mpkg olmayan temları nasıl yüklücez?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. WollFLORD
        Like  

.

User deleted

oncelıkle selamun aleykum cumleten...sıtedekı z6 uyumlu butun temaları gezdım ama o kadar tema arasından yukleyebıldıgın sadece 1 tane var o da mpkg zorla buldum onu da yanı...benım ogrenmek ıstedıgım mpkg olmayan temları telefona nasıl yuklucez...rokr3 ve alienware dıye ıkı tane tema war ve bunlar mpkg degıl dosya olarak mevcut bu sıtede de baska sıtelerde de...sımdı ılgılenen arkadaslar belkı fazla arastırmadıgımı dusunecek ama ne yazık kı temayı paylasan arkadaslar 2 cumle yazmamıslar nasıl yukluyecegımızle ılgılı,sadece bı tanesınde motodesk yuklemelısınız dıyo oraya gırıyorum orda da programı wermıs ne ıse yaradıgını yazıyo yıne temayı ne sekıl yapacagımızı soylememıs...malum sıtede yenıyım ayrıyetten ılk defa motorola kullanmaya basladım yazılımı yuklemek ıcın 3 gun ne yapacagımı arastırdım sıtede yanı :) sımdıden tesekkurler...

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam WollFLORD,

Z6 bölümünde bunun için rehber var, hemde üst konu. Atlamışsın :)

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=34439039

.
  3. WollFLORD
        Like  

.

User deleted

usta denedım 3 tanesı ustunde ama 2 tanesınde sadece wallpaper degıstı gerı kalanı orjınal tema gelıyo :) dıger ıkısınde hıc bırsey olmuyo uyguluyo ama uygulandıktan sonra ana tema oluyo sadece...z6 için mesela alien ware 2.0 war...sıtedekı lınk kırık oldugu ıcın ben baska bı sıteden buldum ındırdım onu yapmaya calısıyorum ama olmadı o da...mpkg ye donusturebılır mıyım pekı onu :)

.
2 replies since 29/7/2011, 22:57   59 views
  Share  
.