E8 Orjinal TR Yazılımı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Sems
        Like  

.

User deleted

pic2rokre8

R6713_G_71.02.07R

E8 LP0039B Türkçe Dil Paketi

not : R6713_G_71.02.07R içerisinde Türkçe vardır, altındaki link modlu fw'lerde türkçe bulamayanlar için müstakil türkçe dil paketidir.

Edited by Semseddin - 23/9/2011, 18:50

.
  2. dmltnman
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim. Türkçe menuye kavuştum ;)

.
  3. MotoToto
        Like  

.

User deleted

Motorolada yeniyim terimleri pek bilmiyorum.
    Orjinal TR yazilimi derken?
    sadece yazi mi? fw mi? benzer bir sey mi?
    ya da tam olarak ne?

.
  4. Sems
        Like  

.

User deleted

Fw = Yazılım ;)

Orjinal TR yazılımı ise Türkiye'de garantili satın alınan cihazın beraber geldiği fw oluyor.

.
  5. [sc]
        Like  

.

User deleted

Bende aranıza yeni katıldım motocular.2 hafta önce aldım telefonu modlamaya başlayım artık değil mi? Forumdaki e8 bölümü takipteyim.
    Şu an itibari ile R6713_G_71.14.1CR_A sürüme geçtim.Bariz bir hızlanma var.Bakalım zamanla bir değişme olacak mı?
    Semseddin kardeşim sana ayrıca teşekkür ederim.

.
  6. Sems
        Like  

.

User deleted

Rica ederim kardeşim, aramıza hoşgeldin :thumb_yello.gif:

.
  7. hard2cc
        Like  

.

User deleted

türkçe desteği var ama? neden yeniden yüklüyoruz aydınlatır mısınız, cahil kaldım biraz:)

.
  8. Sems
        Like  

.

User deleted

Birşeyi yeniden yüklemiyorsunuz, zaten orjinal türkiye yazılımda Türkçe var fakat altına ek olarak ihtiyaç duyacaklar için dil paketine link verdik :)

.
  9. hard2cc
        Like  

.

User deleted

nasıl yani altına? altına ne demek? zaten full türkçe yazılımın altına ne verebilirsiniz? yani mesala ben şimdi yüklesem ne elde etmiş olucam?

.
  10. siyamtekizi
        Like  

.

User deleted

Hard2 cc merhaba, Orjinal sürümün altında dil paketinide verdik manasında söylenmiş bir söz. Cünkü sadece dil paketine ihtiyac duyan arkadaslarımızda var. Sizin kullanmanıza gerek yok.

.
  11. Sems
        Like  

.

User deleted

Cihazınız zaten Türkçe olduğu için ek olarak Türkçe dil paketi yüklemenize gerek yok. İlk post'a bakarsanız Türkçe dil paket'inin neyin altında olduğunu göreceksiniz.

.
  12. gokhan48
        Like  

.

User deleted

orjinal yazılım linki kırık yenileme şansımız var mı acaba :)

bi yerden orjinal yazılım bulmuştum ama benim telefonu aldığım zamankinden farklı o yüzden gerekli.flash atarken sorun çıkmıştı o yazılımla orjinale çevirdim ama farklı yerler var

.
  13. e398ci
        Like  

.

User deleted

kardeşimin cihazının ekranında sorun çıktı sevise gitmesi gerek.sanırım link ölmüş elinde olan upload ederse çok sevinirim.

.
  14. Sems
        Like  

.

User deleted

Link sağlam, dns ayarlarını yapmalısın abi. Ayrıca orjinal yazılıma geçmeden önce bootloader sürümüne göre RSA Bootloader flashlamalısın öncesinden. Atıyorum bootloader sürümün norsa 06.a9 ise RSA 06.A9 bootloader'ı flashlamalısın ve ardından orjinal yazılımı...

.
  15. e398ci
        Like  

.

User deleted

sinan linke tıkladığında sayfa açılıyor ama şimdi indir tıklayınca çıkan yazı
    You should Sign Up or Login to download this file

tamam sinan hallettim.ya bu kayıt işide neren çıktı hay allah :rolleyes:

.
16 replies since 21/7/2009, 11:10   1923 views
  Share  
.