Android 4.4.4-Atrix

« Older   Newer »

Share  
.
  1. erci77
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Vaste @ 1/12/2015, 22:34) 
    CITAZIONE (erci77 @ 19/11/2015, 22:21) 
    Ben 4 yılı doldurdum pil KK da gayet güzel durumda bende.. Cihazımın pili baya yaşlandı artık ama 3g açık 2 gün kapalı 4 gün kullanıyorum buna rağmen. Theme paketi ve birtakım görsel eklenti yüklenirse pili sömürüyor en son hava durumu yüklemiştim o bile çok etkilemişti. Google playde her uygulamaya güvenmeyin pil düşmanı çok uygulama var.

3g açık 2 gün kapalı derken 2 gün tamamenmi kapalıydı bide 2.3 tabanlı romlarda kaç gün gidiyor aynı şartlarda
    birde gece 12 de bıraktın sabah 8 e kadar ekran kapalıyken pil %­kaç azalmış oluyor.

3g internet açıksa 2 gün 3g yi kapatırsam 4 gün kullanıyorum.. Geceden sabahainternet açı klaırsa %10 civarı götürüyor internet kapalı olursa max %2...

Son Kitkat rom ile pil tüketimim orj 2,3 ginger ile aynı pil sarfiyatında.. Şansıma geçenlerde valide ye telefon alırken bir telefoncudan satıcı bnim telefonu gördü abi elimde orj bataryası kaldı al sana hediyem olsun dedi şuan 2 tane orj bataryamda var ben artık bozulsunda kurtulayım diyorum inatla çalışmaya devam ediyor benim atrix.

.
  2. mehmet
        Like  

.

User deleted

selam bende bugun kitkatın fınal surmunu yukledım (cm-11-20150825-UNOFFICIAL-olympus) yukledım sorun yok ama telefon sarjı yuzde 1 lık dılımlerle yavas yavas bıtıyor 20 dakıka ugrastım wıfı acıkken yuzde 75 de 50 ye kadar düştü bunun halletmenın bir yolu varmı birde aramalarda ses gelmiyor vede gitmıyor bu konu hakkında yardımcı olabılırmısınız

.
  3. Vaste
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (mehmet @ 19/12/2015, 21:46) 
    selam bende bugun kitkatın fınal surmunu yukledım (cm-11-20150825-UNOFFICIAL-olympus) yukledım sorun yok ama telefon sarjı yuzde 1 lık dılımlerle yavas yavas bıtıyor 20 dakıka ugrastım wıfı acıkken yuzde 75 de 50 ye kadar düştü bunun halletmenın bir yolu varmı birde aramalarda ses gelmiyor vede gitmıyor bu konu hakkında yardımcı olabılırmısınız

bendede batarya hızlı bitiyor gingerbreada göre @erci77 nin batarya mükemmel herkesde öyle olduğunu sanmıyorum aramalarda ses gitmemesinin sebebi kendisi mikrofonu kapatıyor ondan olabilir konuşurken alttaki göstergelere bak kapalıysa aç,
    bide benim wifi 4 te çok iyi çekiyodu final v2 de oldukça kötüleşti ama batarya biraz iyileşti ondan alıp onamı veriyolar anlamadımki :)

.
  4. mehmet
        Like  

.

User deleted

bahsettıgın yarlara baktım tıkladım degısen bir sey olmadı ben fınal surumu yukledım ama versıyonu kac bılmıyorum
    dosya adı bu cm-11-20150825-UNOFFICIAL-olympus

sendeki final 2 versiyonunu nerden bulabılırım

.
  5. erci77
        Like  

.

User deleted

Final 2 yi yükledim herşey güzelde Wifi yada 3g açıp kapatınca bazen reset atıyor. Üstünde durmadım vardır bi çözümü.

.
  6. mehmet
        Like  

.

User deleted

final ikiyi nerden bulucam ben

.
  7. erci77
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (mehmet @ 24/12/2015, 22:29) 
    final ikiyi nerden bulucam ben

Burda www.solidfiles.com/d/7cf8997e48/

.
  8. mehmet
        Like  

.

User deleted

ey vallah

.
  9. mehmet
        Like  

.

User deleted

final 2 yı yukldım yanlız resetleme sorunu wifi ve bluetotdada sıkıntı var cozumu yok mu

.
  10. mb860
        Like  

.

User deleted

v4 ü solidfile sitesinden indiremiyorum
    başkaca indirebileceğim bir adres varmıdır.

.
99 replies since 14/8/2014, 08:31   13393 views
  Share  
.