GÜNCELLEME

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Bir Zn5 kullanıcısı olarak bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar..Telefonu modlamak deilde,kendi yazılımını nasıl güncelleyebilirim?? yardım edebilirmsnz ..Şimdiden teşkrler

.
  2. profaksay
        Like  

.

User deleted

yazılım güncellemesi icin icindeki mobile phone tools yazilimini kullanabilirsin.

.
  3. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

QUOTE (profaksay @ 30/11/2010, 21:52) 
    yazılım güncellemesi icin icindeki mobile phone tools yazilimini kullanabilirsin.

Dediğiniz program dosya aktarımında kullanılıyor,yazılımını güncellemiyor:S

.
  4. profaksay
        Like  

.

User deleted

Ben kullanmadım şahsen bazı yorumlarda öyle geçiyordu. Onun dışında şu adresteki www.skinnermania.com/zn5.html unlocked ve bootloader 06.2A sürümlü fwlere bakabilirsin, tr dil paketi: www.4shared.com/get/vgnQil7R/Zn5_LP39b.html

.
  5. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Motorola software update programı ile baktım güncel diyor..Bu tel kaç senelik, motorola bi güncelleme yapmamışmı anlamış deilim..Telden çok memnunum çok kaliteli..AMA çektiğim fotolar puslu gibi sildim ayarlar da 5mp de ,elimide hiç titretmiyorum gene aynı..yoksa benm tel mi sorunlu anlamadım:S Teli modlayınca düzelmeler oluyormu fotoda??

.
  6. sandalye
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Bilinmezlik @ 2/12/2010, 19:03) 
    Motorola software update programı ile baktım güncel diyor..Bu tel kaç senelik, motorola bi güncelleme yapmamışmı anlamış deilim..Telden çok memnunum çok kaliteli..AMA çektiğim fotolar puslu gibi sildim ayarlar da 5mp de ,elimide hiç titretmiyorum gene aynı..yoksa benm tel mi sorunlu anlamadım:S Teli modlayınca düzelmeler oluyormu fotoda??

Aslında telefonun yazılımını güncellemekle mp atmak aynı şey. Telefona Mp atmak için phone tools'u değil, RSD Lite'ı kullanmanız gerekiyor. Ayrıca telefonu boot moduna alabilmeniz gerekiyor. Forumda biraz gezin mutlaka anlarsınız. Zor gözüksede çok basit birşey.

.
  7. profaksay
        Like  

.

User deleted

İnan sym x.1i attıktan sonra telefonun fotoğrafta harikalar yaratacak.

.
  8. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Telefonumdan çok memnunum ama ilk kez motorola yazılımyla tanıştım.İlk ve tek motorola telefonum 2003 senesinde aldığm motorola E365 di belki bilirsnz:)ama yazılmsz düz bi teldi...siteyi geziyorm 2 gündür kafamda bişeler otryo yavaş yavaş..profaksay,sandalye çok teşkkr ederim arkadaşlar..Az daha bilgi sahibi oluyum mp atmaya karar verdiğim zaman danışırım size..

.
  9. George Jetson
        Like  

.

User deleted

hocam puslu foto bendede oluyodu kameranın kapağı açınca lens camını sil iyice gözlük beziyle falan.onun dışında sym x.1 de radyoda rds varmı varsa onu atalım freedomda var rds de ingilizce dili türkçe olmuyo.bide bu mgx falan işlemci ayarlama şeysi var bunu ayarlıyom telefonu kapayıp açınca yine 500 mhz de mi kalıo işlemci hızı yoksa defaultamı dönüşüyo.

.
  10. profaksay
        Like  

.

User deleted

Eğer overclock yaparsan ve bu mgxi açılışta çalışması için eklersen aynı kalır. sym x.1de rds yok, zaten çok verimli de olmuyor rds donanımsal olarak desteklenmediği için, çözüm basit: 1,5tl lik bir kulaklığın girişini kesip tak ve aç radyoyu rds radyo istediğin zaman. :thumb_yello.gif:

.
  11. George Jetson
        Like  

.

User deleted

QUOTE (profaksay @ 2/12/2010, 21:53) 
    Eğer overclock yaparsan ve bu mgxi açılışta çalışması için eklersen aynı kalır. sym x.1de rds yok, zaten çok verimli de olmuyor rds donanımsal olarak desteklenmediği için, çözüm basit: 1,5tl lik bir kulaklığın girişini kesip tak ve aç radyoyu rds radyo istediğin zaman. :thumb_yello.gif:

donanımsal olarak desteklenmese nası çalışacakki donanımsal desteği varki freedomda çalışıyor.bayada güzel çalışıyor radyo bilgisi vs çıkıyor hep.

.
  12. profaksay
        Like  

.

User deleted

Çekim gücü az oluyor sıkıntılar çıkabiliyor. Aslında çok zor değil RDS DEN niye eklememiş bilmiyorum.

.
  13. George Jetson
        Like  

.

User deleted

QUOTE (profaksay @ 2/12/2010, 22:43) 
    Çekim gücü az oluyor sıkıntılar çıkabiliyor. Aslında çok zor değil RDS DEN niye eklememiş bilmiyorum.

seem editle falan olmazmıki biz manuel eklesek

.
  14. profaksay
        Like  

.

User deleted

Olabilir. Şu an motomagx modding hakkında bilgim yok daha önce sadece V360 modladım. Motomagxlerde seem edit oluyor mu bilmiyorum onu da.

.
  15. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Telefonun kamera ayarlarını ortama göre özel yapınca fotolarda baya düzelmeler oldu..

.
17 replies since 30/11/2010, 21:36   165 views
  Share  
.