FroyoMOD kurulumu

Adım adım FroyoMOD-2.9.3 kurulumu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dewer38
        Like  

.

User deleted

hocam bende dediğiniz gibi yükledm romu fakat teli açtığımda dokunmatik çıldırmış gbi kendi kendine çalışıyor sürekli biyerlere basıyor ben dokunmadığım halde? yardımcı olrsanız çok sewinirim saygılar...

.
  2. serk35
        Like  

.

User deleted

froyomod droid diyor ve o ekranda kalıyor sürekli ışık demetleri hareket ediyor lütfen biri yardım etsin

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (dewer38 @ 12/8/2012, 20:17)
    hocam bende dediğiniz gibi yükledm romu fakat teli açtığımda dokunmatik çıldırmış gbi kendi kendine çalışıyor sürekli biyerlere basıyor ben dokunmadığım halde? yardımcı olrsanız çok sewinirim saygılar...

Tekrar flashlama yapın, bazen flashlama hatalarından kaynaklanıyor da olabilir bu sorunlar. Hala çözülmezse telefonun ekranında bir sıkıntı var demektir. Şu konuya bir göz atın.

QUOTE (serk35 @ 25/9/2012, 17:16)
    froyomod droid diyor ve o ekranda kalıyor sürekli ışık demetleri hareket ediyor lütfen biri yardım etsin

Tekrar flashlamayı deneyin, ben de yaşadığım zamanlarda tekrar flashlayarak işi çözüyordum. Flash işlemi esnasında wipe data-cache yapmayı unutmayın, hatta hem öncesinde hem sonrasında yapın.

.
  4. serk35
        Like  

.

User deleted

sorun çözüldü:)

.
48 replies since 5/9/2011, 19:56   1758 views
  Share  
.