RSD Lite Sorunu

RSD Lite ile cihaza erişemiyorum

« Older   Newer »

Share  
.
  1. uykuculinux
        Like  

.

User deleted

Merhaba Arkadaşlar
    Daha önce telefona RSD Lite ile erişim rom kurmuştum ama CM7 kurdktan sonra erişemiyorum bu sorunu yaşanlar oldumu ve cözümü nasıl?

RSD Lite ile cihazı görmuyor.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Merhaba uykuculinux ,

Çözüm önerileri :

Usb sürücülerini yüklediğine emin ol
    Başka bir usb girişinden dene
    Cİhazı bootloader moda almayı unutma
    Usb sürücüleri ve rsd sil tekrar yükle

Edited by dogangoxel - 30/4/2011, 09:57

.
  3. uykuculinux
        Like  

.

User deleted

dogangoxel cok sagol cevabından dolayı. dediklerinden sadece bootloader moda almak haric hepsini denedim bootloader moda nasıl alınır onu bilmiyorum
    daha once boyle birseye hic ihtiyac olmamıstı direk calıstırmıstım programı ve telefonu goruyordu simdi neden boyle oldu onuda anlamadım

bootloader moda nasıl alınır?

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (uykuculinux @ 30/4/2011, 08:35) 
    dogangoxel cok sagol cevabından dolayı. dediklerinden sadece bootloader moda almak haric hepsini denedim bootloader moda nasıl alınır onu bilmiyorum
    daha once boyle birseye hic ihtiyac olmamıstı direk calıstırmıstım programı ve telefonu goruyordu simdi neden boyle oldu onuda anlamadım

bootloader moda nasıl alınır?

Cİhaz kapalı durumda iken klavyedeki yön tuşlarından yukarı ok tuşuna basılı tutarak açma kapama tuşuna basılı tut siyah bir ekran gelecektir :thumb_yello.gif: (Bootloader modu )

.
  5. uykuculinux
        Like  

.

User deleted

Tekrar Merhabalar Bootloader Modune gecis işleminide ögrendim
    Motorola Milestone Bootloader moduna girmek istiyorsanız, cihaz kapalıyken üst yön tuşuna basılı tutun ve power tuşuna basın, gelen siyah ekranda cihazınızın bootloader sürümü gözükecektir.
    bu şekilde oluyormus ama yine benim sorunum devam ediyor sorunu cözemedim

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

uykuculinux Bilgisayarını restart et ayrıca yukarıda yazılanları tekrar denemeye çalış.Rsd ve usb sürücülerini tekrar yükle (En yeni sürümleri forumda mevcut )
    Başka bir usb portu dene.Başka bir çözüm yolu yok görmesi gerek bu yöntemlerle.Aşağıdaki başlık altındanda bilgi alabilirsin :thumb_yello.gif:

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=29622735

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Olmuyorsa başka pc'de olacaktır.

.
  8. uykuculinux
        Like  

.

User deleted

Cok tesekkurler yardımlarından dolayı. dedigin gibi usb suruculerini falan hep kaldırdım tum programların son surumlerini kurup oyle denedim bootloader modunda gordu telefonu ve işlemi gerceklestirdim

cok cok sagoolllllll :thumbup1.gif: :thumbup1.gif: :thumbup1.gif:

.
7 replies since 30/4/2011, 06:12   185 views
  Share  
.