SYMBIOSIS X.1 Final by DEN

yeni symbiosis update'i

« Older   Newer »

Share  
.
  1. profaksay
        Like  

.

User deleted

SYMBIOSIS X.1
    Yeni Symbiosis
    Çeviri:profaksay
    Yeni Özellikler
    I) Güncellenmiş EasyThemes ve / xml dizini cilt / js dosyaları xml değiştirme yeteneği eklendi.
    II) Tweak System'e eklenenler
    a. Önceki Symbiosis sürümlerinden Disk Director güncellendi- Minimal özellikler: Sd kartı üç parçaya ayırabilirsiniz.
    b. Sd kart ve telefon hafızalarının son sekmelerinde /ezxlocal hakkında bilgi.
    III) Ana yenilik - Yeni multicamera.
    3 farklı fotoğraf çekim modu arasından seçim özelliği eklendi. Yamalar hem foto hem de video modunda çalışıyor.
    Burada 5 yama var (Ralf saolsun)
    Ayrıca programın arayüzü yeniden tasarlanarak ve multicamera ayarlamak için olası tüm tuşları kullanma yeteneği ekledi.
    IV) Artık fabiraka ayarlarına dönüş standart hale getirildi daha fonksiyonel.
    V) Eski bir bug düzeltildi- SD modunda telefon bağlantısı şimdi stabil çalışıyor. Ama iç telefon belleği bağlantısı çalışmıyor.
    VI) Bazı simgeler ile ilgili buglar düzeltildi.
    VII) Elbette, Sym X için önceki tüm yamalar dahil edildi.
    Not:Dosyanın içinde gelen multilang.sbf dosyasını rsd lite ile flashlayın, advcamera.pep dosyasını dosya yöneticisinden açın.
    062A için link:
    www.mediafire.com/?ori0fhcn643evwh
    062DP (t-mobile) için link
    www.mediafire.com/?3xls12dya8fa77x

Edited by profaksay - 13/11/2010, 17:14

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler kardeşim, Den asla boş durmuyor, zn5 için sürekli birşeyler yapıyor, zn5 sahipleri DEN gibi bir modder'a sahip oldukları için cidden şanslılar.

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

Benim tel gelse bir daha şanslı olcam teli alalı 2 ay oldu ben 2 hafta kullandım :S

.
  4. snalsnop
        Like  

.

User deleted

romu kurdum fakat türkçeleştiremedim çünkü türkçe paketi nereye ve nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba snalsnop, MotoModTR 'ye hoşgeldin.

Aşağıdaki dosyayı RSD Lite ile flashlarsın.
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=32443939

.
  6. profaksay
        Like  

.

User deleted

İnt lang dosyası zaten var x.1in içinde oradan seç rsd ile yükle. Bir de onun içinde advcamera.pep benzeri bir dosya olması lazım onu da hafıza kartı mgxboxın içine at fmden aç o da multicamera güncellemesi.
    Müzik için Rockbox,
    Video için Mplayer önerimdir.

.
  7. kadirt
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar sybiosis x.1 i yükledim. Mgxbox ile yüklediğim uygulamaların üzerine tıklıyorum ama hiçbiri açılmıyor. Listede yüklendiği görünüyor ama açılmıyor.

.
  8. profaksay
        Like  

.

User deleted

Uygulamaların ismini verebilir misin?

.
  9. kadirt
        Like  

.

User deleted

2H4U, Arkanoid, CubeX, Fce, msx, snes, tong uygulamaları yüklü. Üzerine tıkladığımda hata falan vermiyor. Hiçbir şeye tıklamamışım gibi menülerde gezinmeye devam edebiliyorum.

.
  10. profaksay
        Like  

.

User deleted

MGX Ana konu bölümüne Zlibs upload ettim onu kur.

.
  11. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

profaksay özellikle bu mp yi kullanan birisi olduğun için sorularımı cevaplarsan çok mutlu olurum bu mp yi ilk yüklediğimde beğenmediğimi biliyorsun ancak sen de bilirsin ki freedom extreme ve sym x1 dışında güncel bi mp yok.. revo mp var ama dandik ötesi o da..

