XT720 Rom Arşivi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

milestone_xt720

Merhabalar,

Aşağıdaki linkte XT720 için orjinal rom'ları bulabilirsiniz. Eğer XT701 ya da XT711 sahibiyseniz aşağıdaki linkten indireceğiniz bir rom'u flashlamayın.

Tüm XT720 romlarını içeren direk link

önemli : Linkteki Starhub, Brightstar ve Cincinati Bell rom'larını flashlamayın, cihaza simlock gelebilir. Sadece Retail sürümleri flashlayın.

Kolay gelsin, Şemseddin.

YENİ LİNKLER

UK_STR_U2_01.1E.0 İNGİLTERE ROM

STR_U2_01.1E.0 ALMANYA ROM

Italy-STR_U2_02.1E.0 İTALYA ROM

French_STR_U2_02.1E.0 FRANSA ROM

CE-STR_U2_01.1E.0 ORTA AVRUPA ROM

singapore_STR_U2_01.1E.0 SİNGAPUR ROM

CINNATI BELL STR_U2_04.1E.1 ABD ROM

BRIGHTPOINT STR_U2_04.1E.1 ABD ROM ABD ROM

RUS STR_U2_03.20.1 RUSYA ROM ( ARAPÇA ve RUSÇA İÇERİR )

Edited by Semseddin - 3/5/2012, 23:32

.
  2. sariugur
        Like  

.

User deleted

Rus versiyonu yüklemiştim, standart olarak kiril alfabesindeki klavye çıkıyor hep, tek tıkla normale dönüyor ama her seferinde olması sinir bozucu(vardır belki bir ayarı bulamadım ama:). ayrıca yine rus versiyonunda google maps'te baglanma sorunları yaşamıştım, şuanda italyan versiyon yüklü, google voice search(sesli arama) özelliği bu versiyonla geliyor ve haritalar dahil hiçbir şeyde sorun yok...

.
  3. mehrec
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar İtaly versiyonunu yükledim market dahil herşey sorunsuz çalışıyor.Tavsiye ederim.....

.
  4. erhanmete
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar.
    xt720 kullanıyorum.
    bu rom yüklemek için detaylı bir anlatım varmı ?

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (erhanmete @ 23/11/2010, 09:02) 
    merhaba arkadaşlar.
    xt720 kullanıyorum.

Merhaba erhanmete foruma hoşgeldin ,

İlk olarak usb sürücülerini yükle 32 veya 64 bit hangisi uyumlu ise bilgisayarına sonra rsd lite programını bilgisayara yükle son olarakta hangi yazılımı atmak istiyorsan onu bilgisayarına indir ve cihazına flashla.Nasıl flash atacağın rsd lite nasıl kullanacağın ve usb sürücüleri forumda mevcut aratarak bulabilirsin.

Kolay gelsin

.
  6. erhanmete
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 23/11/2010, 16:31) 
    QUOTE (erhanmete @ 23/11/2010, 09:02) 
    merhaba arkadaşlar.
    xt720 kullanıyorum.

Merhaba erhanmete foruma hoşgeldin ,

İlk olarak usb sürücülerini yükle 32 veya 64 bit hangisi uyumlu ise bilgisayarına sonra rsd lite programını bilgisayara yükle son olarakta hangi yazılımı atmak istiyorsan onu bilgisayarına indir ve cihazına flashla.Nasıl flash atacağın rsd lite nasıl kullanacağın ve usb sürücüleri forumda mevcut aratarak bulabilirsin.

Kolay gelsin

cevabınız için çok teşekkür ederim.
    iyi günler.

.
  7. grayline
        Like  

.

User deleted

Teknosa çıkışlı MOTOROLA XT 720 için de orjinal ROM bulursanız seviniriz...lütfeeeeennn

.
  8. illyda
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar acaba bu romlardan hangisini önerirsiniz pil ömrü, performans ve market uygulaması açısından?

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (illyda @ 31/12/2010, 18:09) 
    Merhaba arkadaşlar acaba bu romlardan hangisini önerirsiniz pil ömrü, performans ve market uygulaması açısından?

sariugur'unda kullandığı italyan(Italy) versiyon en iyisi, tüm fonksiyonlar %100 uyumlu ve sorunsuz, pil ömrü ve performans son derece iyi. artı, üzerine froyo(2.2) güncellemesi uygulandığında en uygun altyapıya yine o sahip.

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

O zaman bende İtalya rom'u atayım cihaza ama önce adb pull yöntemiyle orjinal yazılımdan bazı dosyaları kopyalamam lazım. Yoksa XT720 Orjinal TR rom'u hiçbir zaman bulamayacağız gibi. :)

.
  11. sariugur
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 14/2/2011, 10:02) 
    O zaman bende İtalya rom'u atayım cihaza ama önce adb pull yöntemiyle orjinal yazılımdan bazı dosyaları kopyalamam lazım. Yoksa XT720 Orjinal TR rom'u hiçbir zaman bulamayacağız gibi. :)

hangi dosyalar tam olarak? TR romdan ihtiyaç duyulcak birşeyler var mı ki?

ben direk doğubanktan aldığım için hiç kullanmadım tr versiyon ondan soruyorum :)

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İlk posttaki tüm linkler malesef motorola tarafından öldürüldü. Elimdeki tek orjinal yazılımı upload'ladım. Son sürüm olup Rusya bölgesi için yapılmış. Türkçe olmayabilir.

http://localhost/file/1zvsNCAc/STR_U...UCASHLSTAB.html

.
  13. memtert
        Like  

.

User deleted

motorolanın linkleri ölmüş.teşekkürler Semseddin.elinde italya versiyonu olan da upload edebilir mi acaba

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İlk post'a 9 adet rom eklendi. :)

.
  15. oricalcus
        Like  

.

User deleted

Rom'ları direk RSD ile flashlasam sorun olur mu? İlla bootloader modunda mı flashlamam gerek?

.
29 replies since 24/10/2010, 21:18   2867 views
  Share  
.