modlama yapmadan zn5 e neler yüklenebilir ekleneblir

« Older   Newer »

Share  
.
  1. yedikeresekiz
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar
    benim kafa bu mod işinr basmıyor. daha doğrusu eski kafa benim kafa. hani bankamatiği kullanmayıp direk şubeden para çekmekte direnen yaşlılar gibi. gerçi o kadar da değil ama işte bu modlama işinden biraz tırsıyorum
    acaba bu cihazı modlamadan orjinal haliyle neler ekleyebiliriz neelr yapabilir bu başlıkta bunları paylaşabilirmiyiz

.
  2. komancerro
        Like  

.

User deleted

uygun norsa yükledikten sonra orjinal yazılımı değiştrimeden, symbiosis vs yüklemeden, ufak programlar kullanabiliyorsun norsa telefona istedeğin proramı yüklemenin yolunu açıyor bilddiğim kadarıyla böyle yanılıyor olabilirim ben de yeniyim

.
  3. ErgN
        Like  

.

User deleted

Zn5 bölümünden , ZN5 MGX Ana Konu , Zn5 Mod Rehberi ve ZN5 sürümleri hakkında.

Bu konuları okumanı tavsiye ediyorum , forumda herşey mevcut okuyup zamanla çözeceğine inanıyorum.

Özetle modlamadan mgx programlar kuramıyoruz sadece java tabanlı kurulabiliyor. mgx programları kurmak için modlu yazılım yüklemek gerekiyor. Önce NoRSA 06.2A dosyasını sonra modlu yazılımı yüklüyoruz.

.
  4. profaksay
        Like  

.

User deleted

Ufak prog. diyerek neyden bahsediyorsun bilmiyorum. Norsa telefonu modlamadan koruyan rsa bootloaderinin cozumudur. Modlamadan telefonda muzik dinleyebelibilirsin, 3gp video izleyebilirsin, java program yukleyebilirsin (bellek siniri var cozumu javalara full access vermek). Temel tel ozelliklerini kullanabilirsin.

.
3 replies since 10/12/2010, 15:14   124 views
  Share  
.