ATRIX Recovery ve diğer modlara giriş

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Stock Recovery 'e girmek için cihaz kapalıyken ;

Ses kısma tuşuna basılı tutun ve power'a basın. Ekranda fastboot yazısını görünce ses kısma tuşuyla Android Recovery'e kadar gelin ve Ses açma tuşuyla seçim yapın. Üçgen içerisindeki android logosu gelince, ses açma / kapama tuşlarına beraber basın. Recovery moduna girmiş olacaksınız.

Custom Recovery 'e girmek için cihaz kapalıyken ;

Ses kısma tuşuna basılı tutun ve power'a basın. Ekranda fastboot yazısını görünce ses kısma tuşuyla Android Recovery'e kadar gelin ve Ses açma tuşuyla seçim yapın.

Diğer modlara girmek için yine cihaz kapalıyken ses kısma tuşuna basılı tutup, fastboot yazısını görünce ses kısma tuşuyla girmek istediğiniz mod'a gelin ve Ses açma tuşuyla giriş yapabilirsiniz.

Edited by Semseddin - 15/9/2011, 20:48

.
  2. juseppe121
        Like  

.

User deleted

abi ben root ettim herşeyi yaptım bir rom kaldı onuda indirdim fakat tenfars rocovery diye programı kurmam gerekiyor kurdum onuda lakin onun recoverysine giremiyorm telin kendi recovery moduna girebiliyom tarif etmiş nasıl oacağını fakat tam anlamadım yardımcı olur musun abi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1019143

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Juseppe,

Root edilmiş telefona normal apk program kurar gibi kuruyorsun, eğer sistem izin isterse izinleri ver. Sonra telefon menüsünde simgesi çıkacaktır, oradan çalıştırabilirsin.

.
  4. juseppe121
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 19/5/2011, 21:23) 
    Merhaba Juseppe,

Root edilmiş telefona normal apk program kurar gibi kuruyorsun, eğer sistem izin isterse izinleri ver. Sonra telefon menüsünde simgesi çıkacaktır, oradan çalıştırabilirsin.

gece ugrasa ugrasa yaptim abi farkli yontemi var dediklerini zaten yapmistimda:-))

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eski sürüm tenfars cwm recovery(locked) yükleyenler ancak şarjı şarja takınca cwm recovery'e girebiliyordu. Yeni sürüm unlocked cwm recovery için yukarıdaki yöntem geçerlidir.

.
  6. truaswild
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar öncelikle merhaba.dün atrix elime geçti.unlock falan yaptım rootda ettim.ancak recovery moda giriş yapamıyorum.sadece telin kendi recovery menusune giriyo.cwm recovery giriş yapamıyorum.cihazım at&t 4.5.91.. yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Unlocked Cwm recovery yuklemelisiniz. Atrix 4g mod rehberine bakin. Romracer'in recoverysi en iyisi. Hayirli olsun, foruma hosgeldin.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İlk post güncellendi.

.
  9. OrangeKing
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 15/9/2011, 19:48) 
    İlk post güncellendi.

Telefonun recovery moduna girmeye çalışırken üçgen içinde ünlem ve androis simgesi işareti geldi sonra ses açma kapama tuşuna bastım telefon hiç tepki vermedi. Kapatmaya çalıştım kapanmadı da öyle kaldı. Ne yapmalıyım? Bataryayı çıkarsam mı acaba? Daha önce girip wipe data yapıp çıkmıştım ama şimdi girmiyor. Şemseddin hoca ocağına düştüm yardım et :cry:

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Ses acma kapama + power'a bas.

.
  11. OrangeKing
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 31/5/2012, 21:48) 
    Ses acma kapama + power'a bas.

Tepki vermedi bataryayı çıkarıp taktım açıldı telefon çok şükür. Yedek alayım diyorum forumda anlatıldığı gibi recovery kısmında yedek alma yok. Wipe cache,factory reset, reboot var. Turkcellden alınma el değmemiş bi cihaz yedek nasıl yedek alabilirim?

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

marketten titanium backup'ı indirin ve yedek alın eğer programlarınızı yedeklemek istiyorsanız.

.
  13. OrangeKing
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 1/6/2012, 09:38) 
    marketten titanium backup'ı indirin ve yedek alın eğer programlarınızı yedeklemek istiyorsanız.

Yok tesekkur ederim hocam ben romun yedegini almak istiyordum root edip unlock edip cwm romracer yukleyip cwm den bi backup aldim sagolasin :)

.
  14. adem
        Like  

.

User deleted

ACİL YARDIM !!!
    ARKADAŞLAR TELEFONUMA ROM ATMAK İSTİYORUM AMA HEP HATA ALIYORUM,MOTOROLA ATRİX

EKRANDA BU YAZI CIKIYOR:
    Android recovery
    Faliled to boot 2
    Starting RSD protocol support

NE YAPMAM GEREKİYOR

.
  15.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status