Milestone Orjinal TR Yazılımı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Evet adminim dediği gibi sbf uzantılı dosyayı flashlayacaksın.

.
  2. Ratatouille
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 24/10/2010, 16:28)
    .gz zaten sıkıştırılmış bir arşiv dosyasıdır, .gz dosyasını winrar ile extract edersen *.sbf uzantılı flash dosyası çıkacaktır. Bu dosyayı da rsd ile flashlayabilirsin.

extract yapıyorm ama yine .gz olarak çıkıyor içindeki dosya o yüzden görmüyor yine.

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Dosyayı az önce deneme amaçlı indirdim extract dediğimde uzantısı .sbf bir sorun yok bir yerde hata yapıyorsun.

.
  4. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

dostum uzantıyı elle sileceksin =) biliyosun di mi tarif ediim mi?

yani ilk çıkarmayı yaptıktan sonra sonundaki .gz yi dil .sbf şeklinde kalsın
    dosylara da quick office ten ulaşabilirsin eger yüklüyse degilse astro yu tavsiye ederim

.
  5. Ratatouille
        Like  

.

User deleted

QUOTE (enreka_tr @ 24/10/2010, 16:41)
    dostum uzantıyı elle sileceksin =) biliyosun di mi tarif ediim mi?

yani ilk çıkarmayı yaptıktan sonra sonundaki .gz yi dil .sbf şeklinde kalsın
    dosylara da quick office ten ulaşabilirsin eger yüklüyse degilse astro yu tavsiye ederim

çıktığında .gz değil .sbf olarak çıkıyor ismi ama özelliklerden bakınca dosyaya .gz olarak tanımlı gözüküyor o yüzden görmüyor

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

@ Ratatouille

Bende az önce indirdim dosyayı extract dediğimde uzantısı .sbf sende nasıl öyle gözüküyor anlamadım.Bootloader modunda cihaza flashlıyacaksın sbf dosyasını.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Winrar 3.90 yada üstünü kullan, dosyada sorun yok. *.gz dosyasını indiriyorsun, çıkardığında *.sbf oluyor.

.
  8. Ratatouille
        Like  

.

User deleted

tamamdır hallettim. dosyayı telefona aktardm telefondn dosyann uzantsnı sbf yaptm o şekilde hallettim teşekkürler. bilgisayardan neden olmadığını hala anlamış değilm neyse önemli olan halletmiş olmak :biggrin2.gif:

.
  9. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

düzenle den dosya uzantılarını göster seçili degildir ondan

.
  10. emital
        Like  

.

User deleted

merhaba

ya kusura bakmayın. malum teknosadan aldım milestone yi. market yok. sizin yukarda dediklerinizi yapamadım. bu telefon için degil diyo.bana bir yol lütfen..

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emital @ 5/11/2010, 18:26) 
    merhaba

ya kusura bakmayın. malum teknosadan aldım milestone yi. market yok. sizin yukarda dediklerinizi yapamadım. bu telefon için degil diyo.bana bir yol lütfen..

@ emital MotoModTr hoşgeldin ,

Cİhazın hayırlı olsun güle güle kullan.Zaten hali hazırda cihazında Tr yazılım mevcut sen tekrar bu yazılımı yüklemene gerek yok.

İlk olarak buradan https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=39374422 Usb sürücülerini
    İkinci olarak https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=40699751 Rsd lite programını
    Son olarakta https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=37776326 Hong Kong sürümünü yüklersen market sorununu çözebilirsin.Nasıl yazılım atacağın rsd lite nasıl kullanacağın forumda mevcut aratarak bulabilirsin.

Kolay gelsin

.
  12. emital
        Like  

.

User deleted

Ustad cok tsk ederim . Market geldi. Iyi geceler...

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emital @ 5/11/2010, 20:42) 
    Ustad cok tsk ederim . Market geldi. Iyi geceler...

Rica ederim.Bol bol alışveriş yaparsın artık marketden :biggrin2.gif:

.
  14. halibut
        Like  

.

User deleted

ben HK rom kullanıyorum, son günlerde telefon uygulaması kilitleniyor ve kapanıyor.
    Dün akşam tarayıcı da kapandı.

Bugün telefona cevap dahi veremedim, kapadım açtım düzelmedi.

Tekrar orjinal roma dönmek istiyorum.

Siz bu sorunları yaşıyor musunuz?
    var mı bi tavsiyeniz ?

Edited by dogangoxel - 10/11/2010, 15:40

.
  15. emital
        Like  

.

User deleted

Walla kusura bakmayin rom un ne oldugunu bilmiyorum.ama bende kilitlenme falan yok. Ne demek rom.

Bu arada ustad hastam vardi yazamadim takvim Isi halloldu tsk ederim. Android icin de kisilerde gurup nasil olusturulur. Bu guplara toplu sms gondermek icin hangi programi kullanmaliyiz sizce.

.
63 replies since 19/10/2010, 21:24   3550 views
  Share  
.