Milestone Overclocking

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Milestone için overclock programı ile cihazı 1.2 ghz'a kadar stabil çalıştırabilirsiniz. Bu uygulama şu anda sadece Android 2.1 ingiltere rom ve Telus 2.1 rom kernelleriyle uyumlu olduğundan sadece bu romlarda çalışıyor. Ulaşılan değerler çok güzel, 1.2Ghz'a kadar sorunsuz olsada 1ghz'in üstüne çıkmayın :)

Daha fazla bilgi ve program için uygulama sayfası aşağıda.

http://code.google.com/p/milestone-overclock/

:lol:

.
  2. Skid_row
        Like  

.

User deleted

hong kong ile deneyen oldu mu?

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Zeki mürende bizi görecekmi :) kanatları eksik kalmış sadece :) Teşekkürler

.
  4. yimyim
        Like  

.

User deleted

oncelikle selamlar forumda henuz yeni uyeyim iyikide uye olmusum gercekten sagolsunlar herkez paylasim icinde...

oncelikle bir sorum olcak milestone suanda overclock islemini yapmak gereklimi artilari ve eksileri neler cihaz icin ve bu islem arkadasimizin biriside sormus hong kong ile uyumlumu :lol: cok soru sordum ama bide bu islemin yonlerdigi sayfa ingilizce bu islemi turkce ozetliye bilen arkadasimiz varsa yardimci olursa seviniriz. Saygilar...

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=40196479
    Bu programı indirerek 5 sn de cihazı root edebilirsin. Bu işlem ile normalde yapamadığın işlemleri yani telefonun izin vermediği işlemleri yapabilirsin ayrıca telefonun hızını arttırabilirsin.hong kong sürümü ile uyumludur.

.
  6. yimyim
        Like  

.

User deleted

hemen deniyorum :thumb_yello.gif: supersin admin :thumb_yello.gif:

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Admin değilim ben henüz olamadım :biggrin2.gif: Root işlemini yaptıktan sonra marketden Temp+CPU V2 programını indir buradan telefonun hızını 1.2 ghz kadar çıkarabilirsin :thumb_yello.gif:

.
  8. yimyim
        Like  

.

User deleted

:bash.gif: yine gaf isledim... Tesekkurler :D

.
  9. yimyim
        Like  

.

User deleted

marketten Temp+CPU V2 indirdim uygulamaya tikladigimda sadece beyaz yazilar bulunan bir sayfa geliyor ayarlar bolumu yok ayarlarini nerden ayarliyoruz acaba.

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Ekle - Widgetlar buradan ikonu ekleyebilirsin.

.
  11. yimyim
        Like  

.

User deleted

Ekle - Widgetlar buradan ikonu ekleyebilirsin.

Kusura bakmayin anlayamadim desem :blink:

.
  12. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Ana ekranda Dokunmatik tuşlardan soldan ikinci menü tuşuna bas - Ekle - Widget'lar - Temp + CPU V2 tıkla

.
  13. yimyim
        Like  

.

User deleted

tamam dediklerinizi yaptim ana ekrana simgeyi atti ordanda aktif et ac kapa var . 1.2Ghz'a kadar sorunsuz cikiyor demistiniz bu otomatik kendisimi cikiyor yoksa biyerden kendimizmi ayarliyoruz onu anlamadim...

.
  14. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

yimyim şunu unuttum pardon :thumb_yello.gif: marketden Milestone/Droid Overclock programını indir (Yeşil bir ikonu var) programı kur sonra cihazın hızını değiştirebilirsin.Bu program ile hızını değiştirebilirsin diğer program ile kaç mhz hızda çalıştığını % kaç cpu kullandığını sıcaklığını vs. görebilirsin :thumb_yello.gif:

.
  15. yimyim
        Like  

.

User deleted

aynen vermis oldugunuz hizini sicakligini filan gosteriyor dedim acaba benmi bulamiyorum kendimden supelenmeye baslamistim :P saka bir yanada cok tesekkurler hakkinizi nasil oderim bilemiyorum....

.
36 replies since 18/5/2010, 21:41   1770 views
  Share  
.