[06.2A FW] ilove3d_OER_Evo3_Cramfs

Ilove3d'nin FWsi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. profaksay
        Like  

.

User deleted

ilove3d_OER_Evo3_Cramfs

mmus ve burada bazı arkadaşlarım övdüğü için paylaşmayı uygun gördüm en kısa süre içinde ben de yükleyip deneyimlerimi paylaşacağım.
    Özellikler
    -Magicbox pro (mgx program)
    -Samba açık
    -ext3 desteği
    -Java tam erişim
    -.txt dosyalarını açma
    -başlangıç script Desteği.
    -RAW ve Binned RAW foto çekimi
    -Font değiştirme adresi :
    /ezxlocal/download/mystuff/unKnown/myfont.ttf
    /ezxlocal/download/mystuff/unKnown/mynum.ttf
    -Başlangıç ve bitiş resim değiştirme adresi :
    /ezxlocal/download/mystuff/unKnown/poweron.gif
    /ezxlocal/download/mystuff/unKnown/poweroff.gif
    -Başlangıç ve bitiş müzik değiştirme adresi:
    /ezxlocal/download/mystuff/unKnown/poweron.wav
    /ezxlocal/download/mystuff/unKnown/poweroff.wav
    link: www.enterupload.com/xlnga2kb05mq/il...-Cramfs_E7.html

Yükledikten sonra Tüm Datayı Silmeniz gerekir fwnin aktifleşmesi için.
    İlk olarak 9 ikonlu menüyle karşılaşacaksınız.
    Eğer daha iyi mod istiyorsanız şu dosyalar verilen linkte yer almaktadır:
    1. devdetail.wbxml(Tüm ENDONEZYA GPRS ve MMS profilleri - Sadece Endonezyalılar için) -- ezxlocal/download/appwrite/setup (bunu yüklemeyin)
    2. NetProfile (Tüm ENDONEZYA GPRS ve MMS ayarları - Sadece Endonezyalılar için)-- ezxlocal/download/appwrite/NetProfile (bunu da yüklemeyin :D)
    3.ezx_addressbook.cfg (Arayan no ve mesaj no bug tamiri)-- ezxlocal/download/appwrite/setup
    4.ezx_alert.cfg and ezx_alertprofile.cfg (Uçak modunu Profillere eklemek için)-- ezxlocal/download/appwrite/setup
    5. ezx_idle.cfg (Kısayollara hava durumunu ekler. Kendi ülkenizinikini eklemek için DefaultURL yi değiştirin) -- ezxlocal/download/appwrite/setup
    6. JavaboxEng.mgx (Telefon hafızasına yükleyin. Arama tuşuna uzun basarsanız javabox veya ztaskmana ulaşırsınız.)
    7. Kingkong.mgs (Z6 Donkey Kong's temasından modifiye ettiğim tema. ZN5te çok hoş duruyor.^^. mgs formatında telefon hafızasına yükleyin)
    8. UserMenuTree (12 ikonlu menü) -- ezxlocal/download/appwrite/am
    9. ZN5 Swap.mgx (Tel hafızasına yükleyin. 64MB ye ayarlayın. Tüm sistemin hızını artırmak için swap alanı açar)
    10.S01swap.txt (swapı otomatik çalıştırmak için mmc/movinand1/unKnown dosyasına kopyalayın)
    Link: www.4shared.com/file/679nWzMx/ilove...Cramfs_Mod.html
    Ekran görüntüleri:
    imageimage
    imageimage
    imageimage
    image

Magicboxu kaydetme metodu. Bu yöntemi uyguladıktan sonra ilove3d'yi bağışlamanızı öneririm :
    - Ayarlar/Güvenlik. Sim kilidi (Bence güvenlik kodu olması lazım ama sitede böyle yazıyordu önce güvenlik kodu deneyin) Açık. şifre 1234.
    - Telefonu kapatıp açın.
    -Telefon kendine gelene kadar bekleyin. Simlock kodunu isteyen bir ekran göreceksiniz.
    - Galeri butonuna basın Magicbox kayıt kodu sizden istenecektir. 333333333333333 yazın (15 tane 3)
    - After that you'll have "register success".
    - Sim kilidi ekranına 1234 yazın.
    Magicbox'u kaydederek şu ayrıcalıkları kazanacaksınız:
    -Multijava
    -Galeri butonuna basınca Magicbox gelecek. Hızlı ulaşım. Task Manager gibi davranacak.
    -Menüyü 5 sekmeden çalıştırma.
    Bu kandırmaca sadece eğlenmek için, ilove3d'yi affetmenizi öneririm çünkü o da bir insan.
    Teşekkürler:
    - ilove3d bu fwyi ZN5e kazandırdığı için.
    -rejoice Javabox.mgx için
    -Ant-On zTaskman'ı Javabox.mgx in içine koyduğu için
    -Donkey Kong menü ikon yapıcısı Kingkong tema ikonları için.

Not:Alıntıdır.

Edited by profaksay - 21/11/2010, 20:32

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bazı yabancı kullanıcılara göre hız açısından en iyi mp bu. Zn5 sahipleri denesin bakalım.

Paylaşım için teşekkürler.

.
  3. ErgN
        Like  

.

User deleted

Biraz önce denedim sade seri hızlıydı . Magicbox pro'nunda anamenüde olması çok iyiydi.

Ama video mod yoktu qvga çekmiyordu. Oyüzden Magx_ReloadedV1_0ER_062A.sbf'yi deneyeceğim.

.
  4. profaksay
        Like  

.

User deleted

Dene, izlenimlerini bekliyoruz. 7fr yi de çok övüyorlar. Ancak en iyisi sym x.1 diyor herkes. Ben de gayet memnunum. Sadece yavaşlık sorunu var. Sym x e başka biri yama yapmıştı, vaktim olursa onu da upload ederim.

.
  5. Espinosa
        Like  

.

User deleted

rds lite de bunu göstertemedim nedense. symbosis xtreme i yükleyebildim, xtreme brazili de kurdum ancak bunu kuramadım

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Flash dosyasının adını "evo3" uzantısını "sbf" yapın.

Örnek : evo3.sbf

Böylece rsd lite dosyayı görecektir.

.
  7. Espinosa
        Like  

.

User deleted

dediğiniz gibi yaptım rds lite dosyayı gördü ancak bu seferde yükleme de bir sorun çıktı. başlatınca kurulumu ' failed flashing process ( 0x7100)' yazdı

not: sorun halloldu. başka bir siteden indirdim tekrar
    not: bir başka sorun daha. magicbox u full yapamıyorum. sim lock u on yapıyorum. pin kodunu 1234 restart atıp tekrar magicbox a girip 13 tane 3 ü deniyorum failed diyor

Edited by Espinosa - 22/11/2010, 13:08

.
  8. profaksay
        Like  

.

User deleted

13 değil 15 tane 3

.
7 replies since 21/11/2010, 18:35   242 views
  Share  
.