Liquid Smooth 4.4.2

JBX kernel ile gayet güzel ve birçok özelleştirme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. 35grk35
        Like  

.

User deleted

26.03.2014 sürümü dostum :-)

.
  2. retunca
        Like  

.

User deleted

wifi'ye bağlanmıyor neden acaba?

.
  3. 35grk35
        Like  

.

User deleted

Bende sorunsuz. Çalışıyor wifi hiç açılmıyor mu wifi sizde yada arayıp bulamıYor mu yoksa bağlanmiyormu

.
  4. retunca
        Like  

.

User deleted

wifi düzeldi kendi kendine fakat telefon çekmiyor ara sıra 1 sn geliyor gidiyor

.
  5. anticor
        Like  

.

User deleted

CellBroad bilmemney vardı onu silmelisin root>system>app orada olması gerekiiyor. By_Trabzonlu hocam demişti bu sinyallerin gelip gitmesini düzeltmek için.

Ek olarak wifi'nin düzelmesi de ilk kurduğunuzda görmeyebilir. Telefonu açık kapatınca düzelmiştir sanırım. O CM türevleri romlarda bende de oluyor.

.
  6. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticor @ 5/4/2014, 09:52) 
    CellBroad bilmemney vardı onu silmelisin root>system>app orada olması gerekiiyor. By_Trabzonlu hocam demişti bu sinyallerin gelip gitmesini düzeltmek için.

Ek olarak wifi'nin düzelmesi de ilk kurduğunuzda görmeyebilir. Telefonu açık kapatınca düzelmiştir sanırım. O CM türevleri romlarda bende de oluyor.

Telefon ilk açıldığında şebeke kesiliyor fark edersen. normal açılıyor sebeke var fakat ardından 2 dakika sonra kopuyor şebeke ve 2-3 dakika sonra geri geliyor. bu sorun cm11 romların tümünde var galiba

Çözüm olarak. system/app içindeki CellBroadcastReceiver.apk dosyasını silmek :)

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Telefon her açıldğında bu hatayı veriyor, arada telefon açıkken bile veriyor. çözümü ne olabilir bi bilgin varmı dostum ?
    1nisandaki verilmiş olan sürümü kullanıyorum.
    1PP9Gb

.
  8. anticor
        Like  

.

User deleted

O sorunun çözümünü blmiyorum ya.

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticor @ 7/4/2014, 20:55) 
    O sorunun çözümünü blmiyorum ya.

Hadi yaa insallah güncelleme ile sorun çözülür

.
  10. 35grk35
        Like  

.

User deleted

Trabzonlu o hatayi bende aliyordum infarance ye girdiginde en alttan 3 cu yani slim recents yazan yer isaretlimi sende ben onu acinca basliyor dedigin hatayi vermeye kapatinca duzeliyor

.
  11. saidooo
        Like  

.

User deleted

anticor yardımına ihtiyacım var tel gırmızı oldu :(

.
  12. anticor
        Like  

.

User deleted

Sorunu yazarsan belki yardımcı olabiliriz :)

.
  13. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Hayir isaretli degil.sorun lockerwallpaper kullandigim icin. Yani kilit ekraninda sectigim duvar kagidi koyunca o hata oluyor cihaz yeniden basladgnda

.
  14. 35grk35
        Like  

.

User deleted

valla bilemiyorum kardes 4.4 rom lar 4.2 ve 4.3 e gore daha stabıl geldı bana moke open de guzel pacman romu yukledım hosuma gıtmedı bıldıgırım cubugunu ındırınce tıtreyıp duruyor aksam bırda carbon rom yukleyecegım oda hosuma gıtmezse moke romla devam edecegım avatar romda guzel gıbı gozukuyor ama lınklerı yok deneyemıyorum.

.
  15. anticor
        Like  

.

User deleted

Liquid'i denedin mi? Denemediysen tavsiye ederim.

Bugün bir çalışma yapayım. Rom portlamayı falan :) Yeni bir rom yapabilirsem daha doğrusu portlayabilirsem, Türkiye şartlarında sade ve kullanışlı bir rom yapmaya çalışırım. Muhtemelen 4.1.2'den veya direk 4.4.2'den portlarım.

Sınav da bitti haftaya 1 tane var hepsi o :D

.
184 replies since 21/2/2014, 09:18   4615 views
  Share  
.