Google Maps 2.20

Birçok modele uygun

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

image image

Merhaba arkadaşlar,

Google maps ile GPS'i olmayan telefonunuzda konumuzunu haritada belirleyebilir, gitmeniz gereken istikameti haritada bulabilirsiniz. Baz istasyonu yardımıyla çalışır ve telefonun internet'e bağlı olması gerekir. Program, data izini isterse sağlayın. Aşağıdaki sürümlerden cihazınıza uygun olanı indirin, *.jar ve *.jad dosyasını hafıza kartına atıp, kurulumu telefondan tamamlayın.

V3X / V3XX / V6 / K3 / V9

Zn5 / U9 / VE66

A1200 / E6 / A810

E2 / Z6 / V8

L9 / K1 / Z3

E8 / EM30

İyi forumlar :thumb_yello.gif:

Edited by Semseddin - 20/12/2009, 01:12

.
  2. bvcxz1
        Like  

.

User deleted

kontör alıyor mu bu

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Alıyor tabiki, cepte internet paketin yoksa, acil durumlar dışında kullanma.

.
  4. zeos0735
        Like  

.

User deleted

BU Z6 DA ÇALIŞMIYOR YA. YÜKLENİYOR AMA JAVA SİMGESİ ÇIKIYOR BAŞLIYOR SANIYOSUNUZ AMA KAPANIYOR HEMEN. ÇÖZÜMÜ NEDİR ADMİN İM

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu programın çalışması için internet'e bağlanması lazım kardeşim, uygulama ayarlarından şebeke izinlerini vermen gerekir.

.
  6. zeos0735
        Like  

.

User deleted

izin vermeye fırsat kalmıyor ki hemen kapanıyor uygulama.internete full bağlıyım telefondan sorun yok yani ama bunu açamadım ya

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Programı yükledikten sonra, Oyunlar ve programlar menüsüne girip Google maps üzerinde seçenekler / izinler 'e girip oradan şebeke ve data iletişimlerini izin vermen gerek. Yani programı çalıştırmadan ;)

.
  8. zeos0735
        Like  

.

User deleted

hocam ben uygulamayı telefon hafızasına yükledim ordan çalıştırdım şuan da oyunlar ve uygulamalrda dediğin ayarlarıda yaptım izinleri açtım data bağlantısını yaptım ama yine açılmıyor. jad dosyasını yüklemedim ben sadce jar yükledim.
    sorun nedir??

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Uygulamayı silip, hem jar hemde jad dosyasını hafıza kartına kopyala ve o şekilde hafıza kartına yükle birde. Bakalım ne olacak.

.
  10. zeos0735
        Like  

.

User deleted

sen harikasın ya. vallaha oldu. ama bu sefer ikisini yükleyip jad dan yükledim çok saol ya. bütün oyun uygulama vs herşeyi yüklüyorum sayende saol

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Yardımcı olabildiysek ne mutlu :)

.
10 replies since 18/12/2009, 14:19   332 views
  Share  
.