Atrix 2 sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. creaters
        Like  

.

User deleted

MOTOROLA ATRİX 2 KULLANIYORUM, BANA SORARSANIZ BU CİHAZ 5 PARA ETMEZ, SEBEBİNİ SORARSANIZ BELKİ
    50 DEFA RESET ATMAMA RAĞMEN SORUNUM GİDERİLMEDİ, SORUN ŞU; KAMERASI İLE FOTOĞRAF ÇEKİYORUZ FOTOĞRAFI
    EKRANIN SOL ÜST KÖŞESİNE ATIYOR NORMALDE RESİME TIKLADIĞIMIZDA RESİMİ AÇMASI LAZIM, AÇMIYOR MENÜLERDEN
    GALERİYE GİRİP GALERİDEN ACIYORUZ, İKİNCİSİ SÜREKLİ 3G SİNYALI ALIYOR 2G-3G GEÇİŞİ YOK, SÜREKLİ 3G KULLANIYOR
    EĞER BU SORUN İÇİN BANA YARDIMCI OLACAK VARSA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDRİM.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

5 para etmezse at çöpe gitsin. Bu forumdan bir yardim bekleme. Forumda yazarken büyük harf kullanma. Bu bir uyarıdır, tekrarı halinde forum kuralları dahilinde gerekeni yapılır.

Kural 21

Edited by Semseddin - 18/12/2011, 12:24

.
  3. creaters
        Like  

.

User deleted

ne gerekıyosa yap gitsin o zaman.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Bir motorola cihaziniz var, yardim istiyorsaniz 5 para etmez önyargisini kaldirin.Atrix2 at&t yazilimi oldugu icin 4gden cikilamiyor, galeriyi bilemem ama herseyin bir alternatif cozumu vardir cozum buluruz olmazsa birdaha buluruz.Ne gerekiyorsa yap gitsin ozaman ? Lutfen biraz saygili olalim . !

.
  5. warsanqel
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar Konu Acamıyorum Onun Icın Buraya Yazıyorum .
    Benım At.2 Telefonum var Ve Ses Acma Kapatma Tusları Calısmıyor fastboot AP moduna Nasıl Gecebilecegim Acil Yardım!

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Çalışmıyorsa malesef geçemezsiniz.

.
  7. warsanqel
        Like  

.

User deleted

o bölümü ayarladım ancak suanki tek sorun , Ekranın Resim Cektigimde Neredeyse Her Programda Boyle Gosteriyor. Acilen Bi Yardım Ederseniz Sevinecegim
    75782013-01-09-17-13-12

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazın kaldıramadığı bir frekansta çalışıyor. Orjinal 1ghz'lik kerneli kur.

.
  9. warsanqel
        Like  

.

User deleted

Orjinal 1ghz kernel nedir acaba biraz amatorumde

Birde telefondan giriyorum forumda bi yerde gordum direk zipli zipleri acamiyorum indiremiyorumda acil yardim ederseniz cok sewinecegim

.
  10. warsanqel
        Like  

.

User deleted

beyler bi yardım 1 ay olacak neredeyse....

.
9 replies since 17/12/2011, 21:38   259 views
  Share  
.