Yazılım güncelleme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Telefonda R6637_G_81.03.05R orjinal yazılımı yüklü,ben en güncel olan orjinal yazılım R6637_G_81.03.0ER ı yüklemek istiyorum.USB driver ları ve RSD yi kurduktan sonra,teli bootloader olarak bağlayıp direk R6637_G_81.03.0ER dosyasını mı göstereceğim?? norsabootloader yüklememe gerek yok değilmi orjinal yazılım attığım için? Bide her yazılıma özel bootloader var sanırım, R6637_G_81.03.0ER yazılımını yükledikten sonra bu fw nin bootloaderini mi kuracağım? yoksa fw yi yüklemeden mi bootloaderini kuracağm??, bu işlere yabancıyım son kez denemeden sorayım dedim,,şimdiden teşkrler..

.
  2. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

var hocam bence siz ne olur ne olmaz norsa yapın sonra gerekirse orj bootloader a dönersiniz ki zaten 0er ın bootloader ı da farklı yanılmıyorsam..

ayrıca stock fw kullanma azminizi de tebrik ediyorum :D freedom falan kullansanıza bu kadar uğraştığınıza değmez bence..

.
  3. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ilkerburak @ 12/12/2010, 12:51) 
    var hocam bence siz ne olur ne olmaz norsa yapın sonra gerekirse orj bootloader a dönersiniz ki zaten 0er ın bootloader ı da farklı yanılmıyorsam..

ayrıca stock fw kullanma azminizi de tebrik ediyorum :D freedom falan kullansanıza bu kadar uğraştığınıza değmez bence..

Teşekkür ederim :D 2 gün önce Çözdüm yav olayı gözümde büyütmüşüm,foruma giremedim kaç gündür,konuya bi siz cevap yazmışınız ,çok mu dandik başlık açmışım:D.Nese konuya benm kadar yabancı olan arkadaşlar için anlaması daha kolay olur:).1 hafta bu yazılımla takılıyım sonra mod denicem..

.
  4. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

est ne demek millet kendi derdinde ve ne yalan söyleyim kimse işi öğrenmektense her takıldığı yeri sağa sola sormayı alışkanlık haline getirmiş kimse bişey bilmiyor haliyle :D saçma sapan sorular paniklemeler vs.. saçma sapan yorumlar..

telefonun markası nokia olsaydı bu saçma soruların hiç biri olmazdı.. hatta bir soru var ki evlere şenlik.. adamın biri edge simgesini nasıl kapatabilirim durmasın orda sinir bozucu demiş.. ulan o işaret nokia da da var diğer telefonlarda da var ve sana bulunduğun şebekenin edge desteklediğini istersen edge ile bağlanabileceğini gösteriyor daha o simgenin ne olduğunu bilmeden uyuz olan var.. e aynısı tüm telefonlarda var daha önceki telefonlarında kapattın mı o simgeyi ? hiç bir nokia forumunda görmedim ben böyle istek..

biraz dolmuşum rahatladım şimdi neyse dediğim gibi stock yazılımdansa modlanmış yazılım kullanın stock yazılımın telefona hiç bi faydası yok açıkçası.. çok sıradan gösteriyor telefonu ve zn5 sıradan bi telefon değil :D

.
  5. xxjoex
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ilkerburak @ 13/12/2010, 14:43) 
    est ne demek millet kendi derdinde ve ne yalan söyleyim kimse işi öğrenmektense her takıldığı yeri sağa sola sormayı alışkanlık haline getirmiş kimse bişey bilmiyor haliyle :D saçma sapan sorular paniklemeler vs.. saçma sapan yorumlar..

telefonun markası nokia olsaydı bu saçma soruların hiç biri olmazdı.. hatta bir soru var ki evlere şenlik.. adamın biri edge simgesini nasıl kapatabilirim durmasın orda sinir bozucu demiş.. ulan o işaret nokia da da var diğer telefonlarda da var ve sana bulunduğun şebekenin edge desteklediğini istersen edge ile bağlanabileceğini gösteriyor daha o simgenin ne olduğunu bilmeden uyuz olan var.. e aynısı tüm telefonlarda var daha önceki telefonlarında kapattın mı o simgeyi ? hiç bir nokia forumunda görmedim ben böyle istek..

biraz dolmuşum rahatladım şimdi neyse dediğim gibi stock yazılımdansa modlanmış yazılım kullanın stock yazılımın telefona hiç bi faydası yok açıkçası.. çok sıradan gösteriyor telefonu ve zn5 sıradan bi telefon değil :D

hocam sizin nokia ile - samsung demiyorum bak - piskolojik olarak bir sorununuz var sanırım. herkesin telefona yazılım yükleme vb. şeyleri detaylı inceleme fırsatı veya zamanı yok. ki kişilerin bu gibi problemlerini açıklığa kavuşturmak için forumlar mevcuttur; ki sitelerin tıklanma oranları merakla alakalı olup bu doğrultuda sitelerde yorumlarda bulunulmaktadır.

