Youtube tablet uygulaması hatası (Çözümü)

3.0.15 sorununun çözümü

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Motorola Xoom cihazlardaki 3.0.15 youtube uygulaması (Tabletlere özel ) kutusundan çıkarttığınız tabletinizde yüklü fakat çalışmıyor ya da menüde olmayabilir.Bu sorunu çözmek için ilk olarak Ayarlar - Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğinin tıklanmış olması gerekiyor daha sonra YouTube_2.1.6.apk
    burada bulunan Youtube 2.1.6 apk. dosyasını cihazınıza indirin (Kurulum yapmayın ) Hafızaya kayıt ettikten sonra cihazı kapatıp açın sonra Ayarlar - Uygulamalar - Tüm uygulamalar - youtube tıkladığınızda sürümün 3.0.15 olarak değiştiğini göreceksiniz :thumb_yello.gif:

Edited by dogangoxel - 25/4/2011, 10:25

.
  2. jalal
        Like  

.

User deleted

slm hayırlı olsun yani cihazın

bende bir tane sipariş ettim ama sim kartla çalışıyormu bilmiyorum 3 g varmı xoom wifi de

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

jalal konu başlığı altından devam edelim :thumb_yello.gif:

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=45237918

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler başkan.

.
  5. emrahhh
        Like  

.

User deleted

merhaba bende yeni bir xoom aldim 3g modeli mz601 ama ne root edebildim ne turkcebir kaynak bulabildim zaten bunun icin ne update edebildim ne de bu youtube sorununu cozebildim ;) guzel cihaz biraza android bilgim var ama 3.0 yeni tabi bakalim

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

emrahhh merhaba foruma hoşgeldin ,

Hayırlı olsun cihazın güle güle kullan :thumb_yello.gif: İyi bir seçim yapmışsın.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1049901 bu başlık altında Xoom 3g modelinin nasıl root yapılacağı yazıyor istersen bir göz at.Yukarıda paylaştığım apk.dosyasını yükleyip denedinmi ?

.
  7. emrahhh
        Like  

.

User deleted

hosbulduk bende Turkce forum ariyordum iyi denk geldi emeginize saglik ya o dosyanin linkini acamadim ama baska yerden indirdim onuda hafizanin ana bolumune attim olmadi

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Programı Xoom attıktan sonra yükle fakat çalıştırma daha sonra cihazı restart et düzelecektir çünkü tek çözümü bu.

.
  9. emrahhh
        Like  

.

User deleted

olmadi o verdigin adrese gunlerdir bakiyorum ama ;) 3.1 rootmu3.01 mi onu anlayamadim yoksa farketmiyor mu

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emrahhh @ 22/6/2011, 16:47) 
    olmadi o verdigin adrese gunlerdir bakiyorum ama ;) 3.1 rootmu3.01 mi onu anlayamadim yoksa farketmiyor mu

Kendi cihazına uygun root bakman gerek.3.0 veya 3.1 root önemli değil. 3G MZ601 için root olması gerekli.

.
  11. emrahhh
        Like  

.

User deleted

anladim youtube olayi olmadi aksam eve gidince root olayini deneyecegim dha once htc desire hd den baya bi yatkinim yapmak istemiyordum ama sart oldu yaparsam burayanasil oldugunu yazarim

.
  12. delarmo
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 25/4/2011, 10:23) 
    Motorola Xoom cihazlardaki 3.0.15 youtube uygulaması (Tabletlere özel ) kutusundan çıkarttığınız tabletinizde yüklü fakat çalışmıyor ya da menüde olmayabilir.Bu sorunu çözmek için ilk olarak Ayarlar - Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğinin tıklanmış olması gerekiyor daha sonra [size=7
    [/size]
    burada bulunan Youtube 2.1.6 apk. dosyasını cihazınıza indirin (Kurulum yapmayın ) Hafızaya kayıt ettikten sonra cihazı kapatıp açın sonra Ayarlar - Uygulamalar - Tüm uygulamalar - youtube tıkladığınızda sürümün 3.0.15 olarak değiştiğini göreceksiniz :thumb_yello.gif:

sorun dil seçeneğinde türkçe de ağ hatası 400 veriyor ancak ingilizce de sorun yok.

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (delarmo @ 26/6/2011, 23:02) 
    QUOTE (dogangoxel @ 25/4/2011, 10:23) 
    Motorola Xoom cihazlardaki 3.0.15 youtube uygulaması (Tabletlere özel ) kutusundan çıkarttığınız tabletinizde yüklü fakat çalışmıyor ya da menüde olmayabilir.Bu sorunu çözmek için ilk olarak Ayarlar - Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğinin tıklanmış olması gerekiyor daha sonra [size=7
    [/size]

sorun dil seçeneğinde türkçe de ağ hatası 400 veriyor ancak ingilizce de sorun yok.

delarmo hoşgeldin ,

Bu yöntem ile dil seçeneğinin alakası yok.Türkçede hata veriyor doğru fakat bu yöntem, cihazı ilk açtığında içerisinde yüklü olan 2.1.6 Youtube (Mobil ) uygulamasını 3.0.15 çevrilmesi ile alakalı.

.
  14. delarmo
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 27/6/2011, 06:15) 
    QUOTE (delarmo @ 26/6/2011, 23:02) 

delarmo hoşgeldin ,

Bu yöntem ile dil seçeneğinin alakası yok.Türkçede hata veriyor doğru fakat bu yöntem, cihazı ilk açtığında içerisinde yüklü olan 2.1.6 Youtube (Mobil ) uygulamasını 3.0.15 çevrilmesi ile alakalı.

Bende MZ601 var marketten Youtube'yi yükledim. Normalde İngilizce kullanıyorum Tüm cihazları, ancak yeni olması ve insanların sorular sorması sebebiyle Türkçe'ye çevirmiştim. Cepimde normal bağlanan Youtube Xoom'da Ağ Hatası 400 veriyordu. İngilizce'ye çevirdim. ve sorunsuz çalışmaya başladı. hem 3G hemde WIFI üzerinden.

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Türkiyede kullanılan tüm android cihazlarda bu sorun var.Türkçe'de ağ hatası verirken , ingilizce'de sorunsuz çalışıyor doğru.

.
25 replies since 25/4/2011, 09:23   5713 views
  Share  
.