FroyoMOD kurulumu

Adım adım FroyoMOD-2.9.3 kurulumu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. recep
        Like  

.

User deleted

telefonu root etmek için universal androot yükleyip root tuşuna basıp root ediyorum ama (s.u) super user aşamasına geçemiyorum. tavsiyeniz nedir.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (recep @ 23/9/2011, 21:12) 
    telefonu root etmek için universal androot yükleyip root tuşuna basıp root ediyorum ama (s.u) super user aşamasına geçemiyorum. tavsiyeniz nedir.

Merhaba recep foruma hoşgeldin ,

Motorola Milestone marka cihazmı kullanıyorsun ? Cevap evet ise root tuşuna basınca "Wow your device rooted" yazısı çıkıyormu ? Cevap bunada evet ise menüde super user çıkması gerek.

.
  3. recep
        Like  

.

User deleted

Milestone kullanıyorum, bütün aşamalar dediğin gibi oluyor ana süper user gelmiyor.

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (recep @ 24/9/2011, 12:07) 
    Milestone kullanıyorum, bütün aşamalar dediğin gibi oluyor ana süper user gelmiyor.

www.upload.gen.tr/d.php/www/6h41dcna/Desktop.rar.html

Linkte 3 adet universal androot mevcut
    1.5.3
    1.6.1
    1.6.2 beta

Hepsini deneyebilirsin :thumb_yello.gif: (Milestone için uygun ) Bir tanesi işini görecektir :thumb_yello.gif:

Edited by dogangoxel - 24/9/2011, 12:54

.
  5. recep
        Like  

.

User deleted

unıversal androot 1.5 dosyası o bayt olarak gözüküyor. başka link göremedim, sorun bendemi acaba

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (recep @ 24/9/2011, 12:55) 
    unıversal androot 1.5 dosyası o bayt olarak gözüküyor. başka link göremedim, sorun bendemi acaba

Link düzeltildi :thumb_yello.gif:

.
  7. recep
        Like  

.

User deleted

maalesef olumsuz @dogangoxel hepsini teker teker denedim. kurup kaldırdım, s.u. yetkisi isteyen titanyum backup programı bile s.u yetkisi alırken unıversal androot'a bu yetkiyi verdiremedim. bir problem var ama nerede. H.K. rom ve 2.2.1 'i sayenizde sorunsuz kurarken bu froyo yüklemeyi (taş çatlasa 10 dakika) bir türlü beceremedim.

emeklerin için teşekkür ederim. :thumb_yello.gif:

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (recep @ 24/9/2011, 18:11) 
    maalesef olumsuz @dogangoxel hepsini teker teker denedim. kurup kaldırdım, s.u. yetkisi isteyen titanyum backup programı bile s.u yetkisi alırken unıversal androot'a bu yetkiyi verdiremedim. bir problem var ama nerede. H.K. rom ve 2.2.1 'i sayenizde sorunsuz kurarken bu froyo yüklemeyi (taş çatlasa 10 dakika) bir türlü beceremedim.

emeklerin için teşekkür ederim. :thumb_yello.gif:

Recovery yukleyerek denermisin? Cyanogen mod kurulumu basligi altinda var.Recovery menusunde root ve overclock secenekleride mevcut.En kotu baska bir yazilim yukle ;)

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46255919

Recovery ilk posttada var yaw gormemisim :woot:

Edited by dogangoxel - 24/9/2011, 21:09

.
  9. recep
        Like  

.

User deleted

open recovery yüklemeyi de denedim. Yaptıklarım:
    1. eski open receovery varsa silip yeniden yükleyin demişsiniz, bende or-got mod v1.04a yı ve update klasörünü hafıza kartına attım.
    2. vulnerable recovery'i verilenlerin içinde yoktu cmd7 recovery klasöründen masa üstüne indirdim. rsd lite progamı ile flashladım.
    3. x tuşuna ve açma kapama tuşuna basarak, ünlem işaretli ekrana ulaşıp ses açma(+) ve kamera tuşuna basarak recovery ekrana (mavirenkli) geldim.
    4. apply sdcard:update.zipe gelip ok.ledim, kurulum yapıldı.rebbot system now yazısına basıp kurulumdan çıktım.
    5. hafıza kartındaki open recovery klasöründeki update klasörüne froyo mod 2.9.3 attıp cihazı x tuşuna basarak açtım. karşıma yeniden mavi ekran çıktı. yani dalvik cache yazısı olmayan ekran.
    bundan öteye geçemedim.

.
  10. recep
        Like  

.

User deleted

nihayet froyo yu yükledim. wifi yi de yükledim. çalışmayınca ayarlara girdimde şifreyi yazmadığımı gördüm, artık herşey şıkır şıkır. emeği geçenlere teşekkür ederim..

.
  11. burcuyldrm
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar selam. bir sorum olacaktı.
    şimdi overclock olayı için froyo mod yüklemiştik ya işte bunun recovery modunda "menu overclock" diye bişey var. buradan overclock yaptım 1100/750/400/250 gibi bişeydi sanırsam. overclock böyle mi yapılıyordu?
    telefonda ahım şahım bir hızlanma olmadığı için soruyorum acaba yanlış mı yaptım. froyomod a overclock yapmayı bi anlatsanız?
    bir de telefon konuşmalarımı kaydetcek bir uygulamaya ihtiyacım var. android markette işe yarar bir şey bulamadım. tavsiyeleriniz nelerdir?
    selamlar

.
  12. isolas
        Like  

.

User deleted

Overclock için marketteki Milestone Overclok programını kullanabilirsin. Sade ve kullanımı kolaydır. Konuşma kaydetmek içinde buradan call recorder'ı indir ok? www.mediafire.com/?cvmqk6i4ppb2vgq

Kolay gelsin...

.
  13. b-ar-ga-in
        Like  

.

User deleted

E: Can't open /cache/recovery/command

froyo yüklicem ama bu hatayı alıyorrum, bi fikri olan ?

.
  14. doganmert
        Like  

.

User deleted

Bir yerde yanlisiniz vardir anlatin kisaca ne yaptiginizi.

.
  15. recep
        Like  

.

User deleted

cihazı root ettinmi.

.
48 replies since 5/9/2011, 19:56   1758 views
  Share  
.