Force Boot Level 2 Yöntemi

Açılmayan telefonlar için

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Sems
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Yanlış yazılım atmaktan ya da flash sırasında göçen telefonları canlandırmak için bilinen Force Boot metodunu geliştirerek, daha etkili sürümünü geliştirdim. Bu metod bazı telefonlarda çalışabilir, bazılarında çalışamayabilir. Aşağıdaki adımları atlamadan adım adım uygulayın.

* Bataryayı telefondan çıkarın.
    * Telefona şarj aletini takın, * # ve açma tuşlarına sırasıyla bırakmadan basın ve basılı tutun.
    * Tuşlara basılı tuttuğunuz esnada bataryayı telefona takın.
    * Telefonun bootloaderda açılma şansı %­50
    * Bootloaderda açılırsa eğer
    * Pc'ye bağlayın ve uyumlu bir fw'yi
    * RSD Lite ile flashlayın.

.
  2. zeki5858
        Like  

.

User deleted

allah senden razı olsun semdedin abi oldu :DDD:D:D:D:D::D:D: sevinçten dort kose oldumm tam sıkıldıydım telden yeniden can geldi içime sende olmasan biz turk motorolocular ne yapacak.. çok sağol ben dogru flah bolumune uçuyomm modmymotonun

.
  3. Sems
        Like  

.

User deleted

Sevindim kardeşim, Sen modmymoto'nun flash bölümünü boşvermede birşey flashlamadan önce bizlerede danış ki birşey olmasın.

Geçmiş olsun :B):

.
  4. fenerist
        Like  

.

User deleted

benim v6 maxx da mod atarken hata verdi fakat bu sekilde denedim acılmadı daha sonra batarya üzerindeyken usb den baglayıp aynı tus kombinasyonunu denedim oldu.yardımcı olur umarım.

.
  5. hasandede93
        Like  

.

User deleted

ya benim v3 ü akşam alarmı kurdum sabah çaldı ama tel kafayı yedi sadece kapatma tuşu çalışıyor ve telefınu açar açmaz internete giriyo hiç bir tuş çalışmıyo teli pcye bağlayıp mobile phone tools programını açıp arama yapabiliyorum onun dışında hiç bişey yapamıyorum 5-6 kere flashladım işe yaramadı ne olur yardım edin

.
  6. Sems
        Like  

.

User deleted

Cihazında flex problemi var belli umarım anakart problemi yoktur, işin ehli bir servise götürmeni tavsiye ederim.

Yazılımla alakası yok.

.
5 replies since 4/9/2009, 21:15   884 views
  Share  
.