[MP] SYMBIOSIS X-treme (By Wellington_GS)

Symbiosis x üzerine yeni mp

« Older   Newer »

Share  
.
  1. profaksay
        Like  

.

User deleted

[MP] SYMBIOSIS X-treme (By Wellington_GS)

image

Teşekkürler:
    Symbiosis X'in yapımcılarına
    Son yenilikler:
    1. Swapsız tüm öncekilerden daha hızlı sistem.
    2.Kamera ve video iyileştirildi.
    3.Aicpu daha verimli.
    4.2 tıkla direk köke ulaşabilirsiniz.
    5.Menü sistemi SYMV/support artık mükemmel çalışıyor.
    6.Kısayolları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
    7.Dosya yöneticisinden müzik dinlerken mesajlarınızı okuyabilirsiniz.
    8.UserSet dosyası daha düzenlenebilir. Tüm temaları daha iyi düzenleyebilirsiniz.
    9.Yenilenmiş Kodak (bugsuz).
    10.Sunset teması HSA panelle geliyor.
    Çözülen Buglar:
    1.Kişi adları noları şehir kodu olmadan görülebilmektedir.
    2.Tema ikonu Green WiFi standard (Kodak) (unutulmuş olan) yeniden yerleştirildi.
    Link: www.4shared.com/file/U0byzZgX/Symbi...y_Wellingt.html
    Tr dil paketi: www.4shared.com/file/mgybPqee/Int_Lang.html

Yorumlarınızı bekliyorum.

Not:Alıntıdır.

.
  2. Espinosa
        Like  

.

User deleted

raw formatı ve daha kaliteli video çekimi ni nasıl yapıcaz. ayarlarda o seçenekleri göremedim birde rockboxun dilini nasıl ingilizce yapacağız ?

.
  3. ErgN
        Like  

.

User deleted

Espinosa , hocam indirilen paketin içindeki rockbox'u kurdun sanırsam.Ben baktığımda BR yazıyordu ordan kurmadım , dil ayarlarını bilmiyorum ama silip ing. olanını yükle bence.

Raw fotoğraf ve qvga video için üstteki 8. resimdeki gibi Tweaks/Multi camera. Burdan istediğini seçip restart istemesi için aktive olmasını bekliyoruz.

qvga için kameradan sadece video modunu seçiyoruz.

Raw ve bind raw için camera / camera setting / picture settings / resolution.Burdan istediğimiz formatı ve boyutu seçiyoruz.

.
  4. profaksay
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar SYM X.1 ile karsilastirirsak nasil? O konuda hic yorum goremedim. Bu arada galeri tusuna basinca multicamera'nin kisayol olmasi lazim.

.
  5. ErgN
        Like  

.

User deleted

Bana kalırsa SYM X1'i hiçbir konuda aratmıcak mp olmuş.

İlk flash'ladığımda zaten 2 kat hızlıydı , birde 200mb swap yapınca 10 numara oldu -_-

Şu ana kadar bir hatasını bulamadım.

.
  6. Espinosa
        Like  

.

User deleted

nedense symbosis mp leri benim hoşuma gitmiyor. xtreme brazil i beğendim ben

.
  7. profaksay
        Like  

.

User deleted

O zaman senin hoşuna biraz daha sade mpler gidiyor.

.
  8. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

içlerinde en iyisi freedom extreme en stabil ve en az batarya yiyen mp.. sade ama tema desteği var sonuçta symbiosis ten aşağı kalır yanı pek yok hatta kamera seçeneklerinden değiştirdiğiniz için qvga videoyu vs. çok daha kullanışlı.. zaten kamera için almışız bi yerde zn5 i kamerayı taaaa kameradan bambaşka bi yerde modunu çalıştırıp tele resi atıp video çekeceksem napıyım ben öle symbiosis i.. çok saçma bi mp symbiosis daha teknik olabilir ama çok saçma ve kullanışsız.. çin malı telefonlara benzetiyor zn5 i başka bişey değil benim için.. revolution kat kat iyi symbiosis ten mesela.. neyse çok konuştum deneyip hoşunuza giden hangisiyse onu kullanmanız tavsiye olunur..

.
  9. Espinosa
        Like  

.

User deleted

hepsini denedim revolution hariç. döndüm dolaştım orjinal fw yi kullanıyorum

.
  10. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

revolution mod hata dolu ve swap programı yüklemeden inanılmaz yavaş çok da karmaşık bi mod.. eğer revolution un hatası az yeni versiyonu çıkarsa ancak o zaman kullanılabilir şu an kesinlikle kullanışsız tavsiye etmem.. hatasız yeni mod ile symbiosis in tozunu attırır revolution ama bu haliyle değil kafadan radyo açılmıyor yahu :)

symbiosis ayrı bi dünya.. "janjan" uğruna kamera özelliklerinden ve menü hızından feragat edilmiş bir mod.. yine karmaşıklık burada da var her bi incik cıncığı ayarlamak gerekiyor ki ben pek de stabil bulmadım.. her kamera açışta açmadan önce restart atmak kadar saça bişey yok symbiosis burada da başka sitelerde de şişiriliyor bunu çok yanlış buluyorum aman deyim symbiosis ten şu an için kaçının..

freedom extreme ise hem sadelik hem symbiosis teki ayarlar istersen janjan olaylarını sana bırakıyor symbiosisle ne yapılıyorsa freedom extreme fazlasıyla yapıyor hem daha sade hem şık hem daha hızlı kullanılabiliyor symbiosis teki dağınıklık yok.. orjinal fw e göre de çok avantajı var başka bir konuda belirttiğim gibi sadece rockbox için bile freedom kurardım ben açıkçası çünkü orjinal fw deki telefonun kendi müzik çalarından kat be kat üstün bi çalar adı üzerinde rockbox.. orjinal firmware de olup da modlarda olmayan tek şey kamera ilk açılış hızı.. onun dışında zn5 gibi bir aletle orjinal mod kullanmak alete yazık etmek olur kanaatindeyim..

her şey bi tarafa renkler ve zevkler tartışılmaz.. :D

.
  11. profaksay
        Like  

.

User deleted

Fredom u ben de deneyecegim dedigin gibi kamera acarken tele res atmak cok sacma birsey ancak fr extremede de magicboxtan kaynaklanan sim kodu girme sorunu var.

.
  12. cascade128
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar, benim kamera ayarlarında yani o çözünürlük ayarlarında raw formatı ayarları falan çıkmıyor, neden acaba, bide ben symbiosis.x1 finalin üstüne kurdum sorun ondan kaynaklanıyo olabilirmi? birde enzo temasını uygulayınca ana ekrandaki saatin dk kısmı ... şeklinde çıkıyor.

.
  13. profaksay
        Like  

.

User deleted

Bu fwde raw foto çekme özelliği yok. Ekstradan program yüklemen lazım.

.
  14. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

freedom da magicboxtan kaynaklanan sim kodu girme sorununun çözümü var ;)

.
  15. profaksay
        Like  

.

User deleted

Nedir sim çözümü? Bir de telefonun İngilizce olması önemli değil mesajlarda TR karakter kullanamam önemli Türkçe-İngilizce sözlük kullanamıyorum bu yüzden. Sinan abiye söyledik bakalım ne olacak? Pek bir çözüm olacağını sanmıyorum yaz tatilinde olsak ben bu SYM'in altını üstüne getirir Fr'den iyi yapardım ama.

.
22 replies since 21/11/2010, 20:57   364 views
  Share  
.