Yeni Razr XT910 Hakkındaki düşünceleriniz ?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

Sanırım motorolacıyım deyipte cebinden Razr geçmeyen arkadaşımız olmamıştır. Razr serisinin tüm cihazlarını severek kullanmış biri olarak yeni çıkan XT910 ve XT912 modellerine RAZR denilmesini oldukça yerinde buldum. İlk RAZR olan V3 kült bir modeldi çünkü rakip firmaların kütük telefonlarına karşı özgün bir inceliği, sağlamlığı ve üstün kalitede malzemelerden yapılmıştı. Şimdi ise Android ile yeniden yükselişe geçen motorola'dan incecik yeni RAZR geliyor. ABD variant'ı DROID RAZR XT912, Avrupa variant'ı ise RAZR XT910 isimlerinde geliyor. ABD sürümü multiband olup CDMA ve GSM şebekelerde çalışırken LTE 13 desteği ile Verizon 4G ağı'nın en hızlı temsilcisi. Avrupa sürümü ise sadece GSM olup bizler için daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. İki cihaz arasındaki temel fark bu olup güncellemeleri herzamanki gibi ABD sürümü daha hızlı alacaktır bunuda söylemeden edemeyeceğim. Aramızda RAZR'a gözünü dikmiş ve edinecek arkadaşlar kimlerdir ? Cihaz hakkında sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz tüm soruları buradan sorabilirsiniz, ingiltere'de yarın raflarda yerini alıyor 500 sterlincik. Çok kısa bir süre içinde de edineceğim, sizler için video incelemesi ve unboxing yapacağım inşallah. Cihazın teknik özellikleri güncel cihazlar arasında en iyisi olsada bu liderliğini en azından atrix kadar uzun taşıyacağına inanmıyorum.

Bu arada forumumuzun yeni RAZR bölümü hayırlı olsun. Motorola Forever :B):

b641b706-7a42-4268-b70b-df7321d36d1dHiRes

DROID RAZR XT912
    motorola_droid_razr_b

RAZR XT910
    motorola-razr

SU SIÇRAMASI KORUMASI
    motorola_razr_0328_r5_global_row_splashguard

7.1mm kalınlık
    550x-motorola-razr-0

Kevlar kaplı kasa ( Kurşun geçirmez yeleklerde kullanılan malzemenin aynısıdır )
    RAZR_Back_kevlar

Edited by Semseddin - 16/3/2013, 23:14

.
  2. ekrem
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık sinan süper telefon yav kim istemez bu telefonu istemeyenin aklından süphe duyarım.Gömlek cebine koy kursun gecirmez yelek yerine kullan :D Askerlere lazım bundan.

.
  3. acarcosku
        Like  

.

User deleted

merhabalar bende atriximi satmayı düşünüyorum. razr ın amerikadaki fiyatı 649 dolar 500 sterlinden daha ucuza gelmekte ancak sim kilit olayı nasıl bilmiyorum. amerikaya arkadaşım gidecek 10 gün sonra almayı düşünüyorum bende.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Acar, unlock listeme henüz DROID RAZR düşmedi yanlız Verizon iş unlock konusuna gelince oldukça sıkıcı bir operatör. 2.nesil motorola droid'leri unlock edilemesin diye fabrikasyon kodlarını bile OTA update'ler değiştiren bir firmadır kendileri. Yakında bilgim olur ve unlock listeme düşer ama unlock kodu girilip yabancı bir simkart ile sinyal almadan XT912 almayın derim. Tercihiniz biraz daha pahalı olsa bile XT910'dan yana olsun çünkü ülkemizdeki şebeke yapısına en uygun variant XT910'dur.

.
  5. snbrk
        Like  

.

User deleted

Yeni RAZR, gerçekten de beklenmedik şekilde çıktı ve inanılmaz büyük bir atılım sağladı. Bu telefon piyasayı allak bullak eder. Motorola telefonu öyle bir zamanda ortaya attı ki şuanda rakipsiz. İşlemcisi, SGX540 ekran kartı, qHD Super AMOLED Advanced ekranı, incelik vb. ile Motorola kalitesi ve elitliği birleşmiş bu telefonda. Gerçekten sahip olunması gereken mükemmel bir telefon.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu cihazda beğenmediğim tek özellik eskiyen SGX540 gpu'sudur. Her ne kadar saat hızları arttırılmış olsa da yeni bir grafik işlemci değil. Bu açıdan baktığımda Geforce ULP GPU taşıyan Atrix'in gerisinde kalsa da Google tarafından OMAP4430, ICS'in referans donanımı seçildiği için kafaya takmıyorum. Hoş telefonda oyun oynama gibi huyumda yoktur.

