Liquid Smooth 4.4.2

JBX kernel ile gayet güzel ve birçok özelleştirme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. anticor
        Like  

.

User deleted

Ya aslında safestrap'a benziyor BMM ( Bood Menü Manager ) orada da wipe cache/ dalvik cache ve factory var. İnstall zip from storage var falan filan. Sen önce istersen safestrap'i kaldır ve BootMenüManager'i yükle. YÜklemek için önce googlePlayden BMM'yi indir. Sonra aç. Açarken de zaten install falan yazacak. İnstall'a tıkla. Ardından kuruyor zaten hemen. Ve telefonu kapatıp açarken BMM menüsü geliyor. 3 saniye içerisinde en sol altta recovery var. Ona tıkla ekranda.
    Sonra yükleyeceğin slotu ( 2 olabilir ) seç ve yükle. Biraz karıştır birşey olmaz :) Ama önce yedeğini al Telefondan bilgisayara at. Sonra kurcala biraz işte.

.
  2. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Reis system-1, 4.1.2 stock roma ait. Orayı mi silcez. Yine Slot nasıl olusturcam

.
  3. anticor
        Like  

.

User deleted

Kurduysan>
    İlk açılırken 6 tane ststem var altta da recovery ve settings var ya ilk gelen ekranda 3 saniyelik yerde.

Oradan en sağ alttaki settings'e bas system 2 yi aktive et. Sonra geri gel ve recovery'ye gir.
    Ardından system 2 yi seç ve wipe'ları yap ( Dikkat et system 2 ye switch ettiğine seçtiğine yani )
    Sonra da install zip from storage de ve romu kur.

Video izleyebilirsen : Video

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Hacı iyi güzel de ben videoyu izleyemiyorum ki benim net farkı biraz proxy üzerinden bağlanıyorum o da videoları açmıyor.. İnternet download manager ile indirip mediafire sitesine upload edebilme şansın var mı ..

CODE
    http://i.hizliresim.com/w1zBJG.png

QUOTE (anticor @ 27/3/2014, 13:04) 
    Kurduysan>
    İlk açılırken 6 tane ststem var altta da recovery ve settings var ya ilk gelen ekranda 3 saniyelik yerde.

Oradan en sağ alttaki settings'e bas system 2 yi aktive et. Sonra geri gel ve recovery'ye gir.
    Ardından system 2 yi seç ve wipe'ları yap ( Dikkat et system 2 ye switch ettiğine seçtiğine yani )
    Sonra da install zip from storage de ve romu kur.

Video izleyebilirsen : Video

Hacı iyi güzel de ben videoyu izleyemiyorum ki benim net farkı biraz proxy üzerinden bağlanıyorum o da videoları açmıyor.. İnternet download manager ile indirip mediafire sitesine upload edebilme şansın var mı .. Yada videonun linki atar mısın

CODE
    http://i.hizliresim.com/w1zBJG.png

.
  5. anticor
        Like  

.

User deleted

http://yadi.sk/d/LlHB5VLlLK3Gn hacı buraya attım. mediafare hesap yok benim :D

.
  6. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticor @ 27/3/2014, 15:30) 
    http://yadi.sk/d/LlHB5VLlLK3Gn hacı buraya attım. mediafare hesap yok benim :D

ücretsiz hesap oluşturarak atabilirsin hacım. malesef o siteden indirme yapamıyorum kii :) o yüzden mediafire dedim da . :) sen youtube linkini atsana. bu arada youtube de kapanmış :D

.
  7. anticor
        Like  

.

User deleted

youtube linki tıkla

hiç sorma yaa :D yurt dışında göz için elektronik lens yapıyor adamlar. burada da youtube twitter falan kapatılıyor :D neyse boşver siyasete girmeyelim :D siyaseti forum.donanımda yaparız :)

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ehehhe aynen yaa ülkemiz için hayırlısını versin Mevlâm :)

.
  9. foz54
        Like  

.

