Atrix II 2.3.5 ROOT

« Older   Newer »

Share  
.
  1. viceroy34
        Like  

.

User deleted

atrix2back

Telefonumuzu overclock programlarıyla hızlandırmak ve/veya clockwork mod yüklemek istiyorsak ilk işimiz roottur.

Telefonumuzun usb hata ayıklama modu açık olmalı ve bilgisayarda moto usb driverları bulunmalı :)

Buradan indirin ve telefonu usb ile bilgisayara takın. Runme.bat'ı çalıştırıp telefonu root edin İşlem 1-2 dakika sürebilir. Tarafımdan denenmiştir sonuç olumlu ;)

Bütün yükümler sizdedir cihazın bozulması durumunda ben veya MotoModTR sorumlu tutulamaz.

Edited by viceroy34 - 10/12/2011, 10:38

.
  2. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

selam;
    atrix kullanıyorum atrix2 de fena bir telefon değil.. ama atrixi verip atrix2 alınırmı karar veremedim

.
  3. viceroy34
        Like  

.

User deleted

Bence al, atrix2 ince ergonomik bir telefon fm radyosuda var.Babamda vardıda sattığına pişman. :thumb_yello.gif:

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bence atrix'i olan adamın Atrix2 almasına hiç gerek yok. Gerçek upgrade'niz Razr XT910 bile değil, yeni nesil 4 çekirdekliler yolda.

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bencede çok doğru Sinan :thumb_yello.gif: Gerçek upgrade Nvidia tegra 3 ile gerçekleşecek :cheers.gif: Ben boşuna bekliyorum demiyorum sana :)

.
  6. viceroy34
        Like  

.

User deleted

:thumbup1.gif:

.
  7. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

Atrix2, 2.3.5 sürümün de bu tek tıkla root oluyordu fakat 2.3.6 güncellemesinden sonra olmuyor :(

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Barbaros abi, rootkeeper ile root 'u yedekleyecektin. Önemi yok, forumdaki 2.3.5 sürüm MB865 rom'u flashlayıp, cihazı root edersin. Ardından OTA güncellemesi yaparsın. OTA güncellemesiyle düzeltilen hatalar, gözüne çarpan birşey var mı ?

.
  9. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 3/2/2012, 21:47) 
    Barbaros abi, rootkeeper ile root 'u yedekleyecektin. Önemi yok, forumdaki 2.3.5 sürüm MB865 rom'u flashlayıp, cihazı root edersin. Ardından OTA güncellemesi yaparsın. OTA güncellemesiyle düzeltilen hatalar, gözüne çarpan birşey var mı ?

Sinan, OTA güncellemesi ne? onu bilmiyorum..tekrar 2.3.6 sürüme dönebiliyormuyuz? bir de 2.3.5 e dönüş yaparsak cihaz brick olmaz mı?. şuan root haric bariz bir şekilde wifi hızını izliyorum.. videolardaki açılış hızları çabası. cihaz açılırken ana ekran gelmeden turkcell logoso hemen çıkıyor. baya bir güzelleşti cihaz ama işte tekrar 2.3.5 sürüme geri dönersem cihazı brick etmekten çekiniyorum.

not: 2.3.5 sürümü fastboot ve rsd lite ile flashlıyorduk dimi?

teşekkürler

.
  10. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

OTA güncellemesi yaptıktan sonra bazı operatörlerin sim kartları sorun çıkarıyor diye duydum :wacko:

Edited by barbarosdi - 6/2/2012, 19:58

.
  11. gorgeous
        Like  

.

User deleted

Hangi programi denediysem atrix 2 att im root olmuyor ne okuduysam denedim olmuyor olmuyor olmuyor:((((

.
  12. viceroy34
        Like  

.

User deleted

2.3.6 yazılımındaysanız buyrun sizi bu konuya alalım;
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=50971074

.
11 replies since 9/12/2011, 15:36   298 views
  Share  
.