RSD LITE YERİNE HANGİ PROGRAM ACİL?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. komancerro
        Like  

.

User deleted

merhaba zn5 rsd lite ile önce uyumlu norsayı problemsiz şekilde yükledim sonra yanlışlıkla Symbiosis X.1 Final sürümünün update dosyasını yüklemişim telefon err hatası verince Symbiosis X sürümün başarıyla yükledim ancak ardından daha yeni sürüm olan Symbiosis X.1 Final yüklenmiyor, orjinal yazılımı da yükleyemiyorum, norsa dosyasını da yükleyemiyorum? Yardımlarınızı rica ediyorum hata kodu fail 07027 ayrıca rsd lite haricinde hangi programı kullanabilirim

Edited by profaksay - 10/12/2010, 19:22

.
  2. komancerro
        Like  

.

User deleted

Merhaba rsd lite yerine hangi programı kullanabilirim acail yardım rica ediyorum

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

Uzgunum ama motomagx cihazlara diger programlar pek onerilmiyor.

.
  4. ErgN
        Like  

.

User deleted

Hocam hata koduyla ilgili tam bilgim yok ama tavsiyem son sürüm rsd lite yüklü değil ise son sürüm yüklemen , başka bir usb portu ve usb sürücülerini güncellemen.

.
  5. profaksay
        Like  

.

User deleted

Sym x i bir daha yükle sonra tekrar mp veya fw dene.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam Komancero,

ZN5 için RSD Lite 'dan başka hiçbir flashlama programını kullanamazsın. Neden rsd yerine başka birşey arıyorsun ?

.
  7. komancerro
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/12/2010, 21:32) 
    Selam Komancero,

ZN5 için RSD Lite 'dan başka hiçbir flashlama programını kullanamazsın. Neden rsd yerine başka birşey arıyorsun ?

merhaba üstadım telefona son attığım yazlımdan sonra hiçbirşey yüklenmiyor

zn5 rsd lite ile önce uyumlu norsayı problemsiz şekilde yükledim sonra yanlışlıkla Symbiosis X.1 Final sürümünün update dosyasını yüklemişim telefon err hatası verince Symbiosis X sürümün başarıyla yükledim ancak son yüklediğim proramın günccel versiyonunu, dil dosyası, orjinal tr yazılımı hiçbirşey yüklenmiyor tekrar son yüklediğim prgramı yüklemey çalıştım onu da yüklemiyor

hata mesajı şu : Failed flashing process. Unable to retrieve interface handle.

yardımcı olursanı çok makbule geçecek 10 saat uğraştım abartısız psikolojim bozuldu

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Psikolojiyi bozacak birşey yok :) Cihazı taktığın usb portunu değiştir ve RSD Lite 'ı sil , ardından c:\program files\motorola\rsd lite klasörünüde komple sil. Daha sonra RSD Lite 4.57 sürümünü yükle forumda mevcut. Telefonu bootloader modunda aç ve pc'ye bağla, ardından orjinal tr yazılımını yükle.

Sorunsuz olacaktır, olmazsa başka pc'de yaparsın. Telefon yazılım yemiyor diye birşey yok :)

.
  9. komancerro
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/12/2010, 22:34) 
    Psikolojiyi bozacak birşey yok :) Cihazı taktığın usb portunu değiştir ve RSD Lite 'ı sil , ardından c:\program files\motorola\rsd lite klasörünüde komple sil. Daha sonra RSD Lite 4.57 sürümünü yükle forumda mevcut. Telefonu bootloader modunda aç ve pc'ye bağla, ardından orjinal tr yazılımını yükle.

Sorunsuz olacaktır, olmazsa başka pc'de yaparsın. Telefon yazılım yemiyor diye birşey yok :)

başka pc de denedim deiklerinizi aynen yaptım defalarca olmuyor rsd lite 4.7 , 4.8, 4.9 sürümlerini denemiştim sadece bootloader modunda nasıl açacağım onu denememiş olabilirim?

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bootloader modunda açmak için ;

* # ve power tuşlarına sırasıyla bırakmadan basacaksın.

.
  11. komancerro
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/12/2010, 22:58) 
    Bootloader modunda açmak için ;

* # ve power tuşlarına sırasıyla bırakmadan basacaksın.

hocam Allah razı olsun sizden net olrak en az 10 saatlik bi uğraşıdan sonra sayenizde hallettim eveBootloader modda oldu hamdolsun

.
  12. komancerro
        Like  

.

User deleted

sorun Semseddin üstadın yardımıyla çözüldü Bootloader modda flashlamamı söyledi ve denedim oldu sizlere de ayrıca teşekkür ederim

.
  13. komancerro
        Like  

.

User deleted

hocam bişey daha sorayım müsadenizle şimdi orj yazılım yükledim sorun yok ancak modifiye için son Symbiosis X.1 yazılımını ve sonrasına da www.mediafire.com/?0ag0mk5c9rjxesk bu güncelleme dosyasını yükleyeceğim yanlış bişey yok değil mi?

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Sym. mp sayfasında nasıl yazılmışsa öyle yaparsan sorun olmaz. Açtığın iki konuyuda birleştirdim. Bundan sonra aynı sorun için 2 konu açmazsan seviniriz. :thumbup1.gif:

.
  15. komancerro
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/12/2010, 23:25) 
    Sym. mp sayfasında nasıl yazılmışsa öyle yaparsan sorun olmaz. Açtığın iki konuyuda birleştirdim. Bundan sonra aynı sorun için 2 konu açmazsan seviniriz. :thumbup1.gif:

peki çok teşekkürler tekrardan

.
22 replies since 10/12/2010, 09:34   371 views
  Share  
.