User deleted

beyler telefon çok hantallaştı kitkat romlarda.(cm11-liquid) romlar hep cm tabanlı yani benim anladığım al birini vur ötekine hepsi aynı :lol: romu ilk yüklediğimde güzeldi sonra güncelleme yaptıkça yavaşladı her seferinde factory reset yapmak da zor

acaba bu 4.1.2 romlar nasıldır hız olarak fark var mı ? aralarında en iyisi ArtMod CN galiba, şimdi vakit ayırıp yedek alıp bunu yüklemeye değer mi?

.
  10. anticor
        Like  

.

User deleted

ArtMod CN' yi bilemiyoruz cdt.bin 7 den dolayı :D Karşılaştırma yapamam yani :) iyi birini bulunca uzun bir süre kullanabilirsin. İlla da her seferinde yükseltmeye gerek yok :) Ben şu anda 4.1.2en.FR ve odex dil pakedini Trabzonlunun kullanıyorum. Ve xposed ile de özelleştirme yaptım şimdi güzel :D Ve sorunsuz...

.
  11. foz54
        Like  

.

User deleted

anladım hocam. dosyaları indirirken biraz düşündüm de boşuna uğraşıyoruz sonuçta telefonda omap 4430 var en iyi romu da yüklesen performansı belli, artı cdt bin hataları, garanti dışı kalma durumları da cabası.

sahibindende ilan açmıştım 500e talipleri varken elden çıkarsam üstüne biraz ekleyip 2.el optimus g, nexus4 gibi quadcore 2gb ramli telefonlar alsam uzun süre işimi görür zaten amoled ekrandan da nefret etmeye başladım :badmood.gif:

.
  12. anticor
        Like  

.

User deleted

AMOLED EKRANDAN NEFRET ETME SEBEBİN BENCE DİĞER EKRANLARI KULLANMAMIŞ OLMANDIR :)

Bence 4.1.2 rom kur sonra da xposed modülleriyle güzel bir efekt falan ekle. İşini 1, 1.5 yıl daha görür. En azından ben böyle düşünüyorum. Ve 4.1.2 RDS ile yükledim cdt zaten 7 idi o nedenle. Sonra da dil pakedi yükledim ve xposed yükleyip birkaç modül ile telefonu adeta çk güzel yaptım. Bir de MIUI launcher yüklersen tam olur. Benim için şu andaki tek eksik toggle var ya hızlı ayar menüsü üstten çekince 4.3 ve 4.4 deki gibi olsa tam olur. Stabil bir 4.4 gibi olur yani :)

Ama dediğim xposed modüllerini araştır. www.maxicep.com/forum stesinde bulabilirsin. Android bölümünden sistem arçlarına gir orada var. ANlatımı falan da var.

.
  13. foz54
        Like  

.

User deleted

doğru tahmin ettin dostum i7500(android 1.6) den beri amoled ekran kullanıyorum siyah ekrandan ve sıfır parlaklıktaki lekelerden gına geldi öyle ki discoverydeki ips ekran bile daha çekici geliyor :D

şimdi sen cdt 7 yüzünden artmod cn yüklememişsin, ben cdt sürümü kaçtır bilmiyorum telefonu takasla elime geçti içinde ics vardı muhtemelen 5 tir şimdi anlatıma uyup china kernel ve artmodcn yüklesem, ileride orjinal ics yükleyip garantiye gönderebilirmiyim ?çünkü arada şarja takınca kafayı yiyor ve ekranda lux ile gece modunda sıfırın altı parlaklıkta belli olan beyaz bir nokta var :dunno.gif:

.
  14. 35grk35
        Like  

.

User deleted

valla güzel rom paylaşan ellerine sağlık anticor :) şimdilik gayet güzel çalışıyor fakat niye operatör ismi koyamıyoruz köşeye onu anlamadım ya oranın boş durması kanıma dokunuyor :):)

.
  15. anticor
        Like  

.

User deleted

4.04 yükleyip gönderebilirsin tabi garantiye ihtiyaç falan duyarsan :) @foz54
    @35grk35 Eyvallah hocam. Orası da boş kalsın birşey olmaz :D hangi sürümü kurdun?

.
184 replies since 21/2/2014, 09:18   4615 views
  Share  
.