XT720 Rom Arşivi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bootloader modunda flash islemini yapmalisin.

.
  2. oricalcus
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 21/4/2011, 22:40) 

Teşekkürler.. Bir de arkadaiın biri open recovery linki vermişti (.apk uzantılı dosya) . Bunu nasıl yüklerim telefona?

Edited by oricalcus - 22/4/2011, 13:59

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (oricalcus @ 21/4/2011, 23:30) 
    QUOTE (dogangoxel @ 21/4/2011, 22:40) 

Teşekkürler.. Bir de arkadaiın biri open recovery linki vermişti (.apk uzantılı dosya) . Bunu nasıl yüklerim telefona?

Telefonunu usb kablo ile bilgisayara bağla sd kartın içine programı yükle daha sonra kabloyu çıkar ve dosya yöneticisi programları ile (Örnek marketde bulunan astro file manager ) Ya da quickoffice programı ile cihazına kurabilirsin.

.
  4. korcelik
        Like  

.

User deleted

arkadaslar lınk gene patlamıs sanırım download baslamıyor bır turlu sızden rıcam usb surucusunu ve ıtalyan romunu tekrar atarmısınız tesekkurler

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İtalya linkinde sorun yok, aşağıdan indirebilirsiniz.

www.mediafire.com/?gxx8ji6psljgvda

.
  6. motoblur
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar lütfen yardımmmm .. xt720 telefonumu dexters froyo 2.2 yaptım şebekesi gitti hiç bir sim kartla çalışmıyor ne yapcam

.
  7. erhanmete
        Like  

.

User deleted

fotoğraf ve video problemi yüzünden rom olarak italya haricinde başka bir rom yüklemek istemiştim.
    fakat rsd lite rus romu açmıyor. nedenini bilen varmı

.
  8. erdu
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 14/2/2011, 11:02) 
    O zaman bende İtalya rom'u atayım cihaza ama önce adb pull yöntemiyle orjinal yazılımdan bazı dosyaları kopyalamam lazım. Yoksa XT720 Orjinal TR rom'u hiçbir zaman bulamayacağız gibi. :)

Selam ;
    Telefonum garantiden değişti.Yazılım 2.1 update 1 . Herhangi bir dosyaya ihtiyacın varsa yardımcı olmaya çalışayım . Yoksa yeni rom yükleyeceğim. Hangisini önerirsin?
    Bir diğer sorumda khalpowers le miui arasında hangisini tercih edersiniz, yada başka önerebileceğin ne olabilir?

Selamlar

Erhan

.
  9. osmanberke
        Like  

.

User deleted

erdu sana sormak istediğim bir kaç soru var.

Bende cihazı teknosadan aldım,cihazın üstünden araba geçti yanlarında azda olsa ezikler boya atması var.ama ekranı tertemiz.
    Şimdi ben cihazı versem ezikleri vs giderirlermi?
    Gidermezlerse cihazı garantiye nasıl göndericem :D Yani nasıl bozucam :D

.
  10. erdu
        Like  

.

User deleted

Merhaba;
    Önce arabanın plakasını sorarlar https://img.forumfree.net/html/emoticons/rolleyes.gif

Ben tertemiz kasa verdim üzerinde zaten film vardı. Sorumluluk almamak için üzerinde çizikler , soyulmalar vardı diye kafadan not düşmüşler.
    Benim sadece anakartı değiştirdiler , kasa aynı ve daha önce olmayan bir nokta çizik izi ile geldi.

Nasıl becerdiğim konusuna gelince Miui yükledim. Sonrasında v2 güncellemesinde çaktı. Bootloader ile açıp yeni rom yükledim defalarca. Hiç bir faydası olmadı bende servise gönderdim. Bugünde geri bana geldi cihaz. Sadece cihazı göndermeden önce sd karta format attım içinde herhangi bir roma ait veri kalmasın diye.

Sanada bu vesile ile geçmiş olsun

Erhan

.
  11. erdu
        Like  

.

User deleted

Merhaba Arkadaşlar;
    Cihazım servisten geldiğimdem beri test ediyorum, bazı izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.
    Öncelikle market açık geliyor;
    Kamera ile çekilen resim veya videolar makine açıldıktan sonra silinmiyor. Hatta abartıp bataryayı çıkarttım. Hala silinmediler.
    Menüler de akıcılık oldukça iyi.

Yani şu anda aslında telefon olması gerektiği gibi çalışıyor diyebilirim.

Tek beklentim offical olarak 2.2 veya 2.3 sürümüne geçebilmek bu durumda.

Sadece bir sorum olacak. Şu anda yüklü olan romun bir kopyasını nasıl oluşturabilirim?

Selamlar

Erhan

.
  12. osmanberke
        Like  

.

User deleted

Erdu:cihazin yenisinimi degistirdiler? Custom rom olayi garantiyi devredisi birakiyodu hic bakmamislarmi?

.
  13. erdu
        Like  

.

User deleted

Cihazım açılmadığı için rom u göremediler sanırım. Ayrıca dediğim gibi Sd kartıda ben formatlayıp gönderdim, yani herhangi bir rom bilgisi içermiyordu.

Sadece cihazımda kötü bir çizik hatıra bırakmışlar ve board yenisi ile değişti

.
  14. akifist
        Like  

.

User deleted

selamlar, bir tane 2.el xt720 aldım, cihazdan genel olarak memnunum.üzerinde 2.1 yüklü.en büyük problemim düşük rom olayı.bununla ilgili sitede yazılanları ve başka sitelerdeki yazılanları okuyorum ancak henüz bir işlem yapmadım..çeşitli yollar gösteriliyor ve biraz da kafam karıştı açıkçası.şimdi siz üstadlara kısaca şöyle sorularım var:
    1-rom olayını nasıl çözeyim?
    2- mevcut romdan bir şikayetim olmamakla birlikte yeni bir rom yükleyeyim mi? ne gibi faydalarını/zararlarını görürüm?

umarım bana yardımcı olursunuz,şimdiden teşekkürler....

.
  15. Motoo
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ben forumda yeniyim yaklaşık 2010 senesinde xt720 cihazını teknosadan aldım daha kullanmaya yeni başladım biraz tuhaf gelebilir içindeki 2.1 sürümünden çok sıkıldım 2.2 arıyorum şimdi bu romlardan birini yüklersem 2.1 değişecekmi yoksa aynı kalarak sadeece arayüzümü değişecek ben yükleme konusunda acemiyim ancak gerekli programlar bende mevcut teamwiever dan bağlanıp bana yükleme yapacak arkadaşlar varsa çok makbule geçer...

.
29 replies since 24/10/2010, 21:18   2867 views
  Share  
.