rockbox

« Older   Newer »

Share  
.
  1. George Jetson
        Like  

.

User deleted

ya bu program iyide acaip kasıyor benim zn5 de anlamadım doğru olan versiyonu indirdim 3.4 zn5 için bu programı yapan kişiler nası adam gibi tema koymaz anlamıyorum.3d javalarda kasıyor telefon 10 numarada yazılımsal olarak çok kötü yahu

.
  2. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

sen telefonu kullanamıyorsun ki :D bende niye kasmıyor rockbox da sende kasıyor ?? telefonla uyumlu grafik hızlandırıcı destekli olmayan 3d java yüklediğine emin misin ?? ben de 3 boyutlu ferrari GT revolution 2 1mb olan niye kasmıyor ??

siz hiç kasıntı telefon görmemişsiniz.. n82 neyse bu da o hatta n82 den biraz daha hızlı çoğu yerde.. hafıza kartı dolsa da hız çok düşmüyor n82 deki gibi.. ya da yazılım kurdukça yavaşlamıyor symbian gibi.. daha ne olacak ? kanatlanıp uçmasını mı bekliyosun ? her yere zırt zırt bu telefonun şurası kötü burası iğrenç diye konu açman da ayrı bir tartışma konusu.. almasaydın o zaman ya da çıkar elden beceremiyosan bu işi..

rockbox un içinde onlarca da tema var bunlar sana hitap etmiyorsa zaten sen samsung star falan kullanmalısın zn5 sana gitmez.. janjanlı vs. olsun dersen de normal telefona tema atarsın normal müzik çaları kullanırsın rockbox dan hiç haz etmediysen ki haz etmemen için somut tek bi neden de yok.. tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama retro şeyler hoşunuza gitmiyosa zaten rockbox kullanmanızın anlamı yok..

telefonu kullanamıyorum diye yazılım olayına çamur atmanız da yanlış.. bu sistem n82-n95 deki symbian sistemlerle kapışır.. kötü demek abes.. yazılım bolluğu symbian kadar yok ama symbian da iş gören ne varsa bunda da var.. günümüz ileri dokunmatik sistemli telefonlar seviyesinde zaten olamaz.. bu kadar beklenti içindeyseniz zaten parayı basar daha iyi bişey alırsınız.. bu kadar basit..

lütfen her yere konu açıp yok bu telefon kötü yok vs. yok bilmem ne demeyi bırakın size tavsiyem de zn5 i satın daha göze hitap eden bişeyler alın gözünüz boyansın :D zn5 işlevsel olarak iyidir İYİ :D

.
  3. komancerro
        Like  

.

User deleted

ilkerburak hocam "telefonla uyumlu grafik hızlandırıcı destekli olmayan 3d java" program için link rica ediyorum

.
  4. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

hocam elimden geldiğince kısa ve öz yazıyorum uzatmıcam..

nokia uyumlu olup da n95 versiyonu değil de n73 versiyonu olanları yüklerseniz gayet rahat çalıştırdığını görürsünüz.. n95,n82 gibi telefonlarda 3d grafik hızlandırıcı var telefonun normal işlemcisine ek olarak..bu telefonlar için aynı oyunlar bu hızlandırıcılara göre optimize ediliyor işlemcinin üzerindeki yükü az biraz alıp 3 boyut işlemlerini grafik hızlandırıcıya yaptırıyor.. zn5 te 3d hızlandırıcı yok.. bu nedenle bu uygulamaların bu optimize versiyonlarının yavaş çalışması kadar "normal" bişey olamaz.. ama 3 boyutlu oyunlarda uygun yazılımlar kullanırsanız gaaaaayet güzel çalıştırdığını görürsünüz..

anaa bu alet bunu çalıştırmıyo geç yaw demek "anormal" ve ne kadar yanlış bişey anlatamam.. sinirlendiğim kadar var malesef..

link şu an veremem eski telefonlardan kalma uygulamaları yüklüyorum upload edersem link verebilirim sömestr döneminde vaktim olursa paylaşırım.. dediğim gibi 1mb lık 3d destekli telefonlar için optimize ferrari gt 2 revolution oyununu akıcı bir şekilde oynamaktayım..

.
  5. George Jetson
        Like  

.

User deleted

Hocam şimdi gel rockboxtan konuşalım önce aşağıdaki resimdeki tema yüklü aynısı
    image

şimdi bu uygulamada sesi kapamak için 50-60 kez ses azaltma tuşuna basıyorum anca kapanıyor.Benim telefondamı anormallik var?

Sende kasmayan 3d oyunları örnek bir tane koyarmısın buraya?

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Ben ZN5 ile birçok 3d oyun denedim hiçbirinde kasma yoktu.

.
  7. profaksay
        Like  

.

User deleted

Ses meselesi hassasiyet sağlamak için öyle yapılmış telde bir gariplik yok.

.
6 replies since 12/12/2010, 14:01   127 views
  Share  
.