Android 4.4.4-Atrix

« Older   Newer »

Share  
.
  1. xnail
        Like  

.

User deleted

QUOTE (xnail @ 2/1/2015, 15:13) 
    QUOTE (saykili @ 2/1/2015, 14:29) 
    recovery_olympus_kitkat_bigpart_v4.img
    sadece bu dosyayı fastboot dan flaşlayıp
    xda da belirtilen sırayı gözeterek bütün wipe leri yapman gerekiyor
    sonrasında romu flaşlarsan sorunsuz açılıyor

Teşekkürler çalıştı

ben 3. sayfadaki üstad arkadaşın dediği gibi yapmaya çalışıyordum olmuyordu bu şekilde oldu

şimdi başka bir problem var telefon açılıyor kurulum sihirbazı durdu diye hata veriyor

yukarıdaki poblemleri halettim şimdide klavyede w-e-s-x tuşları basmıyor butun problemler benım başımamı geliyor anlamadım

.
  2. saykili
        Like  

.

User deleted

Bu dediğin sorun atrixlerde kronik arıza
    Dokunmatik artık gidiyor
    ben 2 kere ekran değiştirdim şimdi 3. Ekranı bekliyorum çinden bu sefer en ucuzunu sipariş ettim
    Öncekilerde kısmi çalışma veya abuksubuk komut alma oldu

.
  3. plaayak
        Like  

.

User deleted

@xnail hocam wipeleri yaptıktan sonra rom'u kurun ve gapps paketini kurmadan reboot edin cihaz açılsın. Sonra tekrar cwm ekranından gapss paketini kurun sorunsuz açılacaktır.

.
  4. Cetbal1198
        Like  

.

User deleted

Hocam yardım edin v4 recovery flaslıyorum fastbootdan , sonra recoverye girmeye calısıyorum siyah ekran ardından res atıyor duruyor. recovery gitti. giremiyorum cihazda isletim sistemi de yok kaldı oylece. recovery flasladıgımda SOS yazıyor bide

CITAZIONE (saykili @ 2/1/2015, 14:29) 
    recovery_olympus_kitkat_bigpart_v4.img
    sadece bu dosyayı fastboot dan flaşlayıp
    xda da belirtilen sırayı gözeterek bütün wipe leri yapman gerekiyor
    sonrasında romu flaşlarsan sorunsuz açılıyor

Hocam dediğiniz dosyayı flaşlıyorum , SOS yazıyor sağ tarafta. sonra pili çıkarıp takıyorum recoverye girmeye calıstıgımda siyah ekran , res atıyor. düzelmiyor. Ne yapmam gerekiyor kaldım öylece

.
  5. plaayak
        Like  

.

User deleted

büyük ihtimal bir yerde yanlışlık yapıyorsunuz. fastboottan flaşlarken önce erase ile eski recoveryi silmeniz gerekiyor doğru yaptığınıza emin olun.

eğer herşeyi doğru yapıyorum diyorsanız ve hala olmuyorsa orjinal romu flaşlamanızda fayda var.

.
  6. frmn
        Like  

.

User deleted

4.4.4'ün bütün versiyonları sorunlu çalışıyor ne yazık ki. Hepsini de denedim.

.
  7. imhotep61
        Like  

.

User deleted

v4' ü yükledim ve 1 haftadır kullanıyorum. 1 defa reset attı. Gayet stabil çalışıyor. Ama dock a 1GB flash disk bağladığımda görmüyor mause u görüyor. Flash disk görmesi için ne yapabilirim?

.
  8. atrix kullancs
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.bilmiyorum bu konuyla eskisi kadar ilgilenen varmı ancak 4.4.4 yükledikten sonra orjinal roma https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53684261 bu linkteki tarifle geri dönüş yaptım ancak şöyle bir sorunum var kilit ekranım yok. bildiğiniz o kaydırdığımız kilit çubuğu yok telefonda. onun görüntüsüde şu şekildehttp://i.hizliresim.com/blnM8m.jpg tekrardan root yetkisi alamıyorum hata ayıklama modunu açamadığım için. yardımcı olabilen biri olursa sevinirim.

.
  9. Murat Toksöz
        Like  

.

