Atrix Yardım

« Older   Newer »

Share  
.
  1. crazy_66
        Like  

.

User deleted

arkadaslar telefonu tvye takınca okumuyor.telefon sadece rootlu ve radio com flashladım .başka bir işlem yapmadım.tv okumama olcayı webtop modunu yüklemeye calıstıktan sonra oldu. bu sorunu nasıl hallederim yardımcı olun

Edited by crazy_66 - 27/9/2011, 21:30

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba crazy_66, Foruma hoşgeldin.

Bir cihaz sahibi eğer rehberleri okuyup, ne yaptığını bildikten sonra kolay kolay brick olmaz. Forumda mevcut konuları okuyabilirsin, yeni konu açmadan önce lütfen forumda ne yazılmış,çizilmiş araştıralım.

Atrix 4G Mod Rehberi

.
  3. SH007
        Like  

.

User deleted

Merhaba Semseddin ağabey Atrix telefonum var telefonum E-Mail programını ( Email Authenticator ) adlı programı SystemAppRemover programı ile sildim. Programını sildim sildikten sonra metin mesajlarına girerken açılırmış gibi olup söyle hata veriyor The application Text messaging(process com.motorola.conversations) has stopped unexpectedly. Please try again ve kapanıyor. Telefonu fabrika ayarlarına getirdim işe yaramadı ! nasıl yardımcı olabilirsin, şimdiden teşekkür ederim.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Recovery'e girip Wipe data/factory reset ve wipe cache yaparsan hem sıfırlanır hemde düzelir.

.
  5. SH007
        Like  

.

User deleted

Ağabey denedim olmadı, benim cihaz Rootlu olduğu için olabilir mi ? Birde başka çözüm bulabilir miyiz ?

.
4 replies since 27/8/2011, 23:17   155 views
  Share  
.