telefon defteri kayıtları göstermiyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ersinckaya
        Like  

.

User deleted

motorola flipout telefonumdan rehber kayıtlarım görünmüyor.daha önce sim deki numaraları içe aktırdım ve rehber de kayıtları görebiliyordum fakat daha sonra silindi tekrar tekrar simdeki numaraları içe aktarmayı denedim fakat hata veriyor neden aceba ?

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Merhaba ersinckaya ,

Gmail hesabini cihaza tanittiktan sonra ,Rehberin icin bir senkronizasyon yapacak cihaz (Internet acik olsun) eger rehberindeki kisileri daha onceden bu yontemi yaparak yedeklediysen geri gelecektir ;-)

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ersinckaya @ 6/12/2011, 23:58)
    motorola flipout telefonumdan rehber kayıtlarım görünmüyor.daha önce sim deki numaraları içe aktırdım ve rehber de kayıtları görebiliyordum fakat daha sonra silindi tekrar tekrar simdeki numaraları içe aktarmayı denedim fakat hata veriyor neden aceba ?

QUOTE (dogangoxel @ 8/12/2011, 11:15)
    Merhaba ersinckaya ,

Gmail hesabini cihaza tanittiktan sonra ,Rehberin icin bir senkronizasyon yapacak cihaz (Internet acik olsun) eger rehberindeki kisileri daha onceden bu yontemi yaparak yedeklediysen geri gelecektir ;-)

dogan'in soyledigini yaparsaniz geri gelmesi lazim.
    ancak gerek ve yeterli sart, daha once simden aktardiginizi soylediginiz kayitlari gmail ile senkronize etmis olmaniz.
    ama bu da olmasa sim'deki kayitlariniz halen duruyordur, oradan tekrar telefona aktarabilirsiniz.
    market'te ilgili programlar var.

eger sim'deki kayitlari sildiyseniz durum nanay; elle yazmaya devam...

.
2 replies since 6/12/2011, 22:58   151 views
  Share  
.