RAZR XT910 Kullanıcı Klavuzu

Türkçe ve İngilizce

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kutu içeriğinde bulunması gerektiği halde olmayan ingilizce kullanıcı klavuzu ve diğer resmi XT910 dökümanları, PDF formatında...

Kulanım klavuzu
    Hızlı Başlangıç
    Yasal haklar ve garanti

Türkçe kullanım klavuzu

Edited by Semseddin - 25/8/2012, 00:32

.
  2. onurrum
        Like  

.

User deleted

Hocam bir konuda yardimina ihtiyacim var hic bir yerde bulamadim.
    Arama yaptigimiz yerdeki Favoriler kisminin altindaki Sik Iletisik Kurulanlar kismindaki kayitlari silemiyorum daha dogrusu silince rehberden de siliniyor, bu konuda bana yardimci olurmusun

.
  3. mhrmhr
        Like  

.

User deleted

Rehber kullanımı hakkındaki sorunun ile ilgili daha detaylı bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Ayrıca markette "Frequently Called Remover" programını ara bul bi dene.

https://play.google.com/store/apps/details...3kuYXBwLmZjciJd

Edited by mhrmhr - 18/4/2012, 15:40

.
  4. onurrum
        Like  

.

User deleted

ok vereyim simdi arama veya rehbere bastiginda Telefon Cagri Kayidi Kisiler ve Favoriler var ya oradaki favoriler kismin da altinda SIK iletisim kurulanlar var iste ordada ben bazi numaralari istemiyorum sil dedigim de rehberden de siliyor sinir oluyorum buna bir cozum istiyorum hocam ya

mhrmhr
    hocam supersin ya dedigin programi indirdim vesorun ortadan kalkti ya cok sagol

.
  5. mhrmhr
        Like  

.

User deleted

önemli değil her zaman

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Türkçe kullanım klavuzu ilk post'a eklenmiştir.

.
  7. onurrum
        Like  

.

User deleted

Cok afedersiniz ama ben yanlis bir sey mi yaptim da benim uyeligim donduruldu yada silindi ???
    Yeniden uye oldum da, üye olmak hic problem degil seve seve olurum bu bord icin ama nerede ne yanlis yaptigimi da bilmek istiyorum...

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

Eski nickiniz neydi?

.
  9. onurrum
        Like  

.

User deleted

Yine aynı onurrum du

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

Üyeliğiniz dondurulmadı, zaten dondurulsa aynı nickle yeni hesap alamazsınız.Karıştırdınız galiba.

.
  11. onurrum
        Like  

.

User deleted

Ok sorun değil aynı nick aynı mail adresli ile yeni bir üyelik aldım zaten :-) üstteki profil resmi ve hiçbir bilgi olmayan o onurrum da benim arada :-)
    Dediğim gibi önemli değil önemli olan yine burada bu forumda sizlerle olmak. :-)

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

@onurrum,

Banlanma durumun hiçbir zaman olmamış ? Karıştırdın sanırım. Senin gibi değerli üyelerin aramızda olmasından mutluyuz. :thumb_yello.gif:

.
  13. onurrum
        Like  

.

User deleted

Bilmiyorum ama sistem ile ilgili bir sorun olsa gerek cunku ayni mail adresi ve ayni nickname ile yeni uyelik almak bana da bir tuhaf geldi :)
    Estafurullah benim nerem degerli benim icin bilgidir degerli olan :) Sizingibi bilgili arkadaslar bilgilerini paylastikca biz de ogrenecegiz ve bizde bilgimizi arttirip yeni arkadasalara yardimci olacagiz bu is boyledir :)
    Cok uzattim galiba pardon :)))

.
  14. suhatuna
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ya amma takoz adam olduk ya :)
    Dün ICS yüklü (Orjınal) XT910 Maxx aldım ama bır turlu normal bir MP3 ü nerden zil sesı , Mesaj sesı yapıcam bulamadım +++ Şu USB Güvenlı Baglama Modu nerede yahu?

Deneyımlı Arkadaslar bı el atıversın :)

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hafıza kartı içindeki ringtones klasörüne zilsesi, notifications klasörüne de bildirim seslerini kopyala işlem tamamdır. RAZR MAXX'ın hayırlı olsun. :)

.
14 replies since 15/11/2011, 22:43   2841 views
  Share  
.