MoKee OpenSource For XT910|X912

Android 4.3.1,hızlı ve görseli zengin, temiz bir rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 1/1/2014, 14:58) 
    Nova Launcher, ve s4 iconlar falan, telefonum çok şık duruyor :)

Sistem stock 4.1.2 , odex tr yama :)

KPpXQK

emdvVw

İkonları nasıl yapıyorsun yea? Ayarlar içerisindeki ikonları da mı değiştirdin yoksa sadece ana menüdekileri mi?

.
  2. sene1983
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 1/1/2014, 14:58) 
    Nova Launcher, ve s4 iconlar falan, telefonum çok şık duruyor :)

Sistem stock 4.1.2 , odex tr yama :)

KPpXQK

emdvVw

Trabzonlu,

Bu lanetolası romu 30 farklı şekilde kurdum, hem bmm de hem ss de denedim. Her kurduğumda home button çalışmadı. Tarayıcı çalışmadı.

Hangi Mokee build'i kullanıyorsun? Recovery BMM mi SS mi? SS ise hangi sürüm? Hangi slot? Cevaplar mısın?

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Stock 4.1.2 kullaniyorum :)
    Bunu kurmadim hiç

Tek tek de iconlari degistirebiliyorsun. Anamenude uygulamaya basili tutuyorsun gerisini bakarak halledersin

.
  4. ErgN
        Like  

.

User deleted

Bir yeni sürümü daha çıkmış. 2014-01-05 tarihli indiriyorum daha yüklemedim.

http://download.mfunz.com/?device=umts_spyder&type=release

.
  5. fberen
        Like  

.

User deleted

verizon jb nin üstüne direk kurabiliyor muyuz?

.
  6. anticor
        Like  

.

User deleted

Verizon ve çin JB si farklı ya. CID siliyorsun falan. O nedenle sorun çıkarabilir. Bence Önce CID geri yükleyin ve RDS ile tekrar ICS yükledikten sonra kurun. Bu arada XDA da 4.4.2 MoKee sayfası açtım. Oradan da takip edebilirsiniz. Link Burada...

.
  7. ErgN
        Like  

.

User deleted

Yeni 4.4.2 çok güzel olmuş. Stock da dahil tüm romlarda yaşadığım restart sorunu çözdü 1080p video da çok iyi.

.
  8. ifteri61
        Like  

.

User deleted

30.01.2014 stable versiyonu yükledim.ilk kez cm tabanlı bir rom adam akıllı çalıştı dıyebilirim.üstelik benim cihaz xt912.
    tek eksiği theme chooser de yüklediğimiz temaları çalıştırmıyor.çözümü verilmiş ama ben anlamadım.
    Xt912 kullanıucılarına tavsiye ederim.şarj konusunu bugun tam bosaltım yarına doldurumca söyleyebilirim ancak.

.
  9. Shredder
        Like  

.

User deleted

son sürümlerini yükledim şebeke çekiminde sorun oluyor bi bakıyosun full çekiyor herşey normal aniden uçak modu gibi hat gidiyor çözümü mümkün mü?

.
  10. dijinorm
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ben bu romlardan birini yükledikten sonra safestrap ı kaldırıyorum kaldırdıktan sonra telefon boot etmiyor siyah ekranda kalıyor sebebi nedir bilen var mı

Birde sizce mokee mi liquid mi hangisini tercih ediyorsunuz

Edited by dijinorm - 15/4/2014, 23:49

.
  11. anticor
        Like  

.

User deleted

Liquid' i dene bence. Ve BMM ile dene. BMM'yi de sonradan kaldırabilirsin. Safestrap'i bilmiyorum.

.
  12. dijinorm
        Like  

.

User deleted

BMM yide denedim ben orjinal 4.1.2 jb eu romun üstüne direk olarak install yapıyorum yani sistem 2 ye falan kurmuyorum kurduktan sonrada BMM yi unistall yapıyorum telefonu kapatıp açınca siyah ekranda kalıyor .

Asıl önemli olan meselede video çekiminde ses kaydının çok kısık mono olarak kaydetme sorunu yardımcı olabileceğiniz bir bilgi varsa sevinirim.

He birde dialer sorunu var titreşimi ayarlardan kısıyorum ama dialer normal ayarın 2-3 katı fazla dokunma titreşim ile çalışıyor tamamen kullanmamakta çözüm ama ben kullanmak istiyorum yani lancher dokunmalarındaki titreşim ile dialer titreşimi arasında çok fark var

.
  13. kerimcan
        Like  

.

User deleted

türkçe dil seçeneği var mı?

bir de yeni sürümü çıkmış 4.4.4 nasıl kurulacağını anlatabilirmisiniz?
    1080p kayıt da varmış
    bu arada benim cihazımda (xt910) art mod v4.31 var bunu nasıl yükleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

.
  14. metinardicli
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (kerimcan @ 24/7/2014, 00:53) 
    türkçe dil seçeneği var mı?

bir de yeni sürümü çıkmış 4.4.4 nasıl kurulacağını anlatabilirmisiniz?
    1080p kayıt da varmış
    bu arada benim cihazımda (xt910) art mod v4.31 var bunu nasıl yükleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Dostum bende de Artmod v4.31 var ve slot-2`ye Mokee 4.4.4 kurdum. Artik artmod`u acip bakmiyorum bile. O kadar güzel bir Rom ki...
    Öncelikle lazim olan dosyalari indir ve SD kartina at. (Mokee ana sayfasinda, ben Release yani stabil sürümü kurdum. Nightly sürümü bilemiyorum)
    Sonra root lu olan cihazina BootMenuManager yükle, kuruluma izin ver ve bittikten sonra Reboot seceneginden Recovery`e sec.
    Recovery menüsünde system switch`e bas ve slot2 yi aktive et. Yükleme yapacak, bittikten sonra System2`ye gecis yap. Kirmizi olan men+ maviye dönecektir. Üstte System2 diye yazacaktir. Simdi sirasiyla Cache&data clean ve dalvik cache clean yap. Sonra install from zip sec ve SD karttaki indirdigin dosyayi sec. Sonra Gapps lari yükle ve ana menüden boot options`a git ve boot to system2 sec. Birak telefon acilsin. Islem bitti. Kolay gelsin.

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Rom'un release sürümü artık RAZR XT910 ve XT912 için baya bir pişmiş halde. XT910'um olsa affetmez yapıştırırdım bu rom'u.

http://download.mokeedev.com/?device=umts_spyder
    http://rom.mk/gapps

.
56 replies since 2/12/2013, 02:12   2349 views
  Share  
.