CyanogenMod 7.1 Stable for Defy+ Türkçe

« Older   Newer »

Share  
.
  1. viceroy34
        Like  

.

User deleted

motoroladefy

Orjinal CyanogenMod 7.1 stable sürümdür. Rom defy yazılımıdr ama araştırmalarım defy+yada uyumlu olduğunu gösteriyor Deneyenler var xda'da :thumb_yello.gif: Türkçe dili vardır.

Buyrun :

Bütün yükümler sizdedir ben veya MotoModTR sorumlu tutulamaz !

.
  2. cptkahraman
        Like  

.

User deleted

Öncelikler selamlar ve eline sağlık.Cehaletimi mazur gör. İlk adım olarak unroot mu yapacağız. Yani ilk adım ne yapacağız? Kısa bir geçer misin?
    Cm 7.1 mi gingerband mı?

.
  3. viceroy34
        Like  

.

User deleted

Gingerbread 2.3.7dir cm7.1, bence bu rom daha iyi stabil ve cihazın hakkını verir, önemli değil bende bu durumlardaydım eskiden :D Bir sorun olduğu zaman sorabilirsin cptkahraman :) Yardımdayımmmmm.Unroot işlemi root hakkını iptal eder.Sen root yapacaksın.Sonra Defy2ndInit programını indiriceksin clockworkmodu yükleyeceksin (latest version olacak!) yüklemede hata verirse usb hata ayıklamayı açmalısın. Telefonu kapatacaksın ve yeniden açarken mavi led ışığı yandığında ses kısmaya basacaksın, recoveryi geliceksin ses kısma tuşuyla power tuşula seçim yapıcaksın custom recovery diceksin wipe data factory reset ardında wipe partition install zip from sdcar diyip romu seçeceskin yüklicek uzun gibi görünmesi seni korkutmasın, halledeceğine sonuna kadar inanıyorum :)

romu kesinlikle hafıza kartının anadizinine atacaksın (yani bir klasör içine falan değil hafıza kartına girdiğindeki ilk bölüm)

.
  4. viceroy34
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cptkahraman @ 9/12/2011, 20:41) 
    Öncelikler selamlar ve eline sağlık.Cehaletimi mazur gör. İlk adım olarak unroot mu yapacağız. Yani ilk adım ne yapacağız? Kısa bir geçer misin?
    Cm 7.1 mi gingerband mı?

@cptkahraman gelişme varmı yokmu ? yoksa telefon cennettemi ? :D yada daha başlamadınmı ? :D

.
  5. cptkahraman
        Like  

.

User deleted

Hayır. Vardiyalı çalışıyorum. salı günü evde olacağım. Becerebilir isem yapacağım. Teşekkür tekrar.

.
  6. viceroy34
        Like  

.

User deleted

Anladım, gelişmeleri yaptıktan sonra yazarsın kötü veya iyi durumda çözümleri ararız merak etme.

.
  7. cptkahraman
        Like  

.

User deleted

Tamamdır. Cevap vermesydin telefonu satacaktım. Şimdi biraz ısındım.

.
  8. viceroy34
        Like  

.

User deleted

Sahip olduğun telefonun geliştirici takımı çok fazla ve yerinde duramıyor hergün yeni bir rom yeni bir modlamalar.Bakalım bu romu beğeneceğinden kesinlikle eminim telefonun bütün donanımlarıyla uyumludur, bence yıllarca elinden çıkarmaman gereken telefon :)

.
  9. cptkahraman
        Like  

.

User deleted

root hakkını almayı çok iyi anladım ancak Defy2ndInit programı dediğin yukardaki Cm 7.1 değilmi. Bu yüklemeyi nasıl yapacağım. RSD lite programı ne işe yarar. Hadi eski Viceroy, yeni borderforce. Açıklama lütfen.

.
  10. doganmert
        Like  

.

User deleted

RSD Lite programı telefona yazılım flashlamanı sağlar.

.
  11. cptkahraman
        Like  

.

User deleted

Defy2ndInit programını markette bulamıyorum. Bu programı bilgisayara mı telefona mı yüklemem gerekiyor.Clockword mod nasıl yüklenecek.Son versiyon nerde? Kızmayın da doğru yapmam lazım.

.
  12. cptkahraman
        Like  

.

User deleted

Defy2ndInit programı Defy Multitouch Enabler diye çıkan mı? Clockwordmod da markette Rom manager olarak çıkan mı? Border force nerelerdesin?

.
  13. viceroy34
        Like  

.

User deleted

Selamlar cptkahraman derslerimle bu aralar boğuşmaktayım oyüzden uğrayamıyorum foruma, Defy2ndInıt marketten kaldırılmış olabilir link vereyim ozaman.Linkten indir telefonun hafıza kartına koy.Marketten astro file manageri indir programı bul ve yükle.Root hakkını aldınmı? eğer almadıysan bu program yükleme yapmaz.Root hazırsa, ayarlar uygulamalar/geliştirme/usb hata ayıklamayı aç.(English --> Settings/Programs/Development/USB debugging.)

.
  14. cptkahraman
        Like  

.

User deleted

Şimdi bir dakika, ben nasıl root yapılır bölümündeki tüm programları indirdim. Onlar yeterli değil mi? Daha doğrusu öncelikle root hakkı aldıktan sonra yükleme için Defy2 ınit ve clockword programları gerekiyor değil mi? Yukarıda verdiğin yeni program defy2init yerine mi?

Verdiğin linki manisa 3.sulh kapattırmış, açılmıyor.

.
  15. El Fuego
        Like  

.

User deleted

DNS ayarlarını değiştirin, açılır.

Link

.
29 replies since 9/12/2011, 15:26   1286 views
  Share  
.