Slm millet :) Yardımınıza ihtiyacım var.

mod hakkında

« Older   Newer »

Share  
.
  1. burcuyldrm
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar hepinize merhaba.

sorunumu şöyle izah edeyim. teknosadan motorola milestone telefon aldım. telefon eclair sürümü yüklü gelmişti. arkadaşlarımdan birisi yeni versiyon yükle deyince ben de motorola sitesinden froyo 2.2 ye update ettim. fakat telefonun yavaşlığından dolayı kriz geçiriyorum. tam teknik servise yollayayım derken bu forumu buldum. ve baya bi okuyup bilgi sahibi oldum. takdir edersiniz ki bir bayan olarak teknoloji konularına yabancıyım fakat sizin deyiminizle yeni bir mod yüklersem telefona sorunlarımın çözüleceğini farkettim.

sizden ricam bana cyonegen modun kurulumunu anlatmanız. froyomod u doğanmert arkadaşımız anlatmış. ama ben beceremedim. (teknoloji özürlü olduğumu belirtmiştim :) :) )

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlarım.

tam adı cyanogen 7 ymiş arkadaşlar. yardımlarınızı bekliyorum ;)

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

burcuyldrm hanım merhaba foruma hoşgeldiniz ,

Cyanogen mod kurulumu bu başlık altında detaylı bir şekilde anlattım.Sormak istediğiniz başka soru olursa yardımcı olurum.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46255919

.
  3. doganmert
        Like  

.

User deleted

Merhaba hoşgeldiniz foruma. Cyanogen'i bırakın froyomod'u yükleyin derim, takıldığınız yer olursa konu altına yazmanız yeterli yardımcı olurum.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Burcu Yıldırım hoşgeldin,

Bu işlemlerden sonra telefonun farklı bir cihaz olacaktır, forumun tadını çıkar.

.
  5. burcuyldrm
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim :)
    bari ben de dediğiniz gibi froyomod yükleyeyim. bir bildiğiniz vardır :)
    doğan arkadaşımın açtığı başlığı inceledim. oraya yazim olmazsa :)

.
4 replies since 20/9/2011, 14:48   76 views
  Share  
.