsait olunca.

Xblast TOOLS' da bu arada orjinal ve türevi romlarda yardımcı olur . Diğerlerinde gerek yok zaten theme chooser olduğu için :)

.
  11. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Shredder @ 30/12/2013, 10:27) 
    Tekarar merahaba arkadaşlar

Biraz araştırdım romun yeni sürümü çıkmış

kurdum çok güzel bi rom olmuş

4.4.2 :

gapps :
    http://d-h.st/EIM

denemek lazım dostum.

QUOTE (anticor @ 30/12/2013, 21:05) 
    Şu anda BluANDROID v5 e geri döndüm slot 1 de yani ve Xblast TOOLS' ile mükemmel derecede özelleştirdim telefonu.Neredeyse istediğim gibi oldu ve 4.1.2 olduğundan da stabil de. Sorunu da yok yani. Ama şu xblast tools'u kullanabilmenizi tavsiye ederim. ROOT'lu bir program. xframeworkde kuruluyor. Konu açabilirim bununla ilgil hatta. Müsait olunca.

Xblast TOOLS' da bu arada orjinal ve türevi romlarda yardımcı olur . Diğerlerinde gerek yok zaten theme chooser olduğu için :)

bence konu aç baya bir yardımcı olursun, çok faydalı bir paylaşıma benziyor :D

.
  12. sene1983
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticor @ 30/12/2013, 20:05)

Xposed framework olmadan bir rom düşünemiyorum :)))

QUOTE (ErgN @ 30/12/2013, 17:29)
    Aynen 4.4.2 çok sağlam olmuş.

ben bu romu bir türlü kuramadım kaç sefer denedim. bir türlü çalıştıramadım home tuşunu.
    sizler hangi sistemi kullanıyorsunuz, nasıl yüklediniz kısaca anlatır mısınız?

.
  13. sene1983
        Like  

.

User deleted

bluandroid sorunsuz mu?

.
  14. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sene1983 @ 1/1/2014, 06:45) 

bluandroid sorunsuz mu?

Evet hiçbir sorun yok. Orjinal rom türevi oluğu için yok zaten :) Sadece launcheri değiştir gerisinin keyfine bak. Geliştirici seçenekleri içerisindeki animasyon srüre ölçeği falan varya onlaru da 1.0x/0.5x/0.5x yap şimdi daha iyi bir görüntü sergileyecektir. Daha hızlı gibi görünecek yani :) Xblast tools ile son uygulamaların hepsini öldürseçeneğini de aktif ettim. Ve arka planı da değiştirdim. Menideki arka planı yani. Bugün içerisinde atabilirim resimleri.

.
  15. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Nova Launcher, ve s4 iconlar falan, telefonum çok şık duruyor :)

Sistem stock 4.1.2 , odex tr yama :)

KPpXQK

emdvVw

.
56 replies since 2/12/2013, 02:12   2349 views
  Share  
.