şimdi birazdan symbiosis i tekrar flaşlayacağım çünkü freedom da kullanmam gereken ve zn5 almamda önemli bir etken olan "rockbox" ile freedom mp içinde yüklü gelen funlights ya da keylock uygulamalarının birlikte olması/aynı anda çalışması/daha önceden birinin açılıp arkasından ötekinin açılması gibi kısaca akla gelen her durumda bu mp sapıtıyor.. saçma sapan tuşlara basmışım gibi algılıyor kamerayı açıyor kendi kendine vs.. yani mp ile birlikte gelen ve sağolsun ne gerek varsa hepsini elinden geçiren junior passos adlı şahıs kendisinden bağımsız uygulama yükleyebileceğimizi düşünmemiş olsa gerek ya da hiç haberi yok bişeyden bir şekilde stabilitesi en azından benim kullanımımla bozulabilecek bi mp yapmış.. çok da uğraşmak istemiyorum ve 10-15 gündür doya doya kullanamadığım şu zn5 i artık kullanmak istiyorum.. ama rockbox ile bi zahmet..

symbiosis te rockbox kuruluyken bi sıkıntı var mı ? yukarıdaki yazdığım gibi mesela aşağı tuşuna bastığımda kamerayı açan seçmediğim menülere giren kısacası sapıtma olayını sym x1 de hiç yaşadın mı ?

1) kameraya adv_camera.pep kurduktan sonra RAW formatında fotoğraf çekebiliyor muyuz ??

2) freedom da radyoda rds özelliği var sym x1 da var mı ?

3) program olayı çok önemli herhangi bir program yükleyince sapıtma olayı var mı symbiosis x1 de herşeyden önce bu önemli benim için..

4) temalarda enzo style teması gözükmüyor bende bu bir sorun mu yoksa sizdekilerde de mi böyle ??

ama hala freedom un ilk yüklemeden sonraki halini symbiosis i ilk yüklemeden sonraki haline tercih ederim ama freedom keşke kendi içinde gelen uygulamalarla değil de sonradan yüklenen programlarla uyumlu çalışsaydı..

çok uzun yazıyorum haklısınız kusura bakmayın ama derdimi bundan sonra az kelimeyle anlatmaya gayret göstericem herkese iyi forumlar diliyorum..

Edited by profaksay - 30/11/2010, 18:07

.
  12. profaksay
        Like  

.

User deleted

Öncelikle spam yapmazsan forum kurallarına uymuş olursun. Edit yapman yeterli sağ üst köşeden.
    1.Raw formatında foto çakimi yok bunun için bir mgx program kullanabilirsin.
    2.RDS yok ancak sadece bir kulaklığın 3.5mm girişi yeterli çalışması için, yani 2-3 tllik bir kulaklığın girişini kesip takabilirsin.
    3.Programlarda en stabil çalışan mp SYM x.1dir. Şimdiye kadar hiçbir stabilite sorununa rastlamadım.
    4.Evet Enzo style X.1de yok.

Symbiosis az bir gelişme ile mükemmel olabilecek bir mp ancak Den'in de pek zamanı yokmuş. Fazla ilgilenemiyor. Belki yakında yeni bir mp ile geri döner. Ancak çok da yakın olacağını sanmıyorum.

.
  13. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

cevaplar için teşekkürler..

raw formatında fotoğraf çekmek için hangi mgx programı kullanabilirim ? aradım ama bulamadım..

mmus de sym x1 yükleme sayfasında enzo style temasının olduğu yazıyor acaba bu temanın olduğu mp sym x mi ? bunu acaba flaşlama eksik tamamlanmış olabilir mi diye soruyorum..

.
  14. profaksay
        Like  

.

User deleted

enzo nun oldugu mp sym x, raw foto programini yarin eklerim.

.
  15. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

merakla bekliyorum raw programını..

swap ı hafıza kartına mı yoksa telefon hafızasına mı kurmalıyım ? fark eder mi ?

.
31 replies since 12/9/2010, 09:43   632 views
  Share  
.