Telefon bozuldu beyler

« Older   Newer »

Share  
.
  1. George Jetson
        Like  

.

User deleted

Şimdi zn5 var bende hiç yazılım atılmamış bende ilk şemseddinin verdiği no rsa bootloaderi attım sonra yılzıd kare açma tuşuyla kontrol ettim no rsa boot loader diyodu telefonu açtım (orjinal yazılım vardı) data bağlantısı olarak usb ayarladım usbden bağladım.rds gördü telefonu sonra freedom flaşını sçtim flaş dedim.restart çekip bootloaderde başlattı.sonra erase yaptı sonra %0 dedi flaş yaparken takıldı kaldı code group 35 de sonra fail dedi.bu sorunu nası çözerim şuan bootloaderde açılıyor code corrupt hatası veriyor.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Code corrupt hatası genelde kasa'nın ön kısımlarına takılan usb kablosundan dolayı oluşur. USB kablosunu kasanın arkasındaki bir slot'a tak, zaten öyleyse de başka bir slot'a tak. Cihazı bootloader modunda aç ve RSD'yi çalıştır, daha sonra aşağıdaki yazılımı yükle. Kolay gelsin.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=29749581

.
  3. George Jetson
        Like  

.

User deleted

o orjinal rsa yüklerken %100 oluyo manuel başlat falan diyo

.
  4. inanki
        Like  

.

User deleted

Cihazı pc'den ayır. Cihaz açık ise kapat-aç..

Admin'in verdiği yazılımı yüklemişseniz, cihaz normal hale dönecektir..

.
  5. George Jetson
        Like  

.

User deleted

adminin verdği olayı yaptım cihaz orj hale döndü şimdi şarjda bidaha deneyecem :wave.gif:

.
  6. inanki
        Like  

.

User deleted

Demekki hemen alınganlık göstermemiz gerekiyormuş..

Modifiye esnasında oluşan hataları sohbet bölümde değil, ilgili topic üzerinde paylaşınız. Sohbet bölümünde yazılan mesajlar kısa bir süre sonra otomatik olarak silinmektedir. Soru ve cevaplar forum üzerinde kalsınki aynı sorunu yaşayan bir diğer kullanıcı bu bilgilerden yararlanabilsin..

.
  7. George Jetson
        Like  

.

User deleted

QUOTE (inanki @ 1/12/2010, 23:15) 
    Demekki hemen alınganlık göstermemiz gerekiyormuş..

Modifiye esnasında oluşan hataları sohbet bölümde değil, ilgili topic üzerinde paylaşınız. Sohbet bölümünde yazılan mesajlar kısa bir süre sonra otomatik olarak silinmektedir. Soru ve cevaplar forum üzerinde kalsınki aynı sorunu yaşayan bir diğer kullanıcı bu bilgilerden yararlanabilsin..

haydaa gelen fırçalıyo giden fırçalıyo bune abi ya :(

freedomda çalıştı tamamdır türkçe dil eksik oda yok galiba bekleyecez

.
  8. inanki
        Like  

.

User deleted

Arkadaşım, burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz, sen hala fıçadan bahsediyorsun.. Teşekkür edeceğin yerde sitem etmeye devam ediyorsun..

Yukarıdaki mesajın neresinde sana 'fırça' atılmış ?

.
  9. George Jetson
        Like  

.

User deleted

tam olarak fırça yokta sohbet bölüme yazıyoruz foruma yazın diyolar foruma yazıyoz niye konuya fazla cevap yazıyon diyolar uslup sert napak anlamadım gitti

.
  10. inanki
        Like  

.

User deleted

Sen cihazlarla ilgili problemi topiclerde paylaş.. Dilediğin kadar mesaj yazabilirsin.

Soruları forum üzerinde paylaşın dememin nedeni zaten sizler için. Çünkü sohbet bölünde yazdığınız mesajlar sistem gereği kısa bir süre sonra siliniyor. Yani soruların ve cevapların kalıcı olması için ilgili topicleri kullanmamız gerekiyor..

Forumun tadını çıkartmaya bak. Bi sorun olursa ki inşallah olmaz, soru sormaktan çekinme.. :)

.
  11. profaksay
        Like  

.

User deleted

mesele fazla mesaj yazmak degil. Ustuste mesaj atmak yerine edit kulanirsan forum daha duzenli olacaktir demistik. :P

.
  12. George Jetson
        Like  

.

User deleted

vurmayın öldü :cry:

.
  13. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

şimdi şöyle söyleyeyim.. code corrupt kısmında kalınca mp flaşlayamıyosun ya da en azından bendeki zn5 flaş yemedi.. code corrupt olduğunda illaki orjinal yazılımı yüklüyoruz o gayet güzel oluyor.. sonrasında tekrar mp deneyin olacaktır..

bu şekilde defalarca mp değiştirebilirsiniz verilerinizi yedekleyin ama önce ;)

.
  14. profaksay
        Like  

.

User deleted

Bu arada haberiniz olsun orj yazılım yüklemeden orj bootloader atmayın.

.
13 replies since 1/12/2010, 21:18   160 views
  Share  
.