%100 para iade garantili Her Marka Simlock Unlock

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

image

Merhaba arkadaşlar,

Yurtdışından ithal edilmiş ve herhangi bir yabancı şebekeye kilitli cihazlarınızı Türkiyede Turkcell/Vodafone/Avea gibi şebekelerde kullanmanızı engelleyen simlock kodlarını uygun fiyatlarda satıyorum. Örnek olsun yurtdışından T-Mobile 'a kilitlenmiş bir HTC HD2 cihazınız var ama Turkcell/Avea/Vodafone hattınızı takınca cihaz açılmıyor ve sizden kod istiyor. İşte bu kodu sizlere uygun ve %100 para iadesi garantisini vererek kısa zamanlarda temin ediyorum. Bu işi uzun zamandır yapıyorum. 100'e yakın birçok değişik marka/model cihazı uzaktan unlock ettim.

Benim yöntemim ile ;

1- Cihazınızın içini açtırıp,kestirip bu işi yapan özel boxlara bağlatıp orjinalliğini bozdurmazsınız.
    2- Cihazınızı gönderdiğim kod ile oturduğunuz yerden kendiniz açabilirsiniz.
    3- Sattığım kodlar %100 para iadesi garantilidir. Kod'un çalışmaması gibi bir durum çok şükür hiç olmadı.

Yanılmayın !

1- İnternette binlerce simlock kodu sattığını belirten sitelere/kişilere paranızı yada kredi kartı bilgilerinizi kaptırmayın.
    2- Başka yerlere para verip 10 gün beklemeyin, en az 2 en geç 72 saat (marka/modele göre değişir) içinde kod'u cebinize sms olarak atıyorum. (Pazar ve resmi tatiller hariç)
    3- Benden alacağınız kodlar,cihazınızı ebediyen tüm şebekelere açar.
    4- Sattığım kodlar diğer satıcılar gibi operatörlerden değil, direk telefon fabrikalarından gelmektedir.
    5- Sahibinden.com da referansım olmadığına bakmayın,bu zamana kadar 50 küsür alış-satış yaptım,hiçbir şikayet olmadı.

Ne yapacaksınız ?

1- Cihazınızın marka/modeli, hangi şebekeye kilitli olduğunu ve IMEI numarasını *#06# yazarak kontrol edin ve bilgileri mesaj atın. Fiyat sorunuz,en uygun fiyatı alacağınızı temin ederim .
    2- Kredi kartı hesabıma ya da PTT posta çeki hesabıma kod ücretini havale edin.
    3- Kısa bir süre sonra kod'u (2-72 saat) sms ile cebinize göndermemi bekleyin.
    4- Gönderdiğim kod'u girip Türkiye şebekelerinde cihazınızı kullanmanın keyfini çıkarın. Hepsi bu.

Önemli : Gönderdiğiniz IMEI ve diğer bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz, yanlış imei numarası gönderip kod satın alırsanız,cihazınız verdiğim kod ile açılmaz ve malesef para iadesi olmaz.

Not : Kodların çalışmadığını söyleyen arkadaş olursa ricam, kanıt olarak cihazın imei numarasını ve gönderdiğim kodu girip çalışmadığını gösteren YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE bir Video çekip ispat ederlerse para iadesini aynı gün yapıyorum.

Fiyatlar ;

Fiyat için cihazın Marka/Model ve hangi şebekeye kilitli olduğunu belirten mesaj atınız. HTC,Blackberry,Motorola,Samsung,LG,Sony Ericsson,Pantech,Siemens,HP marka cihazlar ve T-Mobile,AT&T,Vodafone,Rogers,O2,Orange,Movistar,TIM,Wind ve daha birçok şebekenin kodları bulunur.

Saygılar,Sinan Şemseddin.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Sinan bütün kilitleri açar :D Yeterli bilgi ve deneyime sahiptir gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz :thumb_yello.gif:

.
  3. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Teknoloji alanında hele hele iş telefon ve uzantıları oldumu tek güvenilecek adres Sinan dır kardeşim dogangoxel'e katılıyorum :D

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler arkadaşlar,bugün 3 kişinin daha anlımızın akıyla unlock işini yaptık.

.
  5. tufyy
        Like  

.

User deleted

arkadaşım slm elimde 2 adet htc hd2 var t-mobile nin bunların sim lock kilidini kaça yolarsın

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Özel mesaj atttım, tuffy. Foruma hoşgeldin.

.
  7. quetm
        Like  

.

User deleted

hocam yukardakı acıklamada ımeı nosunuda ıstıyosun burdan yola cıkarak aklıma bısı takıldı...
    bu ıslem sadece sım kılıdı ıcınmı yoksa hem sım kılıdı hemde kayıt ısınımı ortadan kaldırıyor? ve bende ıphone4 ve htc desire var bunlar ıcın bır fıyat verırsen sevınırım...

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

yoldayim tel no birakayim ararsaniz bilgi vereyim. 0535 235 65 21

.
  9. hakaneray
        Like  

.

User deleted

sinan yurt dısından bir adet motorola krave zn4 aldım açabilrimiyiz acaba kodu varmıdır

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Açarız sorun değil ama bu cihaz CDMA şebekelerde çalışıyor, neden aldın ki ? Burada en fazla mp3 player olarak kullanırsın.

.
  11. hakaneray
        Like  

.

User deleted

YURT DISINDAN HEDİYE OLARAK GELDİ ASLEN NE YAPABİLİRİZ BU PROBLEMİ AŞMAK İÇİN BİR FİKRİN VARMI VEYA TAVSİYEN

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Simlock problemini açmak mesele değil, burada kullanamayacağın ve sim kart takamayacağın bir model geliyor. Esasında simlock açtırmana bile gerek yok tabi abd'de verizon dışında bir şebekede cihazı kullanmayacaksan :)

.
  13. hakaneray
        Like  

.

User deleted

neden bu cihazları tr ye de uygun yapmazlar acaba motorola köklü bir şirket ama tr yi hep es geçti örg a1200 kullanıyorum ama trde yok a1600 yok dolayısıyla kravede yok ilgin için tşk ederim sinan sagol en azından dedigin gibi mp3 oldu çok mutluyum !!!!!!!

.
  14. kersoyu
        Like  

.

User deleted

Selam Sinan bi arkadaşımda sony xperia mini var simlock istiyo nekadara açarsın abi bunu hangi şebekeden olduğunu bilmiyorum ama fransadan gelmiş telefon bir ikigün bede kaldı araştırdım açan birçok site var ama ne kadar güvenilir olduğu tartışılır. Madem sen bu işi yapıyorsun başaka yere bakmaya gerek yok.

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Yeni ve son modellerin hepsini unlock etmeye devam ediyorum. Elinizde unlock ettirmek istediğiniz bir cihaz varsa benimle iletişim kurunuz ve fiyat bilgisi alınız.

İyi forumlar, Sinan.

not : Şemseddin bey diye biri yok, Sinan diyebilirsiniz.

.
49 replies since 5/6/2010, 11:14   2656 views
  Share  
.