Rsd lite telefonu görmüyor

Rsd lite telefonu görmüyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. hakanbey8
        Like  

.

User deleted

Daha önce gayet güzel flaşlayabilmeme rağmen bilg.a format attıktan sonraki denememde Rsd lite 4.5.7 ve 4.3.2 telefonumu görmedi. Daha önceki kullanmış olmduğum usb driverleri kullandım.
    Genişletilmiş hafıza ve modem&tools seçenekleri ile denedim ancak yine de rsd lite telefonu görmedi ne yapmalıyım?

.
  2. sepet_19
        Like  

.

User deleted

Sorun çözüldümü kardeşim... :thumb_yello.gif:

.
  3. emin13
        Like  

.

User deleted

Benimde aynı sorunum var. bende ne yaptıysam RSD Tel.'i Görmüyor

.
  4. hasantutan
        Like  

.

User deleted

hakanbey8 çözmüş ama ben çözemedim yardım lütfen

.
  5. inanki
        Like  

.

User deleted

hasantutan; Kullandığın cihazın modelini ve yaptığın işlemleri anlatman gerekiyor ki ona göre çözüm bulalım..

.
  6. hasantutan
        Like  

.

User deleted

dün daha önce yüklediğim cm7 romundan sonra kaşınıp gingerbreed yükleyeyim dedim.Cm7 deki aynı yönergeyi izledim.Son olarak install seceneği yüklenmeyince ilk froyo 2.2 yüklemeye kalktım. Şu an telefon motorola logosu geldikten sonra android yazıyor ve orada kalıyor. Sadece bootlader moduna girebiliyordum..
    Daha sonra t mobile Sbf yüklemeye çalıştım.Az once pili çıkarıp taktım.Şimdi bootta olmuyor cihazda sadece beyaz ışık yanıyodu. Daha sonra akıllı kuzenim Kuzenim bir unbrick programı kullanarak düzeltmeyi denemiş.Şu an bilgisayara bağlayınca bir depolama birimi gibi görüyor.Yazıcılar ve diğer donanımın altında ve rsd ye hiç bağlanmıyor.

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

cihazınız "unlocked" edilmiş durumda mı?
    fastboot'a giriyor mu?

.
  8.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Rsd lite'nin telefonu görmesi için telefonu rsd moduna almalısın fastboot'un 1 altında olması lazım ve driverleride kurulu olmalı her ihtimale karşı şarj cihazı takılı olsun..

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Hasantutan'ın cihazı Defy.Neyse konuyu Defy bölümünde halletmiş bulunmaktayız

.
8 replies since 10/2/2010, 00:43   1035 views
  Share  
.