User deleted

android 4.4.4 ile görsellik çok güzel olmuş fakat stabilite sorunları birtürlü aşılamamış malesef :( .
    Telefona kurdum yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.
    Hotspot açık olunca (genelde bir süre sonra 5-10 dakika içinde) reset atıyor.
    Telefon nadirende olsa kendi kendine ya reset atıyor, yada tamamen kapanıyor.
    Bazen arama geldiğinde donup kalıyor.
    Tango da ön kamerada görünümüz ters gözüküyor ve gidiyor,çözümü yok.
    Android 4 tabanlı en azından daha stabil bir rom arıyorum önerisi olan olursa çok sevinirim. Teşekkürler. :thumb_yello.gif:

.
  10. Birol Kocaku
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Murat Toksöz @ 1/11/2015, 21:18) 
    android 4.4.4 ile görsellik çok güzel olmuş fakat stabilite sorunları birtürlü aşılamamış malesef :( .
    Android 4 tabanlı en azından daha stabil bir rom arıyorum önerisi olan olursa çok sevinirim. Teşekkürler. :thumb_yello.gif:

www.solidfiles.com/d/9d91308a07/
    Yukardaki linkte Ağustos 2015 final sürümü yayınlanmış,ben yükledim donma ve reset sorunu yaşamadım.

.
  11. erci77
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Birol Kocaku @ 4/11/2015, 09:59) 
    CITAZIONE (Murat Toksöz @ 1/11/2015, 21:18) 

Yukardaki linkte Ağustos 2015 final sürümü yayınlanmış,ben yükledim donma ve reset sorunu yaşamadım.

Ne telefonmuş be kardeşim 5 yıldır kullanıyorum daha tık demedi. Son final ide kurdum artık yeter başka bişey yapmasınlar bu cihaza. Herşey güzel şimdilik. Foto vee videoda olmuş artık. Tek gözüme batan sorun denirse arama yaparken ilk telefon sesi parazitli çıkıyor.

.
  12. Vaste
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (erci77 @ 7/11/2015, 14:07) 
    CITAZIONE (Birol Kocaku @ 4/11/2015, 09:59) 

Ne telefonmuş be kardeşim 5 yıldır kullanıyorum daha tık demedi. Son final ide kurdum artık yeter başka bişey yapmasınlar bu cihaza. Herşey güzel şimdilik. Foto vee videoda olmuş artık. Tek gözüme batan sorun denirse arama yaparken ilk telefon sesi parazitli çıkıyor.

4.4 ü pili o kadar az dayanmasına rağmen herşey güzel nasıl diyosunuz abi ya, pilin hiç dayanmaması yüzünden kullanılmıyorki zaten su gibi akıp gidiyor.

.
  13. erci77
        Like  

.

User deleted

Ben 4 yılı doldurdum pil KK da gayet güzel durumda bende.. Cihazımın pili baya yaşlandı artık ama 3g açık 2 gün kapalı 4 gün kullanıyorum buna rağmen. Theme paketi ve birtakım görsel eklenti yüklenirse pili sömürüyor en son hava durumu yüklemiştim o bile çok etkilemişti. Google playde her uygulamaya güvenmeyin pil düşmanı çok uygulama var.

.
  14. Vaste
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (erci77 @ 19/11/2015, 22:21) 
    Ben 4 yılı doldurdum pil KK da gayet güzel durumda bende.. Cihazımın pili baya yaşlandı artık ama 3g açık 2 gün kapalı 4 gün kullanıyorum buna rağmen. Theme paketi ve birtakım görsel eklenti yüklenirse pili sömürüyor en son hava durumu yüklemiştim o bile çok etkilemişti. Google playde her uygulamaya güvenmeyin pil düşmanı çok uygulama var.

3g açık 2 gün kapalı derken 2 gün tamamenmi kapalıydı bide 2.3 tabanlı romlarda kaç gün gidiyor aynı şartlarda
    birde gece 12 de bıraktın sabah 8 e kadar ekran kapalıyken pil %­kaç azalmış oluyor.

Edited by Vaste - 2/12/2015, 22:14

.
  15. oburixar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Murat Toksöz @ 1/11/2015, 21:18) 

Kardeşim hafıza kartı takılıysa reset sorunu ondan oluyordu atrixte.

.
99 replies since 14/8/2014, 08:31   13393 views
  Share  
.