Mplayer takılma

« Older   Newer »

Share  
.
  1. profaksay
        Like  

.

User deleted

Mplayer avi oynatırken takılıyor. sonra arda ses gidip geliyor görüntü tekılmış durumda kalıyor. mplayeri yeniden açsam bile bu düzelmiyor, taki telefonu yeniden başlatana kadar. Kullandığım fw sym x.1, kullandığım mplayer : www.mmus.us/forum/downloads.php?do=file&id=6380

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Denediğin tüm avi'lerde aynı sıkıntı var mı ? Eğer filmler yüksek kalite ses'de encode edilmişse bu sıkıntılar normaldir.

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

Evet hepsinde var

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

128mb swap dosyasını tel hafızasında oluşturup aktifleştir, işlemciyi 528mhz'a çek ve tekrardan dene kardeşim.

.
  5. profaksay
        Like  

.

User deleted

Yok olmuyor ancak fpsyi 17ye düşürünce oldu, ancak birşey aklıma takıldı; ben internette bazı sitelerde 30 fps video oynatıyor diye okumuştum zn5i.

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Çözünürlük ile alakalı olabilir.YÜklediğin videoların çözünürlüğü yüksek ise telefon göstermeyebilir yada kesik kesik izlersin.

.
  7. profaksay
        Like  

.

User deleted

Yok fps ile alakalı herhalde 30u 17ye düşürünce oldu. Kısaca Format Factory'den divx 320x240 mobil telefon seçince uyumlu oluyor. Ancak ben ZN5in daha güçlü olduğunu sanıyordum. 532 mhz locked işlemci ve 200 mb swap alanı bile yetmedi. Bu arada 32 mb kingston microsd kart siparişi veriyorum gittigidiyordan bakalım ne olacak?

.
6 replies since 23/10/2010, 08:45   104 views
  Share  
.