Switch Pro Widget 1.83

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

image

Switch Pro Widget ile ana ekrandan kolayca istediğiniz iletişim noktaları ve uyarıları açıp / kapatabilirsiniz. Cihazınızda mutlaka olması gereken pratik bir yazılım.

v1.8.3
    7 tuşlu aç/kapa menüsü
    Menüden > Ekle > Widgets > SwitchPro seçiniz.

Program ile neleri kolayca aç/kapa yapabilirsiniz ?

Wi-Fi
    Bluetooth (not 1.6)
    APN
    GPS
    Otomatik eşleştirme(sync) (not 1.6)
    Oto-ekran döndürme
    Parlaklık
    Ekran daimi açık
    Sessiz modu
    Uçak modu
    SD Kart tekrar yükle
    Titreşim modu
    3G-2G şebekeler
    Batarya uyarıları

İndir

.
  2. Skid_row
        Like  

.

User deleted

Hocam bu harika bir şey ya milestonun kendi içinde böyle bir widget var ama bence çok yetersiz kalıyordu bu harika olmuş... Arkadaşlar tavsiye ederim :punk.gif:

.
  3. darkavenger
        Like  

.

User deleted

benim telefona bazı programlar yüklenemiyor. bunun nedeni firmware 1.5 olması mı acaba? mesela bu program yüklerken "coulnt installed on this phone" gibi bi yazı çıkıyo.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam Dark,

Foruma hoşgeldin. Evet dediğin gibi yeni çıkan birçok uygulama 1.5 desteklemiyor. Hangi cihazı kullanıyorsun belki costom 2.1 rom bulabiliriz.

.
  5. darkavenger
        Like  

.

User deleted

Hoşbulduk dostum. Ben de araştırdım ama benim telefon için henüz 2.1 yokmuş sanırım. Kullandığım telefon dışarıdan geldi. Huawei U8230. Türkiye'de satılmıyo sanırım. O yüzden de teknik destek vs sıkıntı yaşıyorum. Forumlarda da fazla yardımcı olamıyo arkadaşlar.

.
  6. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

extended controls u de tavsiye ederim daha profesyonel bi yazılım bence bundan gördügüm kadarıyla

.
5 replies since 8/9/2010, 22:57   1384 views
  Share  
.