çok bilmişlik yapıp saçma sapan yorumlarda bulunarak açıkcası benim bu forumu gülerek okumama sebebiyet veriyorsunuz.

neyse devam edin.

.
  6. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

çok sağol ya acayip aydınlatıcı bir mesaj.. çok yararlı olmuş :D sen ne kadar gülüyorsan ben de senin/sizin yazdıklarınıza gülüyorum.. benim değil insanların -bak senin demiyorum insanların diyorum- psikolojik sorunları olduğu ortada.. bu kesin.. tartışmasını bile yapmam artık..

benim söylediğim şeyi gülerek okuyosan OKUMA kardeşim zorla mı okutuyoruz ben de insanım ben niye aklıma takılan ve CEVABI VERİLMİŞ YA DA SORULMASI SAÇMA bişey için konu açmıyosam açanı görünce de eleştirme hakkına sahibim.. ağzıma geleni de söylemiyorum yani eleştiriyorum kendimce.. ha siz bunu başka şekilde algılıyosanız orası da beni ilgilendirmez..

evet bilmişlikse öyle ama en azından yaw bunun niye kulaklık girişi açık samsunglardaki gibi kapak yapmamışlar iğrenç diyecek kadar ve sizin kadar da saygısız değilim.. siz kendi çok bilmişliğinizi kendinize saklayınız ve böyle karambol bir şekilde her şeyi görmek duymak istiyorsanız buyrun forum sizindir görelim sizin engin bilgilerinizi.. ben tek kelime yazmıyorum..

siz devam edin ben sizin yazdıklarınıza daha çok gülüyorum emin olun :D

NOT 1 : nokia nın da samsung un da pek çok telefonunu kullandım yine iyi bişeyler yapsınlar yine kullanırım takıntım yok yani içiniz rahat olsun.. takıntım olsa da sizi ilgilendirmez ayrıca :D

NOT 2 : ben bu telefonu (zn5) i ilk alanlardan biriyim indirime girdikten sonra.. o zamanları da hatırlıyorum hatta almadan önce de burayı okudum.. böyle saçma sapan başlıklar,konular ve yorumlar yoktu.. ne zaman millet bu telefonu almaya başladı.. yok bunun şurası böyle şurası şöyle.. yok bu nasıl olcak gibi zaten pek çok yerde cevabı mevcut ya da "öznel" çekincelerini ve isteklerini umarsızca paylaşır oldu insanlar.. eğer forumlar bunun için varsa bilgi yerine gereksiz şeyler paylaşılacaksa buraya da bi konu dışı yapılsın çok da iyi gider insanlar forumdan çok orda takılırlar.. sizin istediğiniz bence budur ve burası gibi ayrıcalıklı forumların buna ihtiyacı yoktur..

NOT 3 : telefonu detaylı inceleme şansın yoksa alma bu telefonu değil mi ? biz de bunu diyoruz detaylı incele arkadaş bu telefonun standart hali aşırı standart ama inceleyince coşuyo diye.. sen kalkıp iğneden ipliğe her şeyi etrafa sormaya kalkarsan sömürmeye adarsan kendini bu işi yapan adam da sana böyle cevap verince vay efendim bilmişlik yapıyor vs. deme.. ki zaten mehmet sinan vs. gayet sabırla cevaplıyorlar sorularınızı bende o sabır yok malesef.. ya burda bile bi arkadaş ZIRT ZIRT "her düşündüğü şeye konu açıyor" :D olayın kopma noktası o bu adama daha önce de dedik bak her şeye konu açma flood yapma adam gibi kullan forumu diye.. şimdi de sayenizde vay be diyorum.. VAY BE bu insanları savunan aklı başında görünen ama en az onlar kadar havada olduğunu farkedemeyen insanlar da var diyorum.. VAY BE !! :D

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kimse modlu ya da orjinal kullanmak zorunda değil. İnsanlar kendi ihtiyaçlarına göre tercihlerini yapar ve bizede saygı duymak ve yol göstermek düşüyor. Lütfen birbizime kırıcı olmadan yazışalım ve forumun tadını çıkaralım.

Konu kilitlenmiştir.

:mfr_closed1.gif: :adminpower.gif:

.
6 replies since 9/12/2010, 14:58   153 views
  Share  
.