Liquid Smooth 4.4.2

JBX kernel ile gayet güzel ve birçok özelleştirme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. foz54
        Like  

.

User deleted

şuan cm11 ile mutluyum ama lq smooth da daha fazla özellik var şeytan yükle diyor ama yine şarja takınca kafayı yeme sorunu olur diye tedirginim :biggrin2.gif:

.
  2. anticor
        Like  

.

User deleted

Şu anda şarjda benimki. Sorun yok gibi...

.
  3. thek54
        Like  

.

User deleted

3 mart surumu cok iyi olmus ufak tefek sorunlar duzeltilmis. Artik gunluk olarak kullanilabilecek stabil bir kitkat olmus. Ama halo yu cikarmislar romdan.

.
  4. anticor
        Like  

.

User deleted

Gerek duymuyorum HALO'ya. Ben de dünden beri kullanıyorum. bataryası az gibi geldi bana ama bakalım. bir haftalık kullanımdan sonra düzelir inşallah.

.
  5. TaurusX
        Like  

.

User deleted

Bir sorum var arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu romu kurdum, bir gün sonunda batarya tüketimime baktığımda cLock uygulamasının en çok tüketim yapan uygulama olarak gördüm. Neyse bende uygulamayı devre dışı bıraktım, yalnız hâlâ bataryanın %85 cLock uygulaması tarafından kullanıldığı yazıyor. Buna bir çözüm yok mu? Veya sizde durum nasıl?
    Kendime göre şöyle güzel bir rom bulamadım gitti.

.
  6. thek54
        Like  

.

User deleted

Gps i kapatin ve clock widgetin ayarlarindan guncellemeyi elle yap seklinde degistirin. Clock uygulamasinin orjinali chronus dur ve piyasadaki en kaliteli widgetlerdendir. Pil harcamasinin 85 gosterdigine bakmayin bataryayi somurmuyordur sadece menuleri falan kurcaladiginizdan en ustte yer aliyordur.
    Bu arada liquidsmooth son guncellemesiyse cok iyi oldu ve en stabil kitkat diyebilirim.

.
  7. TaurusX
        Like  

.

User deleted

Ben de zaten en son güncellemeyi kullanıyorum. (06.03.2014) Hoşuma da gitti, ama dediğim gibi cLock uygulaması sinirimi bozdu.
    Biraz daha deniyelim sıkıntı olmaz inşallah.

.
  8. draltus
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (TaurusX @ 11/3/2014, 00:43) 
    Ben de zaten en son güncellemeyi kullanıyorum. (06.03.2014) Hoşuma da gitti, ama dediğim gibi cLock uygulaması sinirimi bozdu.
    Biraz daha deniyelim sıkıntı olmaz inşallah.

clock u kullanmıyorsanız herhangi bir root uninstaller programı ile kaldırın. eğer kullanıyorsanız kaldırıp tekrar yükleyin. bende böyle bir sorun yok

bu arada liquidsmooth rom 11.03.2014 sürümüne güncellenmiştir
    http://d-h.st/ica UMTS SPYDER ( XT910 )
    http://d-h.st/GO7 SPYDER ( XT912 )

.

.
  9. TaurusX
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (draltus @ 12/3/2014, 08:19) 

Batarya kullanımında fazla sıkıntı olmamakla birlikte GPS kapalı olmasına rağmen sürekli GPS kullanmaya çalışmasından dolayı bir sıkıntısı var programın. Ekran görüntüleri:

K4J25Q KZyg8G

Bu arada ekran kullanımı: 2s 45dk

Dediğinizi yapıp kaldırıp tekrar kurayım olmazsa.

.

Edited by TaurusX - 13/3/2014, 00:08

.
  10. anticor
        Like  

.

User deleted

xplore uygulamasını android marketten yükle. ayarlardan root erişimi yap ve o uygulamayı kaldır bakalım ne olacak. Bu arada bataryayı bir deneyemedim. Hep yarım şarj ediyorum veya çok işim oluyor.

.
  11. TaurusX
        Like  

.

User deleted

Bugün telefon elimde kaldı WhatsApp tan yazışırken bir anda telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Logo da takılı kaldı. Eve gelir gelmez geçtim telefonun başına yenice RSD ile kurtarabildim. Şimdi kararsız kaldım acaba yine bunu kursam mı? Sorunun neden kaynaklandığını çözemedim ama neyse...

.
  12. anticor
        Like  

.

User deleted

Sistem 2 ye kurabilir ve uzun bir süre deneyebilirsin. Benim yaptığım gibi. 11 mart versiyonunu yükle bakalım. Ben daha 6 marttayım. Bir ara 11 Martı da yüklerim.

.
  13. TaurusX
        Like  

.

User deleted

Sistem 1'e ne kurayım ben de onu düşünüyorum şimdi. Yine sistem 1e 11 mart versiyonunu kurarak devam edeyim. Yine sıkıntı yaşarsam bakarız artık.

.
  14. anticor
        Like  

.

User deleted

Sistem 1 orjinal benim. Sistem 2 de de bu var. şimdi PAC rom indirdim onu deneyeyim bakalım sistem 1 de :) sistem 2 kalıcı oldu artık :)

.
  15. TaurusX
        Like  

.

User deleted

11 mart tarihli biraz daha güzel olmuş ama alttaki geri ve özellik tuşu çalışmıyor şimdilik :busted_cop.gif:

Edit: Telefonu kapatıp açınca geldi :rolleyes:

.
184 replies since 21/2/2014, 09:18   4615 views
  Share  
.