MoKee OpenSource For XT910|X912

Android 4.3.1,hızlı ve görseli zengin, temiz bir rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Salkc
        Like  

.

User deleted

bu romu denemek istiyorum .bmm ile mi kuracağım bu romu ?

verdiğiniz linkteki release yazan MK44.4-umts_spyder-150111-RELEASE.zip bu isimli dosyayı indirmeye başladım gapssla beraber xt910 a bunu kuracağım değil mi ?

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Safestrap 3.73 yada daha yeni sürümüyle kurmalısınız. System slot'a. 150111 release son stabil sürümü ve gapps paketini de flashlamalısınız.

.
  3. Salkc
        Like  

.

User deleted

telefonda türkçe dili olan bmm ile yüklenmiş 4.1.2 sürümü vardı sonra ben cid i geri yükleyip orjinal türkçe dil olmayan 9.8.2O-124_SPUEM-14_S7_USASPDRICS01RUKE1007.0R_USASPDRJBRTGB_P011_b57374ab5a_p2b_S1FF_fb_CFC.xml isimli romu rsd ile telefona flashladım .Flashladıktan sonra recovery i girmek istediğimde android simgesi üzerinde kırmızı ünlem işareti çıktığı için data wipe cahce falan yapamadım şuan.Telefonun ses acma kapama ile girilen recovery bölümünden bahsediyorum.Neden recovery bozuk görünüyor ?rsd ile yanlış romu flashladığım için mi ? recoveryden temizlik işlemlerini yapmadan safestrap ı kursam sorun olur mu ?

cihazına uyumlu ics yada jb orjinal fastboot dosyasını nerden bulacağım ? bunu flashlamam gerektiğini gördüm de .

Edited by Salkc - 13/1/2015, 15:26

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Orjinal recovery üzerinden birşey yapamazsınız zaten. Cihazı çalıştırın, root edip ardından safestrap 3.73'i kurun.

XT910 firmware dosyalarını aşağıdan bulabilirsin.
    http://motofirmware.com/files/category/10-...sort_order=desc

.
  5. Salkc
        Like  

.

User deleted

hemen deniyorum.

bu arada diyelim romdan memnun kalmadım orjinal yazılımına geri dönmek için rsd ile mi flashlama yapcağım ? safestrap ı ilk defa kullanacağım için sistemini bilmiyorum.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=52994191

:thumb_yello.gif:

.
  7. Salkc
        Like  

.

User deleted

kurdum şuan ama şarjı cok gıdıyor gibi rom akıcı ama bostakı ram mıktarı 380 lerde hep .

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kullan biraz batarya alışır, şarj için kullanmadığın zaman şebekeyi 2g yap ve interneti kapat, ekran parlaklığı auto'da olsun, gps kapalı.

.
  9. Salkc
        Like  

.

User deleted

aynen söyledikleriniz yapıyorum .Hemen silmem zaten kullanırım böyle .İnternet hızı falan baya iyi.ATrix de kullanmıştım mokee yi uzun süre ordan biliyorum .Atrix de de çok memnundum.Kamera pek iyi değil gibi ama onu da idare ederim artık.Bu arada yukarıda da sormuştum.Orjinal roma dönemk istediğimde rsd lite ile flaşlamam yetiyor mu ? bu romu stock roma kurmadı bende slot 1 oluşturup oraya kurdum.Rsd lite ile flashlamadan önce safestrap ı ya da oluşturduğum slotu silmen gerekiyor mu ?

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

RSD ile orjinal firmware flashlayabilirsin, hiçbir işlem yapmana gerek yok.

.
  11. Salkc
        Like  

.

User deleted

teşekkur ederım Semseddin bey bilgilendirmeleriniz için.

.
  12. Salkc
        Like  

.

User deleted

bu romda sinyal gücü inanılmaz düşük .batarya ömrü fen değil rom akıcı ama telefonla konusma yapmak bir işkence .2-3 dakıka sonra sınyal bozuluyor.sürekli görüşme kendi kendine sonlanıyor.Özellikle wifi bağlantısı açıkken zaten hiç bir şekilde konusmak mümkün değil .malesef orjinal roma geri dönüyorum .

.
56 replies since 2/12/2013, 02:12   2349 views
  Share  
.