.
  7. snbrk
        Like  

.

User deleted

Bence çok büyük ve nefret edilecek bir eksi değil SGX540 olması. Her ne kadar GeForce ile karşılaştırılamaz olsa da, basit oyunlardan ileri gitmeyen kullanıcılar için bir fark yaratmayacaktır.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cuma günü büyük gün inşallah, belki yarın bile kavuşabilirim :D

.
  9. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Bende istiyorum , daha ayağımın tozuyla istanbula geldim / türkmenistandan / orada çevirmeli bağlantı kullanılıyo hala / 1 sayfanın açılması 2 dakika / neyseki THY nin yeni uygulaması uçakta internet hizmeti varmış / açtım laptopu açayım dedim forumumuzu o da ne yepyeni / alışılmışın dışında / çok güçlü bi RAZR tek kelimeyle HAYRAN kaldım ve bende bu telefonu almak istiyorum şimdiden abime hayırlı olsun demek istiyorum , saygılar ...

.
  10. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

cihazın XT910 olduğunu nasıl anlayacağız?

.
  11. doganmert
        Like  

.

User deleted

Selamlar Sinan abi RAZR konumuz hayırlı olsun :) Bende kız arkadaşımın babası vasıtasıyla RAZR getirtmeyi düşünüyorum. Gittiği ülkede bulursa kapıcak bana 1 tane :)

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

@Doganmert,

Hehehe, Mertciğim şimdiden kayınpeder'e yüklenme, daha zamanı var :D

@Barbarosdi,

Abi zaten iki model var, birisi XT912 ve üzerinde Verizon logosu var. Abd'de satılıyor ve ülkemizde çalışmaz. XT912 'de donanımsal olarak GSM olsa bile Verizon tarafından yazılımsal kapatılmış. Abd'den getirmeyi düşünenler hiç boşuna düşünmesin derim. XT910 ise düz olan yani operatör logosu falan yok, direk GSM.

@Mc_Erdem,

Allah herkesin gönlüne göre verir, sende burada söylemiyorsun ama ben duyurayım. Erdem kardeşim çalıştığım yerde ziyarette bulundu ve kendisine XT910 RAZR verdik. Hayırlı olsun kardeşim. Zamanında demiştin ki bana " Abi sen hangi motorola'yı alırsan bende aynısını alırım " diye, sözünün adamısın. :)

Şimdi yalandan bir unboxing videosu hazırlayacağım ama malesef video kamera olarak N95 8GB'den başka birşey yok. Artık kalitesiz çıkarsa idare edin, yenisini sonra yaparız.

.
  13. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

msj alındı. teşekkür. :thumb_yello.gif:

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Yeni Motorola RAZR XT910'u takdim etmekten mutluluk duyarım :D

Kutusu sade, DROID RAZR XT912 gibi şaşalı değil, alışılmış bir durum, avrupada satılan motorolalar mütevazi kutularla geliyor...
    sany1782

Bismillah deyip açtık :)
    sany1783

Kutu içeriği ; Şarj aleti, data kablosu ve EH25 kulaklık. Kulaklık XT720 ve Milestone kutusundan çıkan standart kulaklık, şahsen EH20 ROKR kulaklık bekliyordum, alacağın olsun motorola avrupa !
    sany1784

Jilet kadar keskinsin, anladık...
    sany1785

Parmakizini seviyor, ekran kilidi güzel ve fonksiyonel
    sany1787

Ekran renk cümbüşü, çok canlı ve gerçek renkler. Super Amoled olacaksa böyle olur, BEYAZ'I DA BEYAZ gösteriyor. Samsung gibi Yeşil-Mavi değil.
    sany1788

Azıcıkta forumumuzun reklamını yapalım, hakkıdır :D
    sany1786

.
  15. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

aaah ah.. kısmet se çok yakın da ben de alıcam... yakışmış sinan:)

Edited by barbarosdi - 13/11/2011, 01:57

.
102 replies since 6/11/2011, 23:14   10835 views
  Share  
.