İnternet problemi :(

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Milestoner
        Like  

.

User deleted

Merhaba bugün 2.el bir motorola flipout aldım. Zamanında milestone kullandığım için android'i biliyorum diye düşünmüştüm. fakat bugün telefonu kurcalamaya başladıkça androidi tamamen unutmuşum onu farkettim. Asıl problemim şu aslında: Şimdi wireless bağlantılarından wireless bağlantısı seçiyorum ve bağlanıyorum hatta facebook notificationlarım ve maillerim geliyor falan browserdan hiçbir siteye girmiyor. Ayrıca markete de giremiyorum çünkü gmail accountumla giriş yaptırmıyor bana. problem çıktı vs. diyor. ne yeni hesap açtırıyorum ne de olan hesabımı kullandırıyor. problem nedir arkadaşlar sizce? Teşekkürler

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

MOTOBLUR hesabı oluşturduktan sonra dene bakalım.

.
  3. Milestoner
        Like  

.

User deleted

Motoblur hesabı oluşturdum. facebook ve hotmail(mail) hesabı da oluşturdum onlardan bilgi akışı var ama gmail accountu oluşturamıyorum (ya da var olan hesapla giremiyorum)

1-neden gmaile girmiyor?
    Can't establish a reliable data connection to the server diyor.
    2-browserdan internete giremememin nedeni gmail accountumu aktif edemememle mi alakalı acaba?

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Sunucu ile veri bağlantısı oluşturamıyor.Fabrika ayarlarına geri dönmeyi denedinmi?

.
  5. Milestoner
        Like  

.

User deleted

denemedim. ama format attım. hani telefonu kapatım x'e basıp açıp oradan format ediyoruz ya. yine de fabrika ayarlarına döneyim mi? şunu da belirteyim dediğim gibi facebooktan notification alıyor mailler geliyor havadurumu geliyor vs. browser çalışmıyor : /

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Facebook giriyor, maillerinde geliyorsa internete giriyor demektir .Enteresan :huh: Fabrika ayarlarına geri dön.Başka bir browser yükleyip internete girmeyide deneyebilirsin.

.
  7. Milestoner
        Like  

.

User deleted

markete de giremiyorum çünkü gmailimi de kabul etmiyor bi de öyle bi problem var. nasıl başka browser yüklicem ki?

.
  8. Milestoner
        Like  

.

User deleted

itiraf etmeliyim ki cins bir telefon. biraz da pişman oldum aldığıma... şimdi browserdan ilk sayfaları açıyor ama gerisi gelmiyor. google.com yazıyorum mesela ama arama çubuğunda yazdığım şeyi açmıyor. ya da hotmaile giriyorsam ilk sayfayı açıyor ama şifremi ve adımı girince ve sign in deyince kalıyor öyle.

android markete de girdim. hadi yine şansımı deneyeyim bi gmail accountumu aktive etmeye çalışayım dedim şaşırdım açıkçası çünkü kabul etti bu sefer (100. denemede falan) ama bu sefer de android markette sürekli internet yok deyip duruyor açmıyor sayfaları (halbu ki hem wireless bağlı hem de tarifemin internet paketi var)

çıldırıcam benim şansıma mı böylesi denk geldi yoksa flipout başarısız bir telefon mu?

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

İnternet bağlantını kontrol ettinmi?Kaç mbit bağlantı hızını kullanıyorsun bilmiyorum ama bağlant hızı önemli.

Dolphin browser Hd kullanabilirsin istersen.Bilgisayarına indir , usb kablo ile cihazına yükle ve kur.

www.filesonic.com/file/4291346995/db721.apk

Alternatif link

http://uploaded.to/file/3r2r3v5x

.
  10. Milestoner
        Like  

.

User deleted

boot moot falan yapmama gerek yok mu dışardan program yükleyebilmem için? pek anlamıyorum da : )

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Boot moot falan yapmana gerek yok.Linkteki apk.dosyasını bilgisayarına indir , daha sonra usb kablo ile telefonun sd kartının herhangi bir yerine kopyala.Herhangi bir dosya yöneticisi ile telefona kur.İnternet bağlantı hızını kontrol et.Düşük ise email alıp gönderebilirsin veya facebook bildirimleri gelebilir ama browser kullanırken sayfaları açması uzun sürer.

.
  12. Milestoner
        Like  

.

User deleted

telefonda nerede dosya yöneticisi var bilemiyorum ki? ayrıca mesela flipouta emulator yüklemek istiyorum onu nasıl yapacağım. biraz bilgisizim lütfen hoşgörün

.
11 replies since 2/1/2012, 18:00   257 views
  Share  
.